לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4907 מאמרים 1492 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אדריכלות

מאמרים בנושא אדריכלות , כתבות,מידע ומאמרים בתחום אדריכלות

46 מאמרים
תת נושא
אדריכלות
הדמיה לעיצוב הבית: צעד ראשון בדרך לחלום! הדמיית עיצוב הבית היא טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת לכם ליצור תמונות ריאליסטיות של ביתכם, הן מבפנים והן מבחוץ, עוד לפני תחילת הבנייה או השיפוץ.
פורסם על ידי roy לפני 1 חודשים 1 שבועות
רשת הצללה לפי מידה מהי רשת הצללה לפי מידה? רשת הצללה לפי מידה היא פתרון הצללה בהתאמה אישית, המותאם במיוחד לצרכים ולמפרטים הייחודיים של כל לקוח. בניגוד לאפשרויות סטנדרטיות הזמינות "מהמדף", פתרונות הצללה בהתאמה אישית אלו מציעים התאמה מושלמת לכל אזור, ומספקים הגנה אופטימלית ומשיכה אסתטית. הן אידיאליות עבור מגוון יישומים, כולל חללים למגורים, חינוך ומסחר.
פורסם על ידי yerushalmy123 לפני 1 שבועות 6 ימים
מי צריך לשקול מיקרוטופינג לפרויקט השיפוץ הבא שלו? מיקרוטופינג היא שיטת חיפוי פורצת דרך המנצלת תערובת ייחודית של בטון ופולימרים כדי לנשום חיים חדשים למשטחים שונים. בליבה, מיקרוטופינג עוסקת בטרנספורמציה - הפיכת קירות, רצפות ואפילו רהיטים רגילים לאלמנטים מסוגננים ומלאי אופי של חדרי המגורים, המשרד או העסק שלך. ציפוי חדשני זה, המיושם בשכבות בעובי של עד 3 מילימטרים, אינו עוסק רק באסתטיקה; זו עדות לגיוון ועמידות.
פורסם על ידי ofernisim154 לפני 2 שבועות 4 ימים
ברבי טק- מחיצות רצפה תקרה מהן מחיצות רצפה תקרה? מחיצות רצפה ותקרה, כפי ששמן מרמז, הן מחיצות אנכיות המשתרעות מהרצפה לתקרה, ומשמשות כאלמנט דינמי בעיצוב פנים. מחיצות אלה אינן רק מחסומים גרידא; הן תכונות אדריכליות שיכולות לשנות באופן דרמטי את המראה והתחושה של חלל. בניגוד למחיצות קיר מסורתיות, מחיצות רצפה עד תקרה מציעות שילוב חלק, ומספקות תחושה של שלמות ואחדות בנוף הפנימי.
פורסם על ידי barbitec24 לפני 3 שבועות 5 ימים
ברבי טק- מחיצות למשרדים תפקיד מחיצות המשרד בעיצוב חלל עבודה מודרני בנוף המשרדי המתפתח של ימינו, עיצוב ופריסת חללי העבודה ממלאים תפקיד מכריע בשיפור הפרודוקטיביות ובטיפוח סביבת עבודה שיתופית. מחיצות משרד הפכו לרכיב מהפכני בהקשר זה, והן מציעות פתרון גמיש לאיזון בין פתיחות לפרטיות. הן לא רק מגדירות חללים בתוך פריסה פתוחה אלא גם תורמות להיבטים האסתטיים והפונקציונליים של עיצוב המשרד. על ידי כך שהן מאפשרות כניסת אור טבעי ומבטיחות בקרת רעש, מחיצות יוצרות סביבת עבודה נוחה העונה על הצרכים המגוונים של עסקים מודרניים. סעיף זה צולל אל תוך החשיבות של מחיצות משרד בעיצוב חלל עבודה עכשווי.
