לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
5014 מאמרים 1519 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אבחון דידקטי ופסיכודידקטי

מאמרים בנושא אבחון דידקטי ופסיכודידקטי , כתבות,מידע ומאמרים בתחום אבחון דידקטי ופסיכודידקטי

13 מאמרים
תת נושא
ישראכרט הלוואות: שירות לקוחות טלפוני למתן פתרונות פיננסיים ישראכרט מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות הלוואות המותאמות לצרכים אישיים ופיננסיים. שירות הלקוחות הטלפוני של ישראכרט להלוואות מאפשר ללקוחות לקבל ייעוץ פיננסי, לבדוק תנאים, ולבצע פעולות הלוואה ישירות בטלפון. במאמר זה נסקור את השירותים שמציע ישראכרט בתחום ההלוואות, את היתרונות של שירות הלקוחות הטלפוני, ואת הדרכים ליצור קשר עם ישראכרט להלוואות.
פורסם על ידי clubs12 לפני 2 שבועות 4 ימים
השוואה בין האינדקס לבין שיטות חיפוש מידע אחרות כאשר אנחנו מחפשים מידע באינטרנט, ישנן מספר דרכים לעשות זאת. שתי השיטות המרכזיות הן חיפוש ידני במנועי החיפוש כמו גוגל והשימוש באינדקס ייעודי לאזורים האישיים של אתרי החברות. במאמר זה נשווה בין השיטות הללו ונראה כיצד האינדקס מציע פתרון טוב יותר ויעיל יותר.
פורסם על ידי clubs12 לפני 3 שבועות 15 שעות
פיקוד העורף: בין חדשנות טכנולוגית לאתגרי העתיד בכתבה זו נבחן את הטכנולוגיה המתקדמת העומדת בבסיס מערכות ההתרעה, נציג מדריך מעשי למשפחות להתכוננות לחירום, נדון באתגרים העומדים בפני הפיקוד בעתיד ונסקור את ההיסטוריה המרתקת שלו.
פורסם על ידי clubs12 לפני 2 חודשים 1 שבועות
אווירה משפחתית של שיתוף רגשי כבסיס לכשירות חברתית מי מאיתנו לא הייתה רוצה לשמוע מהילד שלה מה קורה בבית הספר, מה עובר עליו, ואיך הוא מרגיש? כל כך היינו רוצות. אבל, זה לא תמיד קורה. אנחנו שואלות: "איך היה בבית הספר?", והם עונים: "בסדר". אנחנו רוצות להאמין להם, ולא כל כך מצליחות. לפעמים גם קצת נעלבות – הרי פטרו אותנו בלא כלום. אז, קודם כל, ייתכן ובאמת הכל בסדר, למה לא, בעצם? איך אומרים: "נחשוב טוב – יהיה טוב".
פורסם על ידי אורית ביטון - אפיק חדש לפני 3 שנים 5 חודשים
מנעול ג'ואל עליון בקריות חשיבות מיגון הבית בעזרת מנעול עליון, מנעול כספת מוגן וגם מקשה פריצה מומלץ על ידי חברות המיגון המובילות בקריות
פורסם על ידי eyal123915@gmail.com לפני 4 שנים 1 חודשים
טיפול CBT לילדים – מה צריך לדעת לפני שמתחילים את הטיפולים? טיפול פסיכולוגי בילדים הוא דבר מוכר וידוע וזאת משום שבשלב הזה של חייהם, הילדים חיים בתקופה קריטית שמעצבת אותם, את הנפש שלהם, את הביטחון העצמי שלהם,
פורסם על ידי arielysf לפני 4 שנים 2 חודשים
אבחון דידקטי ולקויות למידה לקויות למידה עשויות להצביע על מגוון קשיים אצל הילד. רצוי לעשות אבחונים על מנת לאתר את הבעיה וכן את הדרכים לטיפול בה
פורסם על ידי קידום אתרים SEOLIKE לפני 6 שנים 1 חודשים
חדרים בחיפה לפי שעה חדרים לפי שעה בחיפה הם חדרים הממוקמים בכל שכונות העיר החל מהעיר התחתית ועד מרכז הכרמל.
פורסם על ידי discreti לפני 6 שנים 10 חודשים
טיפול רגשי לילדים ככלי לחיזוק, צמיחה והעצמה אישית באילו מצבים טיפול רגשי לילדים יכול להיות אמצעי מסייע בהתמודדות והעצמה אישית?
פורסם על ידי Droxit - בניית אתרים חכמים וקלים לניהול לפני 7 שנים 1 חודשים
פיתוח כישורים חברתיים אצל ילדים כישורים חברתיים נוצרים כמעט מגיל אפס. היכולת להתחבר עם מי שמסביבנו, ליצור התנהגויות חברתיות הולמות ולפתח קשרים, מלווה אותנו לאורך כל חיינו. ככל שאנחנו מתבגרים, אנחנו אמורים להבין את החוקיות מאחורי החברה בה אנחנו נמצאים ולהתנהג בדרך שתחבר אותנו אליה באופן ישיר.
פורסם על ידי Droxit - בניית אתרים חכמים וקלים לניהול לפני 6 שנים 8 חודשים
כיצד להתמודד עם קשיים רגשיים במעברים בין מסגרות לימודיות? ילדים, למרות גילם הצעיר, יודעים להתמודד עם שינוי. זוהי נקודת המוצא החשובה בנושא.
פורסם על ידי Droxit - בניית אתרים חכמים וקלים לניהול לפני 6 שנים 9 חודשים
השיחה המקדימה לאבחון הפסיכודידקטי שוב ושוב אנחנו שומעים משפחות מאוכזבות, שחיפשו מכון מתאים לאבחון פסיכודידקטי ומצאו את עצמם בתוך תהליך אבחוני לא מושקע מספיק
פורסם על ידי Droxit לפני 8 שנים 4 חודשים
שליחת הילד לאבחון איך יודעים מתי שולחים את הילד לאבחון? מה עושים באבחון? כל התשובות בפנים.
פורסם על ידי yortem לפני 8 שנים 5 חודשים