לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
5014 מאמרים 1519 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אמנות

מאמרים בנושא אמנות , כתבות,מידע ומאמרים בתחום אמנות

9 מאמרים
תת נושא
ציורי אבסטרקט אמנות אבסטרקטית ניצבת כז'אנר מרכזי בתחום האמנות העכשווית, ומתבדלת באופן משמעותי מאמנות ייצוגית מסורתית בכך שאינה שואפת לתאר במדויק את המציאות החזותית. במקום זאת, אמנות אבסטרקטית מתמקדת בחקירה של צבעים, צורות ומרקמים כדי להעביר רגשות ורעיונות. צורת אמנות זו מעוררת את הצופים לעסוק ביצירה ברמה אישית ופרשנית יותר, ומעודדת תגובה רגשית ייחודית. על ידי הדגשת ערך רעיוני על פני פרשנות מילולית, אמנות אבסטרקטית מציעה בד קנבס שבו הצופים יכולים להקרין את מחשבותיהם ורגשותיהם, מה שהופך אותה לחוויה אישית וסובייקטיבית עמוקה.
פורסם על ידי omanutisraelit25 לפני 2 חודשים 1 שבועות
לימודי אמנות אמנות כוללת את כל המקצועות החזותיים, השמיעתיים, האתלטיים והיצירתיים. ציור, פיסול, מוזיקה, תיאטרון וספרות הם כולם צורות של אמנות.כל תחום נותן מבט שונה על האמנות והקשרים שלה עם המציאות החברתית והתרבותית בה נוצרה.
פורסם על ידי ilanit66 לפני 1 שנים 4 חודשים
מהי אמנות ? ההגדרה של אמנות כוללת את כל המקצועות החזותיים, השמיעתיים, האתלטיים והיצירתיים. ניתן למצוא אמנות בצורות רבות כמו ציור, קולנוע, מחול, תיאטרון ומוזיקה.
פורסם על ידי ilanit66 לפני 1 שנים 4 חודשים
אמנות לנוער האמנות היא אחת מהדרכים הטובות ביותר לנוער לבטא עצמם ולפתח את יכולתם היצירתית
פורסם על ידי ilanit66 לפני 1 שנים 4 חודשים
סקר שוק: מחירים של ציורי קיר צריך להבין ממה מורכבת הצעת מחיר לציור קיר כדי לדעת איך לדבר בשפה הנכונה עם אמן ציורי הקיר שמעוניינים לשכור את שירותיו
פורסם על ידי dudish לפני 8 שנים 3 חודשים
למה ילדים נמנעים מפעילויות יצירה בשנת 2020 מדוע ילדים נמנעים מפעילויות יצירה ופעילויות חברתיות בשנת 2020?
פורסם על ידי colorpages לפני 3 שנים 11 חודשים
מדבקות בגלילים מדבקות ברקוד מיועדות לסריקת מוצרים לצורך התייעלות ארגונית במיוחד בחנויות וברשתות השיווק ומסייע במעקב אחר מלאי בכל עסק הדורש זאת. הברקוד מורכב ממספרים ואותיות המתורגמים לקווים באורכים ועוביים מסוימים ומאפשרים קריאה ע\"י סורק מתאים.
פורסם על ידי 121212 לפני 6 שנים 7 חודשים
סוגי מצבות תקופת האחריות על מצבה כרוכה ישירות סוגי מצבות שנבחרה. לא ניתן לתת אחריות ארוכת טווח לסלעי גיר ושיש, וזאת עקב תכונות הפיסיות וכימיות של הסלעים הללו שלא מתאפיינות לעמידות רבה. מצבות מסוגי האבן הללו נדרשות לשיפוצים תכופים. יחד עם זאת, בחברת "גברו סלע מצבות" תמיד מנסים לסייע בעצה ובמעשה בכל מצב בו נוצרת בעיה באבן.
פורסם על ידי 121212 לפני 7 שנים 2 שבועות
אילו אטרקציות תשלבו באירוע המצווה של ילדכם? אם יש מישהו שבשבילו תעשו הכל הוא הילדים שלכם. כעת, כשהם עומדים לחגוג את אירוע המצוות וההתרגשות נמצאת בשיאה, אתם עומלים רבות על האירוע שלהם.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 7 שנים 2 חודשים