פורסם על ידי barbitec24 לפני 3 שבועות 5 ימים
ברבי טק- דלתות למשרדים דלתות למשרדים משמשות ליותר מנקודות כניסה ויציאה במקום העבודה. הן ממלאות תפקיד מרכזי בשיפור הפרודוקטיביות, הבטחת הפרטיות ותרומה לאסתטיקה הכללית ולביטחון של סביבת המשרד. העיצוב, החומר והפונקציונליות של דלתות משרדיות יכולים להשפיע משמעותית על אווירת מקום העבודה, ולהשפיע על יעילות העובדים ועל תפיסות הלקוחות כאחד. מאמר זה עוסק בהשפעה הרב-גונית של דלתות משרדיות על פרודוקטיביות במקום העבודה, ובוחן כיצד ניתן לייעל אותן כדי לקדם מרחב משרדי יעיל, מאובטח ומושך יותר מבחינה ויזואלית.
פורסם על ידי barbitec24 לפני 3 שבועות 5 ימים
וונטילים וסיפונים לכיורים ונטילים וסיפונים לכיורים משמשים להפרדת הפולת מהמים בכיור, הם נחוצים לשמירה על בריאות הסביבה והניקיון בבית.
פורסם על ידי hrsena8754 לפני 1 חודשים 21 שעות
חרסינה- כיורים כיורים של חרסינה בבתים מודרניים בשנים האחרונות, כיורים של חרסינה חוו עלייה מחודשת בפופולריות, והפכו למוצר בסיסי בבתים מודרניים. מגמה זו מונעת על ידי רצונם של בעלי בתים לשלב בין אלגנטיות מסורתית לבין פונקציונליות עכשווית בחללי המגורים שלהם. חרסינה, הידועה במראה החלק ובטבע העמיד שלה, מציעה מראה על זמני שמשלים עיצובים פנים שונים. ככל שאנשים מחפשים דרכים לשפר את האסתטיקה והפרקטיות של המטבחים והחדרי אמבטיה שלהם, כיורים של חרסינה עולים כאפשרות מועדפת, המשלבת יופי עם עמידות. סעיף זה עוסק בסיבות העומדות מאחורי הפופולריות שלהם והיתרונות הייחודיים שהם מציעים לבתים מודרניים.
פורסם על ידי hrsena8754 לפני 1 חודשים 21 שעות
חרסינה- כיורים עומדים כיורים עומדים ומעוצבים לאמבטיה מאת "חרסינה"
פורסם על ידי hrsena8754 לפני 1 חודשים 22 שעות
חרסינה- כיורים לרחצה חצי שקוע כיורי רחצה חצי שקועים כיורי רחצה חצי שקועים מייצגים פתרון עכשווי המשלב את הטוב ביותר בפונקציונליות ובסטייל לחדרי אמבטיה מודרניים. הם מאופיינים בהתקנה הייחודית שלהם, כאשר חלק מהכיור יושב מתחת למשטח העבודה בעוד שהחזית בולטת, ומציעה גם מראה אסתטי וגם יתרונות מעשיים. בחירת עיצוב זו מאפשרת גמישות רבה יותר בתכנון חדרי האמבטיה, מה שהופך כיורי רחצה חצי שקועים לאפשרות מצוינת לחללים שבהם שמירת מקום היא קריטית. בנוסף, הם עונים על מגוון רחב של העדפות עיצוב, ומשתלבים בצורה חלקה במגוון נושאי חדרי אמבטיה, ממינימליסטיים ועד סגנונות מסורתיים יותר. מבוא זה יעמיק בסיבות מאחורי הפופולריות הגוברת שלהם והיתרונות הייחודיים שהם מציעים.
פורסם על ידי hrsena8754 לפני 1 חודשים 22 שעות
חרסינה- כיורי רחצה לתליה כיורי רחצה לתליה כיורי רחצה לתליה, סימן ההיכר של עיצוב חדרי אמבטיה מודרניים, מציעים פתרון מסוגנן וחדשני לחדרי אמבטיה קטנים וגדולים כאחד. כיורים אלה, המותקנים ישירות על הקיר, מבטלים את הצורך ברגליות או בארונות אמבטיה מסורתיים, ובכך מפנים מקום על הרצפה ויוצרים אסתטיקה נקייה ומינימליסטית יותר. כיורי רחצה לתליה זמינים במגוון צורות, גדלים וגימורים, ויכולים להשלים כל עיצוב של חדר אמבטיה, ממודרני במיוחד ועד קלאסי. מבוא זה בוחן את ההשפעה המהפכנית של כיורי רחצה לתליה על חללי חדרי אמבטיה, תוך הדגשת תפקידם במיטוב פריסת החדר ושיפור העיצוב הכללי.
