לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
1568 מאמרים 300 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

בית ומשפחה

מאמרים בנושא בית ומשפחה , כתבות,מידע ומאמרים בתחום בית ומשפחה

23 מאמרים
תת נושא
ייחודיות של אריחי בטון כולם כבר יודעים, לרצפה ולקירות יש משמעות גדולה מאוד לחלל הבית/ המשרד או אפילו הגינה. האווירה, האופי של הבית- הכול כמו תלוי בבחירת אריחי בטון איכותיים.
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 2 שבועות 5 ימים
מעבר דירה האם אתם בעיצומה של הכנה לתהליך של מעבר דירה?
פורסם על ידי korat.gag לפני 1 חודשים 3 שבועות
אגרנות כפייתית בפתח תקווה היא ידעה שאין לה משהו אחר, אין לה זוגיות, אין לה משפחה, יש לה אובססיה קשה ביותר לאיסוף חפצים והיא לא יכולה להפסיק. היא יודעת שזו הבדידות אבל לא מודה בכך, במקום זה, היא הולכת ושוקעת באגירה שממתנת לה את הכאב הפנימי, את מה שאף אחד לא יודע.
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 2 חודשים 1 שבועות
החלום של אלי מגבעתיים אלי (שם בדוי) אהב לבנות כמה שיותר עבודות עץ, מאז שנפטרה בת זוגתו, הוא מצא מזור בעבודות העץ. היה לו מחסן רעוע בו היה בונה את העבודות אבל לשם כך, היה יוצא בכל בוקר לאגור חלקי עץ שונים לצורך הכנת היצירות שלו.
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 2 חודשים 1 שבועות
מפנה דירות מוזנחות שהיו סגורות הרבה שנים זה לא פשוט, לראות בית מלא בחפצים, בפסולת, דירה שלא טופלה, אף אחד לא גר שם. לאחר כמה שנים, הכול התמלא אבק, אי אפשר לגור שם, אי אפשר להשכיר את הנכס מה כן אפשר? צוות פינוי דירה מציע לכם מפנה דירות מוזנחות אשר כל מטרתו לייעד את הדירה שלכם למגורים, רוצים למכור? כדי שהערך של הדירה יהיה ראוי לדרישתכם, אתם מחויבים לנקוט בפעולת פינוי שלרוב לא תוכלו להתמודד איתם לבד.
פורסם על ידי czhipirodshteyn@gmail.com לפני 2 חודשים 2 שבועות
פינוי דירה מלאה גוקים ואשפה דירה מלאה בתיקנים, אשפה מהרצפה ועד לתקרה, אין מקום לעבור בין המעברים. אלו מעברים אותם ייצר אדם אחד או אישה אחת שהסתירו זאת מבלי שאף אחד יידע. החפצים אותם אוגרים אגרנים לא בהכרח מוצרים שאתם תצטרכו, למעשה, יהיה לכם קשה להבין את הצורך הזה לאגור- אני נמנע מלרשום כאן אובססיה מאידך, התעסקות עם OCD זו התעסקות עם מאסף של דברים רבים שלעיתים אין להם הסבר. אותם דברים, מזמנים תיקנים, גוקים וכל מה שביניהם לדירה וכך למעשה הופכים את הבית למקום שמסוכן לגור בו.
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 2 חודשים 2 שבועות
לעטר את הבית באמצעות אריחי בטון כאשר מדברים על אריחי בטון מעוטרים וגם אריחי בטון מצוירים, מאפשרים למעשה לשדרג את מראה הבית או המשרד. כאמור, אם בתכונה חשובה עסקינן, שהרי אריחי בטחון מעוטרים או מצוירים יכולים לחדש את המראה הישן. אז מי אמר שאתם חייבים לעבור דירה אם אפשר לשדרג את מראה הבית בקלות ויעילות?
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 2 חודשים 2 שבועות
פינוי דירה בבת ים מיון חפצים והובלה אני שי פינוי דירה ואם אתם ממשיכים לקרוא את המאמר הזה, כנראה שאתם צריכים שירות שיקנה לכם ביטחון. שאלתם את עצמכם מזה ביטחון? ממה מורכבת המילה? שירות המספק לכם ביטחון מציג בשקט שלו את השקיפות, את האמינות, הזריזות והפרפקציוניזם. עכשיו, תשאלו למה זוכרים את שירותי פינוי דירה? בעיקר בזכות פינויים רגישים, מורכבים, מפנים שלא חוששים משום דבר, אסרטיביים, חזקים, לא רואים שום דבר מלבד המטרה בעיניים אבל בפנים? רכים, עדינים, רגישים ולוקחים כל פינוי לגופו.
