לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ביטוח סיעודי

מאמרים בנושא ביטוח סיעודי , כתבות,מידע ומאמרים בתחום ביטוח סיעודי

4 מאמרים
תת נושא
ביטוח סיעודי ליום פקודה אחד מכל 3 שמגיע לגיל 65, יהיה ככל הנראה סיעודי בשלב כלשהו. זוהי סטטיסטיקה עגומה שכולנו נאלצים לחיות איתה, אבל במקביל גם כזו שמחייבת אותנו להתכונן מראש.
פורסם על ידי אביב ירדן לפני 1 שנים 4 חודשים
ביטוח סיעודי בעזרת עורך דין ביטוח - ככה דואגים להורים בעבר, כשאנשים רצו לדאוג להורים שלהם לעת זקנה הם חסכו עבורם כספים, העבירו אותם לגור עימם בביתם וכמובן טיפלו בהם טיפול חם ומסור. גם היום, אנשים הרוצים לדאוג להורים שלהם יכולים לנקוט בכל האמצעים הללו אבל יש עוד דרך אחת, חשובה יותר ומשתלמת יותר להבטיח את הבריאות ואת הרווחה של ההורים שלכם לקראת זקנה - ביטוח סיעודי ע״י עורך דין ביטוח.
פורסם על ידי barz111 לפני 2 שנים 7 חודשים
החשיבות של מטפל סיעודי לקשישים במיוחד במשבר הקורונה כבר כחודש וחצי אנחנו בבית, ספונים בקרב משפחתנו הגרעינית. אך מה קורה עם ההורים שלנו בימים אלה? כיצד אוכלוסיית הקשישים מסתדרת עם המצב? חלקם נעזרים במטפל סיעודי לקשישים, חלקם מקבלים גמלת סיעוד בכסף ואז לא בהכרח מגיע אליהם מטפל הביתה.
פורסם על ידי הילה הניג לפני 3 שנים 7 חודשים
ביטוח סיעודי – חשיבותו ולמה הביטוח הסיעודי בקופת חולים אינו הפתרון המלא המונח "סיעודי" נראה לרבים מאיתנו כמשהו רחוק, משהו שלא קשור אלינו ואולי יהיה לו קשר כלשהוא אלינו בעוד שנים רבות.
פורסם על ידי wise-fp לפני 4 שנים 5 חודשים