לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4657 מאמרים 1427 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איכות הסביבה

מאמרים בנושא איכות הסביבה , כתבות,מידע ומאמרים בתחום איכות הסביבה

17 מאמרים
תת נושא
חשיפת דגימת הלגיונלה: פענוח התככים המיקרוביאליים בחינת דגימת הלגיונלה, שיטות וכלים ומה התפקיד המכריע בניתוח דגימה זו. אודות כל זאת ועוד תוכלו לקרוא במאמר הבא.
פורסם על ידי katz-water לפני 6 חודשים 17 שעות
דגימת ימים ונחלים: חקר מערכות אקולוגיות מימיות מהי חשיבות הדגימה של מערכות אקולוגיות מימיות, מהן טכניקות הדגימה ואלו סוגי ניתוח דגימות מים קיימים. אודות כל זאת ועוד תוכלו לקרוא במאמר הבא
פורסם על ידי katz-water לפני 7 חודשים 1 שבועות
חיטוי מאגרי מים: הבטחת אספקת מים בטוחה ונקייה חיטוי מאגרי מים: הבטחת אספקת מים בטוחה ונקייה - הצורך בחיטוי: זיהום מיקרוביאלי וסיכונים בריאותיים, שיטות חיטוי: כלור ומעבר, הליכי חיטוי: הבטחת טיפול יעיל. אודות כל זאת ועוד תוכלו לקרוא במאמר הבא.
פורסם על ידי katz-water לפני 6 חודשים 2 שבועות
בדיקת איכות מי שתיה מהן השיטות לבדיקת איכות מי השתייה, מהו חוק השתייה והקשר של הבדיקה בהגנה על בריאות הציבור . אודות כל זאת ועוד תוכלו לקרוא במאמר הבא
פורסם על ידי katz-water לפני 8 חודשים 1 ימים
הקשר בין צרכנות לפסולת - איך לצרוך בצורה מודעת יותר צרכנות ופסולת קשורות קשר הדוק. צרכנות היא הרעיון שצריכת סחורות ושירותים רצויה לצמיחה כלכלית ולאושר אישי. זה מעודד אנשים לקנות יותר ויותר מוצרים, לרוב מעבר לצרכים הבסיסיים שלהם, כדי להשיג אורח חיים או מעמד חברתי מסוים
פורסם על ידי Aargaman לפני 10 חודשים 2 שבועות
7 דרכים להפחתת פסולת בעסקים עסקים מייצרים כמויות גדולות של פסולת, שלאחר מכן מצטברת ועלולה לפגוע באיכות הסביבה.
פורסם על ידי Aargaman לפני 1 שנים 6 חודשים
אוורור וסינון אוויר אוורור וסינון אוויר למסעדות ומפעלים על פי תקן איכות הסביבה
פורסם על ידי herzel@hameavrer.co.il לפני 1 שנים 6 חודשים
קונטיינרים כפתרון מגורים או משרד קונטיינרים מהווים אלטרנטיבה איכותית, זולה וידידותית לסביבה ליצירת מבנים לצורך מגורים או עבודה. המבנים ניתנים להתאמה אישית, לעיצוב ייחודי ולחיבור לכל התשתיות החשובות.
פורסם על ידי shirutaiahsanacoil לפני 8 שנים 4 שבועות
איזה מפנה עוסק בתחום אגרנות כפייתית? 0507454504 מפנה מקצועי מכיר את כאבם של האגרנים, שאחרת, זה נועד לכישלון, אומר שי פינוי דירה. מפנה מקצועי חייב לשמור את פרטיות האגרן ולא לשפוט אותו על כל המשתמע מכך. אלו שני כללים שעליהם אינני פוסח וזאת כדי לשרוד ולנצח כל פינוי עיקש, עצוב ובעיקר מורכב נוכח סירובם של האגרנים לשתף פעולה.
פורסם על ידי czhipirodshteyn@gmail.com לפני 6 שנים 2 חודשים
כיצד לשמור על הטבע ועל הסביבה שלנו? האקולוגיה בישראל, תופסת מקום נכבד וכולנו נרתמים לשמור על איכות הסביבה. הטכנולוגיה, התעשייה גרמו לזיהום של המים והאוויר. במאמר זה, יינתנו הסברים לגבי דרכים חיוניות וסנקציות שישמרו על הסביבה שאנו חיים בה טוב יותר
פורסם על ידי amiravardaadmon@gmail.com לפני 4 שנים 3 חודשים
כיצד נשמור על בעלי החיים המוגנים בישראל? בכל העולם וגם בישראל, שומרים על בעלי החיים המוגנים הנמצאים בסכנת הכחדה. במאמר זה, יוסברו האמצעים שננקטים למטרה זו ויוסבר אילו סוג של בעלי החיים נמצא בסכנה
פורסם על ידי amiravardaadmon@gmail.com לפני 4 שנים 3 חודשים
חשיבות מפוחים לפינוי עשן במאמר הבא נסביר על חשיבותם של מפוחים לפינוי עשן במקומות ציבוריים, מבנים וחניונים תת קרקעיים. נתאר מה קורה כאשר פורצת אש ואיך המערכות עוזרות.
פורסם על ידי olankri15 לפני 5 שנים 1 חודשים
סקר גז קרקע – איך לעשות את זה נכון ? מתי צריך לערוך סקר גז קרקע? האם יש בזה סיכונים? לא מעט שאלות עולות החל מבחירת ספק ועד לביצוע של הסקר בצורה הנכונה. האם יש הבדלים בין הסקר הזה לאחר? בכדי להבין על מה מדובר, הנה כמה דברים אודות בדיקה זו. מוזמנים לקרוא, ליישם וכמובן לשתף עם מי שזקוק למאמר בכדי להרחיב ידיעות.
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 4 שנים 6 חודשים
בור ביוב דולף? פגיעה באיכות הסביבה! אם יש בסביבתכם בור ביוב דולף, זוהי בהחלט פגיעה באיכות הסביבה, יש ריח רע באויר, לאזור מגיעים ג\'וקים, עכברים וחיידקים רבים. הפתרון הטוב והמהיר ביותר הוא הזמנת שירותי ביובית.
פורסם על ידי זוסניק לפני 5 שנים 2 חודשים
מטבח ידידותי לסביבה: טוחן אשפה ועוד טיפים ירוקים אכפת לכם. אתם אנשים כאלה שיודעים שהשינוי מתחיל בתוכי. אתם לא תזרקו סתם אריזת חטיף באמצע היער גם אם אין פח בסביבה, אתם לוקחים מדי פעם שקית עם פחיות שתייה למיחזורית.
פורסם על ידי dudish לפני 7 שנים 8 חודשים
אני ואתה נשנה את העולם אנחנו רוצים. זהו המצב הטבעי של האדם, ומי שאינו רוצה דבר מאבד מהחיות והחיוניות שלו. מצד שני, אנחנו הופכים לעבדים של הרצונות שלנו, ונמצאים במרדף תמידי אחרי סיפוק הרצון, שלעולם אינו מתמלא. בעמותת בני ברוך אפשר ללמוד איך לשנות את המצב.
פורסם על ידי beni baruch לפני 7 שנים 9 חודשים
הגנת הסביבה בגלל שהסביבה שייכת לכולם, רבים מתנערים מאחריותם לשמור עליה מתוך הנחה שאחרים יעשו זאת.
פורסם על ידי שרון קל לפני 8 שנים 5 חודשים