פורסם על ידי czhipirodshteyn@gmail.com לפני 2 חודשים 3 שבועות
חברה שמפנה דירות מוזנחות בבת ים מוזנח, משמע דירה מלאה בפסולת, מקרר ישן ולא שמיש, תנור שבור, כילים קהים. אי אפשר לעבור בין המעברים, השלבים שבורים, הכול רעוע ועומד ליפול. זה רק תיאור חלקי של דירה מוזנחת שלעיתים נמצאת במרכז העיר במקום הכי טוב ולא ממומשת משום המתקלים הנ"ל. מה כדאי לעשות? רוצים למכור או להשכיר את הדירה הישנה שהשארתם סגורה כי לא הצלחתם לפנות? אל תתמודדו עם זה לבד, התקשרו עוד היום אל שי פינוי דירה ואפשרו לו להגיע ולספק לכם הצעת מחיר ממוקדת לדירה שאתם "מתים" להפוך שמישה אבל לא יודעים איך.
פורסם על ידי czhipirodshteyn@gmail.com לפני 2 חודשים 3 שבועות
פינוי דירה בתל אביב מיון חפצים והובלה לעיתים מגיע שלב בו צריכים להגיד שלום לעבר וברוך הבא עתיד, זה קורה כאשר עוברים לבית חדש- אז לפני שנגיד לכם לחיי התחלות חדשות, בואו נדבר על פינוי דירה רגיל, מורכב, אבל קצת יותר פשוט ופחות מסובך ולמרות שמדובר בפינוי פשוט יש דברים שלא עושים לבד- אחד מהם קשור בבחירת מפנים או בהליך של מיון והובלה. רוצים להחליט נכון? מפחדים לשגות נוכח בחירה זולה מדי או לא נכונה. לשי פינוי דירה יש כמה דברים להגיד לכם על פינוי דירה בתל אביב מיון חפצים והובלה.
פורסם על ידי czhipirodshteyn@gmail.com לפני 2 חודשים 3 שבועות
קניון פרץ- גן עדן למציאת מתנות לסוף השנה תמיד יש מועדים חגיגיים וסיבות טובות להעניק מתנות. כמעט תמיד עצם המחשבה על מתנה מעוררת התלבטות- מה לקנות? היכן לקנות? הקניון שלנו נועד להשיב לכם על השאלות, אלה ואחרות, ולפטור אתכם מהצורך לחפש מתנות במקומות שונים. ריכזנו כאן עבורכם מגוון עשיר של מתנות מקוריות (מתנות לימי הולדת, מתנות לגני ילדים, הדפסה על חולצות, עיצוב בלונים לאירועים, סוגי רקמה ססגוניים ועוד).
פורסם על ידי Droxit - בניית אתרים חכמים וקלים לניהול לפני 2 חודשים 3 שבועות
פינוי מחסן עמוס בבניין משותף כדי לסמן בוי פינוי מחסן עמוס, צריך קודם כל לחשוב על ההשלכות של מחסן כזה. מעבר למראה הפחות אסתטי, אילו סכנות עורבות לכם ולילדיכם ובפרט אם אתם גרים בבניין משותף? במיוחד עבור זה, פינוי מחסן עמוס בבניין משותף הינה משימה ליחידי סגולה ומביני עניין בתחום- למה?
פורסם על ידי czhipirodshteyn@gmail.com לפני 2 חודשים 3 שבועות
איסוף מהרחוב ואגירה בבית מי מפנה ומנקה דירות מוזנחות אגירה מסתמנת כמצב קשה ביותר של איסוף דברים וחפצים שאינם רצויים מהרחוב, מה שהופך את הבית למסוכן ובעיקר למוזנח. בישראל קיימים היום יותר מ40 אחוז אנשים שעושים זאת. הם אוגרים לבית כל מיני חפצים ודברים העלולים להעמיד אותם בסכנה חלקם בגלוי חלקם בהסתר. בני המשפחה בעיקר דואגים להם, הם רוצים להשיב להם את חייהם בחזרה אבל בתת מודע שלהם- בני המשפחה בעיקר מחפשים את עצמם ואת הדאגה שלא מניחה להם. הם רוצים שבני משפחתם יחיו טוב אבל בו זמנית שהם עצמם יפסיקו לחשוש ממה שיקרה אם לא יתרחש שינוי בזמן.
