לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
5014 מאמרים 1519 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אילוף כלבים, התנהגות כלבים

מאמרים בנושא אילוף כלבים, התנהגות כלבים , כתבות,מידע ומאמרים בתחום אילוף כלבים, התנהגות כלבים

10 מאמרים
מספרת כלבים ניידת בעל החיים שלכם מזמן הפך להיות חלק מהמשפחה ,עכשיו, מה שנשאר לכם לעשות, זה לקיים את ההוכחה כי הוא אכן יקר לכם. האם אתם מבינים את הצרכים האמתיים מעבר לאותו ביקור תכוף אצל הווטרינר?
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 6 שנים 6 חודשים
עבודה מהבית עבודה מהבית
פורסם על ידי rixoy93520 לפני 3 שנים 1 חודשים
ההיסטוריה של כלבי הפומרניין כלבי הפומרניין הוא גזע מיוחד במינו בעל מראה זוהר ואינטיליגנטי מיוחד שבשנים האחרונות הפך ליותר ויותר נפוץ.
פורסם על ידי barz111 לפני 3 שנים 2 חודשים
איך לבחור מאלף כלבים נקודות חשובות שצריך לדעת כאשר בוחרים מאלף כלבים
פורסם על ידי oleg1411 לפני 3 שנים 3 חודשים
פנסיון כלבים עונת הקיץ נפתחה רשמית וזה הזמן למצוא פנסיון כלבים לחופשה השנתית. יוצאים לחופשה ובודקים היכן הכי כדאי להשאיר את חברכם הנאמן? אפשר להפסיק את החיפושים הגעתם למקום הנכון חוות הדוד משה פנסיון כלבים, הוא המקום שבו כלבכם גם ייהנה מחופשה גם ללא הבעלים. קייטנת החופש הגדול בפנסיון כלבים
פורסם על ידי Prosites.Pro לפני 6 שנים 3 שבועות
למה הכלב שלי משחית את הבית? רבים מאיתנו בעלי הכלבים היינו שם. ראינו את הבית היפה שלנו בו לעיתים ,כל פרט נבחר בקפידה כדי ליצור הרמוניה עיצובית, נהרס על ידי היצור החדש שהכנסנו לחיינו שנראה שאין לו שום תחושת ערך וסנטימנטים לרכושנו. כאב לנו בכל פעם שעוד משהו מצא את דרכו למלתעותיה של המפלצת. לפעמים אף כעסנו, בכינו, ניסינו להסביר לו אך ללא הועיל. אז מה נותר לעשות?
פורסם על ידי דנה שריד חמו לפני 6 שנים 5 חודשים
איך ללמד כלב להפסיק לקפוץ על אורחים אנשים המגדלים כלבים בבית לרב מכירים את התופעה. חברים או משפחה באים לבקר ובכל פעם כאשר הדלת נפתחת ואפילו עוד לפני זה מתחיל התסריט הבא: נביחות, קפיצות על הדלה, קפיצות על האורח האומלל, ריקודים ושוב קפיצות. לפעמים ההתנהגות מלווה גם בהשתנה ותוך כדי כל ההמולה אנו צועקים על הכלב "לא", או "רד" או "די" או "אסור". תופסים את הכלב בקולר, דוחפים אותו הרחק מהאורח ובכך למרבה ההפתעה, לא מלמדים אותו דבר.
פורסם על ידי דנה שריד חמו לפני 6 שנים 5 חודשים
חינוך גורים לצרכים? משימה פשוטה שמסתבכת בקלות. חינוך גורים וגמילתם מעשיית צרכים בבית היא משימה שלוקחת מעט זמן אבל די פשוטה. אז למה אנחנו מסתבכים איתה ואיך גורמים לגור להבים שאת הפיפי והקקי עושים בחוץ?
פורסם על ידי דנה שריד חמו לפני 6 שנים 5 חודשים
כיצד הכלב שלך מדבר אליך? "הכלב מקשקש בזנב אז סימן שהוא שמח", או "הזנב שלו בן הרגליים, אז הוא מפחד"... אלו הם לרוב שני הסימנים של שפת גוף של כלבים שרב האנשים מאמינים שהם מזהים כביטוי לרגש של הכלב ולרב גם בזה מסתיימת התקשורת שלהם בכיוון ממנו אליהם. מודה ומתוודה שבמשך הרבה מאוד שנים כך הדבר היה גם אצלי ולא העלתי על דעתי שיש עוד כל כך הרבה סימנים שלעין לא מנוסה הם ניסתרים.
פורסם על ידי דנה שריד חמו לפני 6 שנים 5 חודשים
וטרינר חירום עזרה ראשונה לבעלי חיים, זה למעשה מעל לכל, המטרה היא לאפשר טיפול ראשוני לבעל החיים שלכם כשהוא חסר אונים. בדיוק כמו האדם, כך גם החיה איננה צפויה ועלולה להיקלע למצב בלתי צפוי כמו תאונה או מחלה שדורשת טיפול באופן דחוף שאחרת היא בסכנת חיים.
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 6 שנים 7 חודשים