פורסם על ידי hrsena8754 לפני 1 חודשים 22 שעות
חרסינה- כיורי משטח אינטגרלי לארונות כיורי משטח אינטגרלי לארונות כיורים משטח אינטגרלי, סימן ההיכר של עיצוב חדרי אמבטיה מודרניים, מציעים אינטגרציה חלקה עם ארונות אמבטיה, ויוצרים אסתטיקה חלקה ומגובשת. בניגוד לכיורים מסורתיים, המותקנים כישויות נפרדות ממשטח השיש או הארון, כיורים אינטגרליים בנויים כחלק מאוחד עם חומר משטח השיש, ומבטלים כל רווחים או חריצים בין הכיור למשטח. עיצוב חדשני זה לא רק משפר את המראה החזותי של חדר האמבטיה אלא גם מפשט את הניקוי והתחזוקה, מה שהופך אותו לבחירה המועדפת על בעלי בתים ומעצבים כאחד. כיורים משטח אינטגרלי מגיעים בחומרים שונים, כולל פורצלן, אבן וסינתטי, ומאפשרים מגוון רחב של סגנונות וגימורים שמשלימים כל עיצוב של חדר אמבטיה. ככל שנעמיק יותר לעולם הכיורים משטח אינטגרלי, נחקור את היתרונות הייחודיים שלהם, שיקולי עיצוב ומדוע הם עשויים להיות התוספת המושלמת לשיפוץ חדר האמבטיה או לפרויקט עיצוב חדש שלכם.
פורסם על ידי hrsena8754 לפני 1 חודשים 22 שעות
מירסה- ארונות אמבטיה עם כיור אינטגרלי מהו ארון אמבטיה עם כיור אינטגרלי? ארון אמבטיה עם כיור אינטגרלי הוא קונספט עיצובי מתוחכם ופרקטי שבו הכיור והמשטח מיוצרים כחתיכה אחת רציפה. בניגוד לארונות אמבטיה מסורתיים שבהם הכיור הוא רכיב נפרד שיושב על גבי או מתחת למשטח, כיורים אינטגרליים מאחדים את שני האלמנטים הללו, ומבטלים כל תפרים או רווחים ביניהם. עיצוב זה לא רק תורם למראה חלק ויעיל, אלא גם מציע עמידות משופרת וקלות תחזוקה.
פורסם על ידי mmersa70 לפני 1 חודשים 23 שעות
מירסה- ארונות שירות מהם ארונות השירות הטובים ביותר לניצול מקסימלי של חלל חדר הכביסה? ארונות שירות הם הגיבורים הלא מוכרים של ארגון הבית, במיוחד באזורים כמו חדרי כביסה שבהם יעילות וניצול מקום הם המפתח. עם ארונות השירות הנכונים, מה שהיה פעם חלל עמוס ורועש יכול להפוך לאזור יעיל ופונקציונלי, מה שהופך את המטלות הביתיות לניתנות לניהול יותר ופחות בזבזניות זמן. ארונות אלה מספקים מקום ייעודי לכל פריט, החל מחומרי ניקוי וניקוי ועד מצעים וכלים, ומבטיחים שכל מה שאתם צריכים נמצא בהישג יד. יתר על כן, על ידי הגדלת שטח חדר הכביסה, ארונות השירות לא רק משפרים את הפונקציונליות של החדר אלא גם את האסתטיקה שלו, ותורמים לסביבה נעימה ופרודוקטיבית יותר. מאמר זה יחקור את היתרונות והסוגים של ארונות שירות זמינים, ויציע תובנות כיצד לבחור ולהתקין את פתרונות האחסון המושלמים לביתכם. בין אם אתם מתמודדים עם חדר כביסה קומפקטי או מוסך מרווח, הבנת תפקידם של ארונות שירות בארגון הבית הוא הצעד הראשון לקראת יצירת מרחב מחיה מאורגן, יעיל ומהנה יותר.
