לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4907 מאמרים 1492 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אימון לזוגיות

מאמרים בנושא אימון לזוגיות , כתבות,מידע ומאמרים בתחום אימון לזוגיות

7 מאמרים
תת נושא
חוסר תקשורת בזוגיות - למה זה קורה? חוסר תקשורת בזוגיות נובע מחסכים וקשיים רגשיים שחווה האדם בילדותו וממשיך להיות מופעל מהם בבגרות, מבלי שיהיה מודע להם. הוא ירגיש אז נטוש ע"י בן זוגו או ללא התחשבות בצרכיו. טיפולי מודעות יסייען לו אז.
פורסם על ידי איזון גוף נפש, הגר אלון לפני 1 שנים 4 חודשים
אהבה וזוגיות בוואצפ אהבה וזוגיות בוואצפ
פורסם על ידי kikag39363 לפני 3 שנים 2 שבועות
זוגיות והפחד מלהיקשר תהליך טיפול זוגי, לעיתים נתקל אצל אחד מבני הזוג בפחד מלהיקשר. תהליך ייעוץ זוגי מזהה את הפחד הזה כמקום בו האדם משייך את המחויבות והקשר הזוגי למצב המאיים על הפרטיות והחופש האישי
פורסם על ידי carmiomero לפני 3 שנים 11 חודשים
גישור גירושין - כיצד אפשר לקדם את התהליך? לא קל לפרק חבילה. בני זוג שהגיעו לכלל החלטה כי פניהם לפרידה מתמודדים עם אתגר לא פשוט שמעמיד אותם מול קושי רגשי וטכני גם יחד. מה גם שהפן הכלכלי גם הוא מצטרף לעניין.
פורסם על ידי shlomi656 לפני 4 שנים 6 חודשים
האם אפשר לשמר את התשוקה בזוגיות? האם אפשר לשמר את התשוקה לאורך זמן?
פורסם על ידי yardena saada לפני 5 שנים 6 חודשים
מתאמנים לחיים מאמן אישי הוא אינו דבר חדש ואנו מכירים את המושג הזה כבר שנים רבות. מדובר על אדם אשר נפנה אליו כאשר אנו מגיעים למצב של משבר, חוסר החלטיות, אי הצלחה בהשגת מטרה כל שהיא ועוד.
פורסם על ידי adva2 לפני 6 שנים 3 שבועות
זוגיות במשבר זוגיות במשבר מאפיינת קרע בזוגיות הפוגע בתקשורת, הקשבה והבנה בין בני הזוג. חוסר התייחסות או טיפול מתאימים יכולים להביא להחמרת הבעיה ולפרידה. טיפול מתאים לבעיה יכול לסייע בשיקום הקשר והחזרת האהבה למערכת היחסים.
פורסם על ידי mizugfamily לפני 8 שנים 8 חודשים