לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4668 מאמרים 1449 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

בתים משותפים

מאמרים בנושא בתים משותפים , כתבות,מידע ומאמרים בתחום בתים משותפים

12 מאמרים
תת נושא
סודות השיפוץ לבית עבודות חשמל שלא מתבצעות על ידי חשמלאי מוסמך מסכנות את המבנה ודיריו ועלולות לגרום אף לשריפה. אם אתם זקוקים לשיפוצניק בשרון פנו עוד היום לשיפוצניקים מומחים הטובים מסוגם אלעד וגילי.
פורסם על ידי sherziud@gmail.com לפני 6 שנים 10 חודשים
הזמנת מומחה לאיטום גגות כשלקוח מצלצל אלינו בפעם הראשונה בעקבות חדירת מים מהגג אל תוך ביתו אנו מגלים הבנה וסימפטיה לנוכח המצוקה שהוא חש ומשתדלים לתת לו יחס חם, מחירים נוחים והגעה מהירה ככל האפשר כדי למזער את הנזקים שיש לו. זאת בנוסף למקצועיות וגיוס כל כוחותינו וניסיוננו הרבים שצברנו עם השנים.
פורסם על ידי sherziud@gmail.com לפני 11 חודשים 2 שבועות
בדיקת רכוש משותף – כדאי לכם להכיר במאמר הבא תוכלו לקרוא הכל אודות בדיקות רכוש משותף הכולל את דוח המפקח, פיקוח מקצועי וכיסוי עלות התיקונים ועוד. לפרטים הכנסו למאמר הבא.
פורסם על ידי labofekyam לפני 1 שנים 6 ימים
האם תמ"א 38 עוד מתקיימת בערים מסוימות? רבים שמעו בשנים האחרונות על תמ"א 38 ורבים גם חושבים כי תמ"א 38 החלה להיעלם ולא להתבצע יותר במרחבי הארץ. האם דבר זה נכון? על כך נדבר במאמר הבא.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 1 שנים 4 חודשים
על המתחזק,ועד הבית ומה שבינהם מאמר בנושא מתחזק הבניין, ועד בית ומה שבינהם
פורסם על ידי shineclean2015@gmail.com לפני 4 שנים 9 חודשים
חברות ניהול ואחזקה לבתים משותפים חברות ניהול ואחזקה לבתים משותפים, זוכות לפופולריות גוברת. חברות כאלה, גם נקראות חברות ניהול ועד בית.
פורסם על ידי שלמה פרי לפני 6 שנים 3 חודשים
יתרונות רכישת דירה מקבלן כיום אם אין לנו את האמצעים לבנות את בית חלומותינו האפשרות הנוספת היא או לרכוש בית חדש מקבלן או דירה יד שניה, זוגות רבים המעוניינים לרכוש דירה נמצאים בדילמה זו בתחילת הדרך ולפני שמקבלים החלטה חשוב לדעת את כל ההשלכות
פורסם על ידי shlomy.m לפני 5 שנים 9 חודשים
אחזקת מבנים ברמת השרון אחזקת מבנים ברמת השרון, מאפשרת לשמור על בנייני מגורים, ולגור בבניין מטופח, שסביבו יש גינה יפה. אחזקת מבנים, ניתן לבצע בעזרת חברה לניהול ועד בית, שאחראית על כל הנושא של אחזקת הבניין, והגינה שמסביב לו.
פורסם על ידי שלמה פרי לפני 7 שנים 10 חודשים
כל הסודות בתחום פינוי הדירה פתאום, באמצע החיים קיבלתם בשורה שאתם חייבים לפנות את הדירה הישנה שלכם. היא עמוסה, גדושה, בעיקר בגלל שאתם לא מאורגנים.
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 6 שנים 4 חודשים
ניהול ואחזקת מבנים ברמת השרון ניהול ואחזקת מבנים ברמת השרון, מאפשרים לבנייני מגורים משותפים, להיות במצב טוב מאוד. חברה לניהולם ואחזקתם של מבנים, מתאימה למשימה של תחזוקת בנייני מגורים.
פורסם על ידי שלמה פרי לפני 7 שנים 3 חודשים
ניהול ואחזקת מבנים באזור ניהול ואחזקת מבנים באזור, מיועדים עבור בנייני מגורים. באזור יש כ-12,000 תושבים, והיא נמצאת בסמוך לכביש, שמקשר בין תל אביב לרמלה.
פורסם על ידי שלמה פרי לפני 6 שנים 9 חודשים
שירותי ניקיון לועדי בתים ועד הבית לא צריך לדון על אותם נושאים כל הזמן, אפשר לרכז את העבודה אצל חברת ניקיון המספקת שירותי ניקיון לועדי בתים.
פורסם על ידי yortem לפני 7 שנים 10 חודשים