לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4447 מאמרים 1318 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ביטוח לאומי

מאמרים בנושא ביטוח לאומי , כתבות,מידע ומאמרים בתחום ביטוח לאומי

5 מאמרים
על הקצבאות המעניינות של חיילים משוחררים בביטוח לאומי קשר בין המוסד לביטוח לאומי לבין חיילים משוחררים מתחיל מיד לאחר השחרור והוא בא לידי ביטוי בעיקר בשני עניינים חשובים . על זה ועוד בכתבה הבאה
פורסם על ידי myknowlagde לפני 12 שעות 11 דקות
על המוסד הממשלתי שמציג שירות לקוחות מעולה באינטרנט על המוסד הממשלתי שמציג שירות לקוחות מעולה בWEB ביטוח לאומי, מוסד ממשלתי שעל פניו – מיושן בתפיסה שלו בדרך השירות שלו. אבל האמת היא אחרת, ביטוח לאומי עושה צעדים גדולים אל עבר הקדמה הטכנולוגית. רק לאחרונה לדוגמא הוחלט שחלק גדול משירות לקוחות אפשר יהיה לקבל דרך אזור אישי אינטרנטי לחלוטין. כל הפרטים בכתבה.
פורסם על ידי thephonebook00 לפני 1 שבועות 2 ימים
שירותים מיוחדים שאפשר לקבל דרך איזור אישי של ביטוח לאומי למרות שעבור רוב האזרחים במדינה המוסד לביטוח לאומי יהיה בעל השפעה מינורית על החיי היומיום שלהם – מומלץ מאד להכיר את אופן הפעילות של המוסד ולדעת איך הוא פועל ומה עומד לנגד עיניהם של אלה שמנהלים אותו.
פורסם על ידי myknowlagde לפני 4 שבועות 1 ימים
שלא תזדקקו אבל כדאי שתכירו: קצבאות מחלה ונכות דרך ביטוח לאומי דרך אתר ביטוח לאומי אפשר להכיר ולקרוא את כל המידע הדרוש על מנת לדעת איך פונים למוסד, מה מגיע לכל אחד, מה ההנחיות והחוקים אשר נוגעים לתחום של קצבאות למחלות או נכות וכמובן איך להתנהל במידה וסבורים שהמצב הקיים הוא כזה שממש דורש פניה ובקשה לסיוע בצורת קצבה, בין אם זמנית ובין אם קבועה. כל הפרטים בכתבה!
פורסם על ידי myknowlagde לפני 3 חודשים 1 שבועות
חוק סיעוד ביטוח לאומי - מה כדאי לדעת? חוק הסיעוד של המוסד לביטוח לאומי מסדיר את הטיפול באוכלוסיית הגיל השלישי, אלו שזקוקים לסיוע בתפקוד היומיומי ומעוניינים להישאר בביתם. בין הזכאויות במסגרת חוק זה, רשאי הזכאי להעסיק מטפל/ת סיעודי/ת.
פורסם על ידי הילה הניג לפני 4 שנים 10 חודשים