לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4258 מאמרים 1290 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

בטיחות ובטחון

מאמרים בנושא בטיחות ובטחון , כתבות,מידע ומאמרים בתחום בטיחות ובטחון

32 מאמרים
תת נושא
תפקידו של ממונה בטיחות במפעל ייצור כל מה שצריך לדעת על תפקידו של ממונה בטיחות במפעל ייצור. על ידי הוא מועסק, מה תחום האחריות שלו, מה חשוב לבדוק לפני ששמנים אותו ועוד.
פורסם על ידי liranf@d.co.il לפני 4 חודשים 2 שבועות
מטפים - כל מה שצריך לדעת עליהם מטפי כיבוי אש הם כלים אשר בעת צרה יכולים להציל חיים. חשוב לדעת איך לתפעל אותם, אילו סוגי יש ואיפה שמים אותם. למאמר>>>
פורסם על ידי liranf@d.co.il לפני 5 חודשים 2 ימים
החלפת מנעול רב בריח: האם מדובר בפעולה מאתגרת? אחד המנעולים הכי מפורסמים בישראל הוא רב בריח. ידוע שמדובר בדלתות עם מנעולים איכותיים מאוד אשר מונעים מצבי פריצות. נשאלת השאלה, אם יש צורך בהחלפה של מנעול רב בריח, האם מדובר בפעולה מסובכת? במאמר הבא נענה על השאלה הזו.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 5 חודשים 2 שבועות
קיומם של יותר ממיליארד בני אדם בעולם נמצא בסכנה תחת 10 קבוצות טרור בלבד תקציר הטרור מהווה מטרד גדול לממשלות זמן רב כמו ההיסטוריה שלו עוד מתקופת התנ"ך. עליית היטלר לשלטון בשנת 1932 עסקה בתכניות לרצח עם. אין בנמצא הגדרה טובה לטרור. למעשה, ייתכן שלא ניתן להגדיר זאת משום שהיא תהיה בלתי מוחשית והיא משתנה בהתאם להקשרים ההיסטוריים והגיאוגרפיים. נמצא כי הטרוריזם האתני הוא הסיבה העיקרית לטרנדים העולמיים של סכסוכים ומגמות טרור. כמו כן נמצא כי ארגונים שמטפלים באידיאולוגיה דמוקרטית נוטים פחות להיות מעורבים בטרור, וארגונים בעלי המאפיינים הבאים נוטים יותר לעסוק בטרור: הפרדה, רטוריקה המצדיקה אלימות, תמיכה זרה, דיכוי המדינה. כמו כן נמצא כי ארגונים שאין להם אידיאולוגיה דמוקרטית ויש להם את כל הגורמים הנ"ל הינם בעלי סבירות של 89% לעיסוק בטרור. העובדה כי 71% מהמצביעים האמריקאים בשנת 2014 היו מודאגים מהתקפת טרור על ארה"ב, מעידה על כך שארגונים אלימים כמו אל-קאעידה, המדינה האסלאמית ואל-קעידה בחצי האי ערב, עדיין מרחפים במוחם של אמריקאים רבים. אם תרצו או לא, הטרור ימשיך להיות בעיה עבור ארצות הברית, בנות בריתה ושאר הקהילה הבינלאומית. אי אפשר לבטל את הטרור - אפשר רק להשפיל אותו ולהגיע לנקודה שתאפשר לכל אחד לחיות את חייו בשלום יחסי. שתי דוגמאות לקבוצות טרור קטלניות פועלות כיום: מדינת עיראק האסלאמית וארגון "בוקו חראם " המהווה את הקבוצה הג'יהאדית בצפון מזרח ניגריה. אבל בוקו חראם מאיים כבר שנים על הקהילות הצפוניות של ניגריה. קיימים 10 ארגוני טרור שלבדם מאיימים על קיומם של יותר ממיליארד בני אדם בעולם . מושגי קרימינולוגיה, תיאוריה ושיטות יכולים לסייע להתחיל ולהבין את הטרור, שהוא בעיה גדולה שזקוקה לרעיונות מאנשים רבים עם פרספקטיבות שונות.