פורסם על ידי mmersa70 לפני 1 חודשים 23 שעות
מירסה- סיפונים וונטילים לכיורי רחצה כיצד סיפונים וונטילים משפרים את הפונקציונליות של כיורי רחצה? משטחים מאווררים לכיורי רחצה מייצגים התפתחות משמעותית בעיצוב ובתפקוד של חדרי אמבטיה. מאפיינים חדשניים אלה נועדו לשפר את יעילות ניקוז המים תוך מניעת הצטברות לחות, העלולה להוביל לעובש וטחב. על ידי קידום זרימת אוויר טובה יותר סביב אזור הכיור, משטחים מאווררים מבטיחים סביבה נקייה ויבשה יותר. הם לא רק תורמים להיגיינה ולאריכות החיים של אביזרי האמבטיה, אלא גם מכניסים אסתטיקה חלקה ומודרנית לחלל. מבוא זה יחקור כיצד משטחים מאווררים הפכו למרכיב חיוני בעיצוב חדרי אמבטיה עכשוויים, המשלבים פונקציונליות עם סגנון.
פורסם על ידי mmersa70 לפני 1 חודשים 1 ימים
מירסה- משטחי בוצ'ר מעץ מלא לארונות אמבטיה משטחי בוצ'ר מעץ מלא הם בחירה ייחודית לארונות אמבטיה, המתאפיינים בעמידותם וביופיים הטבעי. משטחים אלה, המיוצרים מחתיכות עץ מלאות, כגון אלון, מייפל או אגוז, ידועים בחוזקם וביכולתם לעמוד בסביבה הלחה של חדר אמבטיה. בניגוד למשטחים סטנדרטיים, משטחי בוצ'ר בלוק מציעים אסתטיקה חמימה ומזמינה, מה שהופך אותם לבחירה פופולרית עבור אלו המחפשים להוסיף נגיעה של אלגנטיות כפרית לעיצוב חדר האמבטיה שלהם. סעיף זה מתעמק ביסודות משטחי בוצ'ר מעץ מלא ומדוע הם בולטים בעיצוב חדרי אמבטיה.
פורסם על ידי mmersa70 לפני 1 חודשים 1 ימים
מירסה- ארונות אמבטיה ארונות אמבטיה עם משטח למעלה הם שילוב מבריק של פונקציונליות וסגנון, והם הופכים חדרי אמבטיה רגילים לחללים של נוחות ואלגנטיות. ארונות אלה לא רק מספקים פתרונות אחסון חיוניים למוצרי טואלטיקה, קוסמטיקה ומוצרי אמבטיה חיוניים, אלא גם מציעים משטח מעשי לשגרות היומיומיות. בין אם אתם משפצים את חדר האמבטיה שלכם או פשוט מחפשים לשפר את השימושיות והאסתטיקה שלו, שילוב ארון עם משטח עליון יכול להיות משנה חיים. מאמר זה בוחן את היתרונות הייחודיים ושיקולי העיצוב של אביזרי אמבטיה רב-תכליתיים אלה, ומנחה אתכם דרך הפוטנציאל שלהם להעלות את חוויית חדר האמבטיה שלכם.