פורסם על ידי czhipirodshteyn@gmail.com לפני 2 חודשים 4 שבועות
ניקוי מזגנים אם תקפידו על מספר פעולות יסודיות, ייתכן והמזגן הזה יישאר אתכם הרבה אחרי. רוצו וחסכו באנרגיה, הימנעו ממחלות של קורוזיה ואבק וכמובן, שמרו על המזגן. זה אפשרי, באמצעות כמה פעולות פשוטות הייתם מאמינים?
פורסם על ידי czhipirodshteyn@gmail.com לפני 2 חודשים 4 שבועות
איך בוחרים מתקני מים למוסדות? מוסדות ועסקים גדולים מייבאים אליהם כמדי יום כמות גדולה של אנשים. זה יכול להיות האנשים העובדים בארגון, אבל גם לקוחות הפוקדים את המקום מבוקר ועד ערב. לרוב, מגיעים המבקרים בכל השעות כולל אספקה שוטפת של מי שתיה. מכאן למעשה מתקיימת החשיבות הגבוהה להתקין בכל ארגון ולו הקטן ביותר מתקן מים לעסק זאת כדי להעניק רווחה לעובדים וללקוחות המבקרים.
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 3 חודשים 4 שבועות
ריצוף חוץ עושים רק עם פלדק פלדק הוא פתרון הריצוף הטוב ביותר. פלדק משלב אסתטיקה יחד עם איכויות חומר שמעניקות יכולת עמידות יוצאת דופן ללא הצורך בתחזוקה שוטפת לאורך כל עונות השנה.
פורסם על ידי שרון לפני 4 חודשים 1 ימים
טכנאי מזגנים מומלץ לשנת 2017 הקיץ אוטוטו כאן, וזה הזמן בו המזגן בבית או במשרד יעבוד, כנראה, ללא הפסקה. הקיץ הישראלי לא מאפשר לנו להיות בחדרים שאינם ממוזגים ואנחנו נוהגים לברוח כמה שאנחנו רק יכולים לתוכם, על מנת שלא נצטרך להתמודד עם מזג האוויר החם אשר שורר בחוץ.
פורסם על ידי tikunmazganim לפני 7 חודשים 4 שבועות
פורסם על ידי itay123 לפני 9 חודשים 2 שבועות
מתלבטים אם להחליף את המטבח? אנו נעזור לכם להחליט! הגיעה השעה והעת לשנות את המטבח , לשנות למראה רענן יותר וחדשני. אנו נעניק לכם כלים להחליט איך לעשות זאת.
פורסם על ידי zeela לפני 9 חודשים 5 ימים
שדרוג גינה עם אבנים טבעיות אבנים טבעיות לגינות כוללות אבני חצץ וחלוקי אבן קטנים ואפילו סלעים טבעיים שנאספים ממכרות ומסביבתם הטבעית. האבנים הטבעיות משמשות לחיפוי שטחי גינה ועיצוב מסלעות
פורסם על ידי itay123 לפני 10 חודשים 2 שבועות
תכנון ועיצוב גינות בוטיק גינות בוטיק מאופיינות בעיצוב הייחודי והאיכותי שלהן. גינת בוטיק אפשר לעצב במגוון סגנונות אך יש להביא בחשבון את תנאי השטח ואת עלויות ההקמה והתחזוקה הכרוכות בעיצוב הגינה
פורסם על ידי itay123 לפני 11 חודשים 2 שבועות
מידע מעניין אודות התחום של הובלות מלבד שירותי הובלות מספקות החברות ללקוחות את הארגזים והקופסאות הנדרשים להם על מנת לארוז את החפצים המיועדים להובלה, והעובדים של החברה ייתנו את המענה הדרוש גם כאשר מדובר בהובלה שעלולה להיות מעט מורכבת או מאתגרת
פורסם על ידי מאור פלוס לפני 1 שנים 1 שבועות
כיצד לבחור שירותי אחסנה במרכז כאשר אנו בורחים שירותי אחסון מומלץ להגדיר בצורה מסודרת את הצרכים, היעדים, פרק הזמן והתקציב, כדי לקבל מושג ברור יותר לגבי איזה מקום כדי לחפש. מפני שצרכיי האחסון מגוונים מאוד, הרי שגם פתרונות האחסון הזמינים באזור המרכז הם מגוונים.
פורסם על ידי shirutaiahsanacoil לפני 1 שנים 6 חודשים