לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4668 מאמרים 1449 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

בר מצווה

מאמרים בנושא בר מצווה , כתבות,מידע ומאמרים בתחום בר מצווה

6 מאמרים
בר מצווה בכותל - מסורת עממית וחדשנות יהודית טקס בר מצווה בכותל הוא אירוע מיוחד ומרגש בחיי הילדים היהודים. במסגרת הטקס, הבן הבר מצווה מקבל את תפקידו החדש כבן זוג של הקהילה ומתחיל לקרוא בתורה. הטקס מתקיים באווירה רגועה ומלאת קדושה, ומשפחת הבן המצטיינת מתכננת אותו בזהירות רבה לפי המסורת היהודית. הטקס כולל קריאת התורה והפצת פרושים, ומסיים בחגיגה עם המשפחה והחברים הקרובים.
פורסם על ידי tandura לפני 1 שנים 1 חודשים
לפני אירוע המצווה, הכינו יחד פתקים לכותל ישנם תיירים שעושים דרך ארוכה של לא מעט שעות על מנת להגיע אל הכותל המערבי. כישראלים? תוכלו תוך זמן קצר לעמוד אל מול הכותל וגם להניח בו פתק שבו כתובות משאלות לבכם. לפני אירוע המצווה של ילדכם, בקרו גם אתם בכותל, אך עוד לפני כתבו יחד את הפתקים בסלון הביתי. מה יוצא לכם מזה? חוויה משפחתית-עוצמתית.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 5 שנים 4 חודשים
דרשה מקורית לבר מצווה לא פעם אנחנו נתקלים בדרשות מונוטוניות ומעייפות של נערי בר מצווה, אבל היום אפשר גם אחרת אפשר להפוך את דרשת בר המצווה למשהו מהנה ומיוחד וכמובן גם מקורי.
פורסם על ידי מגנטים לאירועים לפני 7 שנים 9 חודשים
מתכוונים להגיע לחגוג בר מצווה בכותל? חושבים לחגוג בר מצווה בכותל ? אתם מוזמנים לקרוא כדי לעשות סדר בארגון הבר מצווה בכותל של ילדיכם
פורסם על ידי tandura לפני 3 שנים 2 חודשים
אטרקציות לשילוב באירוע בר מצווה אירוע בר מצווה יכול להיות מרגש ומהנה במיוחד אם נדאג להתאים לתוכן שלו אטרקציות שיגרמו אושר לאורחים.
פורסם על ידי denis012 לפני 3 שנים 10 חודשים
אטרקציות לבר מצווה בר המצווה הוא אירוע מרגש ומסמל את השלב שבו הילד הופך לו לנער. קיים רצון לחגוג את האירוע בשלל דרכים מגוונות ומרגשות. כיום ניתן למצוא היצע מרשים במיוחד של אטרקציות המוצעות כחלק מחבילת חגיגת בר המצווה.
פורסם על ידי mikehammer לפני 7 שנים 6 חודשים