פורסם על ידי יעקב רוב לפני 6 חודשים 1 שבועות
ארה"ב עלולה להיות משענת קנה רצוץ ולכן על ישראל לסמוך יותר על אירופה? על ישראל לקחת בחשבון "שייתכן כי עוד מעט לא תהיה לנו אמריקה להישען עליה".
פורסם על ידי יעקב רוב לפני 7 חודשים 1 שבועות
ליקויים ברשויות המקומיות כלבנת היסוד של העורף הישראלי בעתות חרום ההיערכות למתן סיוע לאוכלוסייהבתחומים שונים אמורה להיעשות באמצעות המחלקות והאגפים של כל רשות ורשות שיפעלו במסגרת מכלול הטיפול באוכלוסייה. למרות קיומם של נהלים והנחיות באשר לטיפול באוכלוסייה.
פורסם על ידי יעקב רוב לפני 7 חודשים 2 שבועות
האם צה"ל אכן ערוך למלחמה הבאה? "צה"ל אינו ערוך למלחמה הבאה", טען בדאגה רבה נציב קבילות החיילים יצחק בריק בתחילת השנה. "אני נלחם כדי שנוכל לעמוד במלחמה הבאה, שתהיה האיומה מכול
פורסם על ידי יעקב רוב לפני 7 חודשים 2 שבועות
פורסם על ידי יעקב רוב לפני 7 חודשים 2 שבועות
עברייני צווארון לבן חייבילדעת כי הצווארון הלבן יהפוך לצווארון שחור משחור 5,792 פס"ד מצביעים על ענישה בלתי מידתית של עברייני צווארון לבן בישראל שמבצעים פשע כלכלי ששודד את קופת המדינה.
פורסם על ידי יעקב רוב לפני 8 חודשים 2 שבועות
המים כמקדמים את השלום במזרח התיכון וכמרכיב בביטחון הלאומי של ישראל הסכנה העתידית: פגיעה במקורות המים, המזון, אספקת החשמל, הבריאות וגם חשיפה לאיומים ביטחוניים.
פורסם על ידי יעקב רוב לפני 8 חודשים 2 שבועות
פילוסופיה של חוסן לאומי ייתכן וכל הגורמים לחוסן לאומי של אוכלוסייה כמו משאבים ומנהיגות וצדק חלוקתי לא קיימים במידה מספקת. בהינתן מצבי חרום שמסכנים קיום של אומה /עם, הרי שקיים יצר ההישרדות והקיום ומתקיים הצורך בשייכות גם בין אוכלוסיות הטרוגניות
פורסם על ידי יעקב רוב לפני 8 חודשים 2 שבועות
בטחון לאומי ונשק גרעיני מעצמות הגרעין, בהן ישראל, מחזיקות יחד ב-12,705 ראשי נפץ. השאלה היא האם מספר ראשי הנפץ הגרעיניים יגדל. לדעת הכותב, מכיוון שנשק גרעיני איננו יכול להשמיד מדינה שלמה, ומכיוון שעוצמת המכה השנייה מהטלת פצצות גרעיניות עלולה להיות קטלנית, וכמו כן עדיין קיים הזיכרון מהטלת פצצה גרעינית במלחמת העולם השנייה- לא תמהרנה מדינות עם נשק יום הדין להפעילו. כל זאת תחת הנחה שמנהיגי מדינות הינם שפויים?!
פורסם על ידי יעקב רוב לפני 8 חודשים 2 שבועות
כל כמה זמן מחדשים רישיון נשק? העובדה כי בכל כמה חודשים מתרחש פיגוע טרור במקום כזה או אחר ברחבי הארץ, גורמת לאזרחים רבים לרצות להחזיק נשק בכדי שיוכלו להגן על עצמם ועל הסובבים אותם במקרה של אירוע ביטחוני.