פורסם על ידי mmersa70 לפני 1 חודשים 1 ימים
מירסה- ארונות אמבטיה ארונות אמבטיה
פורסם על ידי mmersa70 לפני 1 חודשים 1 ימים
חרסינה- כיורים חרס כיורי חרס של חרסינה, שילוב של אמנות ופונקציונליות, משמשים כנקודת מוקד בכל חדר אמבטיה אלגנטי. כיורים אלה, שמקורם במסורות קרמיקה עתיקות, מיוצרים מתערובת ייחודית של חימר, פצלת וחול, שנשרפים בטמפרטורות גבוהות כדי להשיג את איכותם דמוית הזכוכית והעמידה. כיורי חרס של חרסינה, הידועים במראה העדין שלהם ובעמידותם, מגלמים אלגנטיות נצחית, מה שהופך אותם לתוספת יוקרתית לבתים מודרניים. סעיף זה חוקר את הקסם והתחכום של כיורי חרס של חרסינה, ומכין את הקרקע לצלילה עמוקה יותר אל תוך אומנותם וערעורם האסתטי בסעיפים הבאים.
פורסם על ידי hrsena8754 לפני 1 חודשים 1 ימים
אדריכלות ועיצוב פנים של קררו: יצירת חללים מעוררי השראה במצוינות בין אם אתם מדמיינים בית מודרני, סביבת משרד דינמית או שטח קמעונאי שובה לב, kararo הוא השותף המהימן שלכם לחוויות עיצוב יוצאות דופן. הצטרפו אלינו כשאנחנו מתעמקים בגישה הייחודית של קררו, המחירים האטרקטיביים והטיפים להשגת יעדי העיצוב שלכם.
פורסם על ידי yuval2021 לפני 2 חודשים 1 שבועות
מטבחים ועיצוב אדרכלי כולנו יודעים שהמטבח הוא לב הבית, מקום שבו אנו מבשלים, אוכלים ומפגישים את המשפחה והחברים. אך לאחרונה, עם התפתחות הטכנולוגיה והעיצוב, המטבחים מודרניים עוברים התחדשות מרשימה. המטבח המודרני הוא יותר ממקום לבישול – הוא מרכז של יצירתיות, פונקציונליות וסגנון.
פורסם על ידי cohenarik18 לפני 9 חודשים 2 שבועות
יועץ אינסטלציה ונושאי לימוד בתהליך ההכשרה שלו מה צריך ללמוד כדי להיות יועץ אינסטלציה? מי אחראי על התכנים בקורסים של קבלני מערכות אינסטלציה? איך משלבים בין הקניית ידע תאורטי ופרקטי?
פורסם על ידי safetysol לפני 4 שנים 10 חודשים
מעקות זכוכית למעקות זכוכית יש יתרונות משמעותיים מבחינת נראות, עמידות, תחזוקה, התאמה אישית ובטיחות. עם זאת, התנאי לניצול היתרונות הוא להתקין אותם בצורה מקצועית ולהתייעץ עם חברה שמגיעה מהתחום ומכירה אותו.
פורסם על ידי אריאל מני לפני 1 שנים 2 ימים
עתיד התכנון העירוני בערי ישראל עתיד התכנון העירוני בערי ישראל הוא תחום עניין רב, כאשר גידול אוכלוסין מהיר ועיור הולך וגובר מציבים בפני מתכנני ערים אתגרים והזדמנויות כאחד. במאמר זה, נחקור כמה מהמגמות והחידושים המרכזיים בתכנון ערים בערי ישראל, תוך התמקדות בקיימות, מעורבות קהילתית וטכנולוגיה.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 1 שנים 1 חודשים
אדריכלות בעידן המודרני אדריכלות בעידן המודרני סומנה על ידי מספר תנועות וסגנונות שונים, כל אחד עם מאפיינים והשפעות ייחודיות משלו.
פורסם על ידי leelary homestyling לפני 1 שנים 4 חודשים
המדריך לעיצוב תאורת הבית גופי תאורה הם כבר לא רק מכשיר חשמלי המספק אור, אלא פריט מרכזי בעיצוב הבית והאווירה הרצויה בחדריו השונים – בכל חדר סוג שונה של תאורה ושל אווירה.
