לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4907 מאמרים 1492 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

אקטואליה

מאמרים בנושא אקטואליה , כתבות,מידע ומאמרים בתחום אקטואליה

8 מאמרים
תת נושא
הרוע שאף פעם לא ינטוש אותנו גילו של הרוע האנושי ורוע בכלל בכדור הארץ הוא כגילו של יצר לב האדם. הרוע, יש גורסים, טבוע בנו, הוא חלק מאתנו.
פורסם על ידי יעקב רוב לפני 1 שנים 10 חודשים
פיטורין-אף אחד לא הכין אותי פיטורין מעל גיל 50
פורסם על ידי יעקב רוב לפני 1 שנים 10 חודשים
שחיתות ארגונית - הפחתת ההונאה עצמית עלינו להכיר במציאות שאצל כל בני האדם קיימת תכונת אישיות של הונאה העצמית, שנטמעה במוח האנושי. ישנן השפעות הקובעות החלטה על התנהגות פסולה בביצוע עבירות נגד מקומות עבודה. קיימת הנחה של אישיות מסוכנת לארגון: רמה גבוהה של המאפיין אישיות "הונאה עצמית", עלולה להשפיע על התנהגות פסולה של העובד תוך קבלת החלטות אינטואיטיבית(לא רציונלית) שגויה במקום העבודה.
פורסם על ידי יעקב רוב לפני 1 שנים 10 חודשים
ניהול בטחון לאומי בעולם משתנה במרחב האזורי של ישראל וכן במרחב הגלובאלי מתחוללים שינויים בעלי משמעות אסטרטגית ביחסים הבין-לאומיים ובתחומי הביטחון, החברה, הכלכלה ואחרים. כל אלה משפיעים על ביטחונה של מדינת ישראל.
פורסם על ידי יעקב רוב לפני 1 שנים 11 חודשים
שינויים בקריירה עקבות משבר קורונה מה קרה לאותם אנשים ששהו בחופשה ללא תשלום עקב התפרצות הקורונה? האם זו הייתה הזדמנות או להפך נקודת תסכול?
פורסם על ידי אלירן לפני 2 שנים 8 חודשים
מחירי דירות פסגת דן השפעת סלילת הרכבת הקלה, אמורה להשפיע מאוד על כל אזור המרכז וגם על הפרויקטים החדשים שנבנים שישביחו את עצמם עוד יותר.
פורסם על ידי פסגת דן 2019 לפני 5 שנים 6 חודשים
הראיון החפוז של בינימין נתניהו בחדשות השבת של קשת פתאום הודיע ראש הממשלה בינימין נתניהו שהוא מגיע להתארח בחדשות סוף השבוע של קשת בניצוחה של קרן מרציאנו כאשר מדובר במוסף, עם כתבות סוף שבוע ולא חדשות לאותו יום עם פאנל של כתבים מלווים בתחקירים ועניינים פוליטיים מדיניים.
פורסם על ידי radya לפני 5 שנים 2 חודשים
מה קורה בצפון? בימים אלו בצפון הארץ צה"ל מסקל פעולות טרור על ידי השמדת מנהרות טרור ויצא למבצע "מגן צפוני", ראש הממשלה, בניימין נתניהו ביקש שלא לקרוא לפעולה זו מבצע, אלה, פעילות שבה לפי הנאמר צה"ל כמעט סיים את השמדת מנהרות אלו, אך הבעיה היא לא המנהרות, אלה הטילים שנורו אמש...
פורסם על ידי radya לפני 5 שנים 4 חודשים