לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
5014 מאמרים 1519 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

בריאות נפשית

מאמרים בנושא בריאות נפשית , כתבות,מידע ומאמרים בתחום בריאות נפשית

17 מאמרים
תת נושא
טיפול רגשי
הקשר בין דיכאון לחרדה הקשר בין דיכאון לחרדה
פורסם על ידי raiifert לפני 11 חודשים 3 שבועות
לבחור מטרה נכונה לפעמים כשאתה מגיע, לאחר מאמצים רבים, להגשים מטרה, אתה מגלה שנשארת אומלל כשהיית
פורסם על ידי ארווין קליין לפני 11 חודשים 3 שבועות
קנאביס ובריאות הנפש הוכח כי לקנאביס יש השפעות טיפוליות על מצבים בריאותיים נפשיים כמו חרדה, דיכאון, פוסט טראומה וכאבים כרוניים. זה ידוע גם כדי לשפר את הסימפטומים של תנאים אלה במקרים מסוימים. הוכח כי קנאביס מהווה טיפול יעיל למספר מצבים של בריאות הנפש, וישנן עדויות הולכות וגוברות לכך שהוא יכול להוות אלטרנטיבה בת קיימא לטיפולים מסורתיים.
פורסם על ידי Oarticles לפני 1 שנים 6 חודשים
קנאביס וסגולותיו לבריאות הנפש קנאביס, המכונה גם מריחואנה, משמש אנשים בעלי מרשם הקלה עם סגולותיו הרפואיות. בשנים האחרונות, הפוטנציאל שלו כטיפול במצבי בריאות הנפש זכה לתשומת לב הולכת וגוברת.
פורסם על ידי Oarticles לפני 1 שנים 6 חודשים
מילכוד האשמה - איך יוצאים ממנו?! אשמה מטלטלת ומערערת וחלק ניכר מהחיים שלנו. היא יכולה לבוא לידי ביטוי בצורות שונות אך המנגנון הפנימי הינו אחיד. כדאי להכיר אותו כדי להתקדם ולהצליח.
פורסם על ידי לנה קנטור לפני 2 שנים 7 חודשים
על הקשר שבין מתח נפשי ועלייה במשקל היום כבר ידוע לכולם כי מתח נפשי וסטרס הם לא בריאים. אך האם ידעתם שהם גם תורמים לעלייה במשקל? מחקרים מוכיחים את הקשר בין מתח נפשי, אכילה מופרזת והשמנת יתר.
פורסם על ידי dudish לפני 6 שנים 4 חודשים
מצוקה רגשית - חבלי לידה של עצמינו מצוקה רגשית תמיד מלווה ברתיעה מהמפגש עימה, עקב הפחד שהכאב יתעצם. אך בעת המפגש, התוצאה תמיד הפוכה לחלוטין.
פורסם על ידי לנה קנטור לפני 4 שנים 3 חודשים
סובלים מחרדה ודיכאון? אל תמהרו לקחת כדורים! אם גם אתם סובלים מחרדה או דיכאון והפתרון הראשוני שהומלץ לכם הוא נטילת תרופות וכדורים, אז הגעתם למקום הנכון. רגע לפני שאתם נוטלים טיפול תרופתי אנו מזמינים אתכם לקרוא את המאמר הבא.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 4 שנים 2 שבועות
מתנת החרדה - לנצח חרדה ולהרוויח בגדול חרדה מתארת מצב החורג מדאגה או מתח המותאמים לנסיבות הקיימות, ופוגע באיכות החיים. למרות ההרגשה הקיצונית של החרדה (ברמה נפשית ואף פיזית), לפעמים עד למימדים מפלצתיים, יש לה סיבה מוגדרת ומדוייקת. מקור החרדה הינו רגש מסוים שלא הסכמנו אליו ולכן לא קיבלנו אותו.
פורסם על ידי לנה קנטור לפני 5 שנים 3 חודשים
שינוי תדמית ללחץ אחד הפחדים העיקריים של אנשים אותם אני פוגשת בטיפול הינו שסטרס או לחץ אותו הם חווים יגרום להם נזק פיזי. אך לא כל מי שעובר אירועים טראומטיים ותקופות קשות, מפתח מחלות. אם כן, מתי ואיך בדיוק לחץ הופך למסוכן?
פורסם על ידי לנה קנטור לפני 5 שנים 3 חודשים
מהו טיפול קוגניטיבי? לטיפול קוגניטיבי התנהגותי יש יתרונות רבים על הטיפול הפסיכולוגי המסורתי, הכנסו עכשיו לקרוא מידע נוסף.
פורסם על ידי AliKabilio לפני 5 שנים 7 חודשים
טיפול קוגניטיבי התנהגותי אנשים רבים סובלים מקשיים ומצוקות המונעים מהם להתקדם בחיים או להגיע להישגים רצויים. הקשיים יכולים לבוא לידי ביטוי באספקטים שונים, הכוללים לימודים, חיים חברתיים, ועוד. הטיפול מאפשר להתגבר על דפוסים מחשבתיים והתנהגותיים המעקבים את האדם.
פורסם על ידי rimonclinicco לפני 8 שנים 3 שבועות
שי פינוי בתים מאגירה כפייתית ניקיון וחיטוי 0507454504 שואלים אותי מה קודם למה? פינוי דירות במהות הן דירות של אגירה כפייתית ידרשו מכם סיור מוחות יותר גדול מסתם פינוי. לפעמים אני שומע אנשים שמדברים על פינוי דירות כאל העברת דברים ממקום אחד למשנהו ובזה מסתיים העניין.
פורסם על ידי czhipirodshteyn@gmail.com לפני 6 שנים 7 חודשים
5 סיבות למה כדאי להשקיע בטיפול פסיכולוגי 5 סיבות למה כדאי ומומלץ להשקיע בטיפול פסיכולוגי
פורסם על ידי rsseowebz לפני 7 שנים 4 חודשים
תוך כמה זמן מרגישים בתוצאות הטיפול הפסיכולוגי? מי שמגיע אל קליניקת הפסיכולוג עושה זאת על מנת לקדם את עצמו ולשפר את תחושותיו ביחס להיבטים שונים בחייו.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 7 שנים 3 שבועות
פסיכותרפיה – למצוא את השינוי שכבר קרה מי שחווה מצוקה רגשית המאלצת אותו לבקש עזרה, בהכרח בהישג ידו תשובות לריפוי מלא. תפקידו של המטפל להנחות למציאת אותן התשובות. מדוע מצוקה רגשית טומנת בחובה מענה? מה עושים בטיפול רגשי או פסיכותרפיה ומהו המרכיב המרכזי בטיפול? וכמובן מיהו המטפל? התשובות – בגוף המאמר.
פורסם על ידי לנה קנטור לפני 7 שנים 2 חודשים
מהי חרדה וכיצד מטפלים בה? חרדה היא בעיה שיכולה להתבטא בכל גיל, מקום ומצב סוציו אקונומי. הבעיה משפיע על התפקוד בתחומי חיים שונים ומתבטאת בתופעות רגשיות וגופניות שונות. קיימים מספר סוגים של חרדות המטופלות באופן קצת שונה זו מזו.
פורסם על ידי rimonclinicco לפני 7 שנים 5 חודשים