פורסם על ידי lightning_empire לפני 1 שנים 5 חודשים
אדריכלות בתים פרטיים בניית הבית הפרטי שלכם זהו האירוע בין החשובים ביותר בחייכם, לכן לתהליך החשוב אתם צריכים לבחור את האדריכל המתאים ביותר עבורכם,
פורסם על ידי Oly Mihaelov לפני 1 שנים 6 חודשים
בניית בריכת שחיה פרטית - זה לא חייב להיות רק חלום רוצים לבנות בריכת שחיה ביתית בלי ולא להוציא על זה את כל החסכונות שלכם? במאמר זה אנו מציעים סקירה של סוגי בריכות שחיה ביתיות. הסוגים מגוונים ויש בריכות שחיה זולות יחסית שיכולות לענות על הצרכים שלכם. היכנסו למאמר>>
פורסם על ידי home_pools לפני 2 שנים 1 חודשים
התחשבות בבניית מטבח יוקרתי בעת תכנון בית חשיבות תכנון המטבח בעת שלבים של אדריכלות הבית
פורסם על ידי ונטה לפני 2 שנים 6 חודשים
הכרויות בעידן הקורונה עם הוואצפ הכרויות בעידן הקורונה עם הוואצפ
פורסם על ידי cokofi7410 לפני 2 שנים 10 חודשים
אדריכלות בתים ועיצוב מודרני אדריכלות בתים בעיצוב מודרני, משמע, תכנון בית מודרני המשלב בתוכו עיצוב מודרני ופונקציונאליות מירבית, הבאים לידי ביטוי בשילובי חומרים כגון, זכוכית ופלדה, בטון חשוף ועץ, עם קווים נקיים וישרים, ועדיפות לצבע לבן.
פורסם על ידי קובי לפני 2 שנים 10 חודשים
איך לחמם את הבית בזול ובעיצוב מושלם? קמין חשמלי ללא תשתית ללא ארובות ללא זיהם
פורסם על ידי OMER222 לפני 3 שנים 1 חודשים
מה מאפיין את התחום של אדריכלות פנים? התחום של אדריכלות פנים זוכה בשנים האחרונות לעדנה מחודשת. אם בעבר הצליחו רק בעלי הון ויחידי סגולה ליהנות מהיתרונות של התחום הזה, הרי שכעת הוא נחשב נפוץ ושכיח מאוד.
פורסם על ידי lihiz@codenet.co.il לפני 4 שנים 5 חודשים
יתרונותיהם של לוחות אמייל לכתיבה– המדע שמאחורי הלוחות מתעניינים בלוחות אמייל לכתיבה והוראה? אכן יש לכם סיבות טובות לכך! להלן כמה מהיתרונות של לוח אמייל על פני לוחות אחרים, וגם קצת מידע על תהליך הייצור, איכות הציפוי ונוחות השימוש.
פורסם על ידי yair לפני 4 שנים 6 חודשים
פסגת דן- שוברים את המחיר זה לא סוד שבשנים האחרונות מחירי הדירות בתל אביב לא מפסיקים לעלות. המסעדות, התרבות, האווירה המיוחדת, הים ובעיקר אווירת החופש – כל אלה הופכים אותה לעיר ללא הפסקה שכל כך הרבה רוצים לגור בה. בה ולא בכל עיר שכנה, שהמחירים בה הם בסביבות 20% פחות, דוגמאת הפרויקטים של פסגת דן.
פורסם על ידי סער לפני 4 שנים 7 חודשים
פסגת דן- עיצוב מנצח עיצוב דירה חדשה לדוגמה בפרויקט פסגת דןהוא דבר לא רק כייפי מאוד, אלא גם מדובר באתגר לא קטן. מצד אחד יש את חופש הפעולה ליצור ולעצב את הדירה עליה חלמתם כבר מספר שנים, ויש גם מקום להתפרע עם יצירתיות ומענה על צרכים, ומצד שני הבית "ערום" לחלוטין ואם את או אתה לא בוגרי מגמת עיצוב באיזה בית ספר, איך מלבישים אותו מאפס בצבע ואופי שיתאימו אחד לשני ויממשו את הרצונות שלכם בבית?