פורסם על ידי niritb לפני 10 חודשים 2 שבועות
חברות לכיבוי אש וציוד כיבוי אש - כי בטיחות זה הכל! כשמדברים על חברות כיבוי אש לאו דווקא מדברים על מכבי האש, אלא על חברות המספקות ציוד כיבוי אש לעסקים ולדיור הפרטי. במאמר זה נעסוק בחשיבות הרבה שבקיום חברות כיבוי אש.
פורסם על ידי Firefighting_equipment לפני 11 חודשים 4 שבועות
ניתוח מנהיגות רמטכ"ל מלחמת יום כיפור 1973 ממצאי מודל פנתגרם לבחינת מנהיגות רמטכ"ל מלחמת יום כיפור 1973 רא"ל דוד אלעזר, מוכיחים כי תפקודו של הרמטכ"ל במלחמת יום כיפור 1973 זכתה להערכה הגבוהה של כ- 90% . בעשרים ימי לחימה עקובים מדם, הפך את גורל המלחמה הקשה ההיא מאווירה תבוסתנית ודיבורים על "חורבן הבית השלישי", הרמטכ"ל הוביל את מדינת ישראל לניצחון מרשים
פורסם על ידי יעקב רוב לפני 1 שנים 11 חודשים
אזעקה אלחוטית – כל היתרונות במקום אחד אזעקה אלחוטית מתחברת למצלמות, החיישנים והגלאים שלה בצורה אלקטרונית, שלא מצריכה שום חוטים שמקשרים בין כל האלמנטים. היום, הטכנולוגיות המתקדמות מאפשרות כל כך הרבה אופציות לחיבורים אלחוטיים שכאלו, שבאמת שאין שום סיבה לא להשתמש בהם.
פורסם על ידי expert לפני 2 שנים 1 שבועות
פריצת דלתות – מידע שימושי וטיפים פורץ דלתות הוא איש מקצוע שברגע האמת המקצועיות והזמינות שלו - קריטיים ביותר. אי אפשר לדעת מתי נזדקק לשירותיו של איש מקצוע שיבצע עבורנו שירות פריצה של דלת.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 2 שנים 2 חודשים
הגברת מיגון הדלת הראשית איך למגן את הבית שלכם בפני פורצים
פורסם על ידי ערד מנעולן לפני 2 שנים 8 חודשים
מיהו האינטגרטור? מיהו האינטגרטור?
פורסם על ידי נוי קידום לפני 6 שנים 10 חודשים
נעלי עבודה אורטופדיות כיצד לבחור נעלי עבודה
פורסם על ידי B-SAFETY לפני 2 שנים 11 חודשים
כך תגנו על חפציכם האישיים מפני גנבה מחזיקים בבית רכוש יקר מאוד ולא חשים ביטחון? כספת טובה ואיכותית היא הפתרון הטוב והיחיד שיוכל להעניק לרכושכם הגנה ולכם, שקט נפשי.
פורסם על ידי שרון לפני 4 שנים 11 חודשים
שפע אבטחה - מצלמות אבטחה, אינטרקום ואזעקות חברת שפע מצלמות אבטחה הינה חברה המובילה בתחומה העוסקים בייבוא, שיווק והתקנת מצלמות כל סוגי מצלמות האבטחה, אינטרקום, אזעקות ומערכות תקשורת.
פורסם על ידי Shmulik13 לפני 3 שנים 6 חודשים
כל מה שרצית לדעת על תכנית בטיחות אש כיצד הדרכות כיבוי אש תורמות לבטיחות אש בעסקים וארגונים
פורסם על ידי ליאור בטיחות לפני 3 שנים 9 חודשים
בטחון אישי – גם במקום עבודתכם מאבטחים מיומנים יכולים לנטרל מצבים מסוכנים גם במקומות עבודה, ולהעניק תחושת בטחון אישי לעובדים בהם
פורסם על ידי אדווהגרניט לפני 3 שנים 9 חודשים
שיקום מבנים באמצעות סנפלינג כאשר מדברים על שיקום מבנים באמצעות סנפלינג, מדרים למעשה על תיקונים שהם הפתרון הטוב ביותר כנגד רטיבות כאשר מדברים על גורדי שחקים או בניינים גבוהים. ספיגת רטיבות ישירה, סדקים מסוכנים, קירות פנימיים של מבנים שקשה להגיע אליהם? לכל זה יש פתרון אחד ברור שנקרא שיקום מבנים באמצעות סנפלינג.
