לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
5014 מאמרים 1519 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ביטוח כללי

מאמרים בנושא ביטוח כללי , כתבות,מידע ומאמרים בתחום ביטוח כללי

5 מאמרים
תת נושא
מהן הסיבות שכדאי לעשות ביטוח הייטק? ביטוח הייטק הוא סוג של ביטוח שמתמקד בסיכונים ובאתגרים הקשורים לתעשיית הטכנולוגיה והמחשוב. ישנן מספר סיבות עיקריות שכדאי לשקול לרכוש ביטוח הייטק:
פורסם על ידי niritb לפני 1 שנים 1 חודשים
הר הביטוח? מה צריך לדעת ואיך להשתמש בו משרד האוצר הקים לאחרונה מערכת חכמה לבדיקת ביטוחים, המערכת נותנת אינדיקציה ראשונית לגבי ביטוחים אודות המבוטח ונותנת את האפשרות להעריך אם קיים כפל ביטוח
פורסם על ידי haimcohen00012 לפני 6 שנים 10 חודשים
מהו ביטוח חיים ביטוח חיים הוא סוג של ביטוח שמשלם סכום כסף, הנקרא בדרך כלל הערך הנקוב, עם מותו של מבוטח. זה לא מושג חדש והוא קיים מאז שנות ה-1800. פוליסות ביטוח החיים הראשונות נוצרו על ידי התעשיין והממציא בנג\'מין פרנקלין בשנת 1759. תעשיית ביטוח החיים גדלה לשווי טריליון דולר ברחבי העולם.
פורסם על ידי elira לפני 1 שנים 9 חודשים
מדריך להתמודדות עם חוקרי חברת הביטוח מיד לאחר הגשת תביעת הביטוח לחברת הביטוח, המבוטח מוצא את עצמו במרכז תשומת הלב של סוללת מומחים וביניהם חוקרים, הממונים על ידי חברת הביטוח. המגע עם אלה יכול להכריע את גורל תביעתו של המבוטח. הנה מספר טיפים למבוטחים להתמודדות עם חוקרי חברת הביטוח.
פורסם על ידי עו"ד חיים קליר לפני 3 שנים 11 חודשים
יש לכם ביטוח חיים מכל סוג שהוא? אל יהיו פראיירים, דרשו החזר מס יש לכם ביטוח חיים, קרן פנסיה או קופת גמל, מגיעה לכם הטבת מס משמעותית
פורסם על ידי איילת לפני 4 שנים 1 חודשים