לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4668 מאמרים 1449 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אמנות

מאמרים בנושא אמנות , כתבות,מידע ומאמרים בתחום אמנות

8 מאמרים
תת נושא
לימודי אמנות אמנות כוללת את כל המקצועות החזותיים, השמיעתיים, האתלטיים והיצירתיים. ציור, פיסול, מוזיקה, תיאטרון וספרות הם כולם צורות של אמנות.כל תחום נותן מבט שונה על האמנות והקשרים שלה עם המציאות החברתית והתרבותית בה נוצרה.
פורסם על ידי ilanit66 לפני 1 שנים 1 חודשים
מהי אמנות ? ההגדרה של אמנות כוללת את כל המקצועות החזותיים, השמיעתיים, האתלטיים והיצירתיים. ניתן למצוא אמנות בצורות רבות כמו ציור, קולנוע, מחול, תיאטרון ומוזיקה.
פורסם על ידי ilanit66 לפני 1 שנים 1 חודשים
אמנות לנוער האמנות היא אחת מהדרכים הטובות ביותר לנוער לבטא עצמם ולפתח את יכולתם היצירתית
פורסם על ידי ilanit66 לפני 1 שנים 1 חודשים
סקר שוק: מחירים של ציורי קיר צריך להבין ממה מורכבת הצעת מחיר לציור קיר כדי לדעת איך לדבר בשפה הנכונה עם אמן ציורי הקיר שמעוניינים לשכור את שירותיו
פורסם על ידי dudish לפני 8 שנים 2 שבועות
למה ילדים נמנעים מפעילויות יצירה בשנת 2020 מדוע ילדים נמנעים מפעילויות יצירה ופעילויות חברתיות בשנת 2020?
פורסם על ידי colorpages לפני 3 שנים 8 חודשים
מדבקות בגלילים מדבקות ברקוד מיועדות לסריקת מוצרים לצורך התייעלות ארגונית במיוחד בחנויות וברשתות השיווק ומסייע במעקב אחר מלאי בכל עסק הדורש זאת. הברקוד מורכב ממספרים ואותיות המתורגמים לקווים באורכים ועוביים מסוימים ומאפשרים קריאה ע\"י סורק מתאים.
פורסם על ידי 121212 לפני 6 שנים 3 חודשים
סוגי מצבות תקופת האחריות על מצבה כרוכה ישירות סוגי מצבות שנבחרה. לא ניתן לתת אחריות ארוכת טווח לסלעי גיר ושיש, וזאת עקב תכונות הפיסיות וכימיות של הסלעים הללו שלא מתאפיינות לעמידות רבה. מצבות מסוגי האבן הללו נדרשות לשיפוצים תכופים. יחד עם זאת, בחברת "גברו סלע מצבות" תמיד מנסים לסייע בעצה ובמעשה בכל מצב בו נוצרת בעיה באבן.
פורסם על ידי 121212 לפני 6 שנים 9 חודשים
אילו אטרקציות תשלבו באירוע המצווה של ילדכם? אם יש מישהו שבשבילו תעשו הכל הוא הילדים שלכם. כעת, כשהם עומדים לחגוג את אירוע המצוות וההתרגשות נמצאת בשיאה, אתם עומלים רבות על האירוע שלהם.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 6 שנים 11 חודשים