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 4 שנים 5 חודשים
הדרכות בטיחות על ידי יועץ בטיחות גייסתם עובדים חדשים? זה הזמן להעביר הדרכות בטיחות וגיהות בעבודה, כי לגוף אין חלקי חילוף! חברת שמר בטיחות והנדסה מספקת הדרכות בטיחות למפעלים ומחסנים, וחברות אשר משתמשות במכונות תעשייתיות, חומ"ס, עבודות בגובה וכדומה, למניעת תאונות במקום העבודה (כולל הדרכות בטיחות אש). עצרו. הזמינו עוד היום הדרכות בטיחות גם לארגון שלכם על מנת לעמוד בדרישות התקינה והחוק.
פורסם על ידי Prosites.Pro לפני 4 שנים 8 חודשים
באילו נסיבות נזקק לפורץ דלתות? גם המנעולים הטובים ביותר עלולים להתקלקל בנקודת זמן זו או אחרת. בלאי טבעי יכול לגרום לכשל במנעול ואז אפילו שיש לכם את המפתחות אינכם מסוגלים להיכנס הביתה. במצב זה מזמינים פורץ דלתות אשר מאפשר לכם להיכנס הביתה וגם מעניק פתרון קבוע של החלפת מנעול.
פורסם על ידי kingofiraq@gmail.com לפני 4 שנים 9 חודשים
חשיבותן של עבודות בגובה לפני שנדבר על איטום בסנפלינג, אולי כדאי לדבר על עבודה בגובה, על החשיבות, על סכנות ועל כל מה שמצריך אחריות. כאן נדרשת מקצועיות על כל המשתמע מכך, ניסיון רב, ידע, שאחרת, המשימה הפשוטה בדרישה עלולה להפוך מסוכנת אם לא נותנים לכך תשומת לב מרובה וכן זהירות נדרשת. הרעיון הוא לבצע את המשימה מבלי לפגוע בסובבים ובטח שלא בפועלים למען איטום בסנפלינג או כל משימה אחרת.
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 4 שנים 11 חודשים
הגן על רכושך עם כספת ביתית כספות מיוצרות בכל מיני סוגים שונים ובשנים האחרונות צוברות תאוצה רבה. כספות ביתיות הפכו פופולריות מאי פעם כיוון שמעניקות יתרונות רבים.
פורסם על ידי שרון לפני 4 שנים 11 חודשים
מהי הכספת הבטוחה ביותר איך בוחרים כספת בצורה נכונה. טיפים חשובים שצריך לדעת לפני שרוכשים את הכספת המתאימה ביותר שתשמור על התכולה שלכם באופן הבטוח ביותר ולאורך זמן.
פורסם על ידי שרון לפני 5 שנים 5 חודשים
כספות לאיזה שימוש יש המון אלמנטים ודברים חשובים שצריך לקחת בחשבון כאשר הולכים לבחור אחת מתוך סוגים רבים של כספות. התייעצו על בעלי מקצוע טרם הרכישה.
פורסם על ידי שרון לפני 5 שנים 4 חודשים
מערכות אזעקה מתקדמות בנתניה ישנם כמה סוגים של מערכות אזעקה אשר נבדלים ביניהם בתקציב, זמן ואפשרויות המבנה. ישנם כמה פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון כאשר מנסים לבחור מערכת אזעקה מתאימה באזור נתניה.
פורסם על ידי amiactivecoil לפני 6 שנים 9 חודשים