פורסם על ידי סער לפני 4 שנים 7 חודשים
חלונות העץ - להחזיר עטרה ליושנה כאשר מדברים על שימור העץ, שימור נראות שיש חשש גדול כי יעלם מהנוף הפתוח, מדברים על חלונות עץ ישנים- אלו הקיימים עוד מתקופת "המנדט". כן, מדי פעם, אם תטיילו בתל אביב בשכונות הישנות, תוכלו לראות את החלונות הללו מבצבצים.
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 4 שנים 8 חודשים
בנייה רוויה כאשר אנחנו מדברים על בנייה רוויה כגון פרויקט פסגת דן, אנחנו מדברים על בנייה צפופה בשטח שבו יש רבי קומות המאוכלסים במשפחות מרובות.
פורסם על ידי סער לפני 4 שנים 9 חודשים
ביקורת בדק בית גם בפרויקט מחיר למשתכן ראשית דבר נבין מה הוא פרויקט מחיר למשתכן. על מנת שזוגות צעירים שידם אינה משגת יוכלו להקים בית בישראל הקימה הממשלה תוכנית בשם "מחיר למשתכן".
פורסם על ידי noasabab לפני 4 שנים 10 חודשים
כולם עושים תמ"א 38 ומה קורה בפרויקט פסגת דן. תמ"א 38 נהיה מושג פופולרי ונחוץ, תושבי המרכז יכולים לראות בניינים במצב תמ"א 38 כמו פטריות אחרי הגשם או פרפרים אחרי החורף.
פורסם על ידי פסגת דן 2019 לפני 5 שנים 4 שבועות
בחירת תקרות אקוסטיות תקרות אקוסטיות הן פתרון יעיל ומצויין לשמירת איכות הסאונד במבנה מסוים ובו בזמן מהווה למעשה תקרה יפה ומעוצבת.
פורסם על ידי korat.gag לפני 6 שנים 4 חודשים
תקרות גבס מעוצבות המחיר, יכולת הבידוד ואפשרויות העיצוב השונות – אלו התכונות ההופכות את תקרות הגבס המעוצבות לאלמנט עיצובי ופרקטי גם יחד.
פורסם על ידי Nirlidor18@walla.co.il לפני 5 שנים 9 חודשים
משרד אדריכלים בדרום אנו נמליץ על משרד אדריכלים אשר לו ניסיון מוכח במשך עשורים של תכנון וכן ביצוע פרויקטים של בנייה בכל התחומים. בנייה צמודת קרקע הן בעיר והן בכפר. בנייה רוויה ובניית מבני ציבור ומוסדות חינוך. כמובן שמומלץ לבדוק האם משרד אדריכלים שאתו אתם מתקשים מסוגל להציע לכם פתרונות בתחום הבנייה הירוקה וטכנולוגיות בנייה בר-קיימא. בחירה נכונה של משרד אדריכלים משמעותה מצד אחד מימוש חלומכם תוך הבטחה לשילוב טכנולוגיות שיכולות לחסוך לכם באנרגיה והוצאות רבות בהמשך הדרך.
פורסם על ידי Prosites.Pro לפני 5 שנים 11 חודשים
תכנון ועיצוב הבית מזל טוב… רכשנו מגרש עכשיו מתחיל תהליך תכנון הבניה.
פורסם על ידי homix לפני 6 שנים 4 חודשים
עיצוב ואדריכלות של בית פרטי עיצוב הבית, עיצוב דירות קטנות או עיצוב המשרד - כל אלה דורשים אנשי מקצוע בעלי ניסיון.
פורסם על ידי yaronyaron44 לפני 6 שנים 5 חודשים
חיזוק אריחי שיש לפני שנת 2000 חשיבות חיזוק אריחי שיש הייתה נמוכה. זה בא לידי ביטוי כך שחברות קבלניות היו נוהגות ליישם חיפוי אבן על גבי קירות ללא תקן מסודר. זה היווה בעיה ר צינית משום שחברות קבלניות אימצו שיטת הדבקה בצורה חשופה שלא החזיקה מעמד ואף סיכנה את המבנה.
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 6 שנים 6 חודשים