לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4660 מאמרים 1428 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

גוף נפש

מאמרים בנושא גוף נפש , כתבות,מידע ומאמרים בתחום גוף נפש

6 מאמרים
תת נושא
תכונות של עיסוי טנטרי בירושלים עיסוי טנטרי בירושלים נחשב כתרגול התפתחותי זוגי בו משתתפים שני שותפים שווים: אקטיבי ופסיבי (בתנאי) - "מעסה" ו"מטופל".
פורסם על ידי ilanitwriting לפני 10 חודשים 4 שבועות
מדיטציה במשבר הקורונה- 3 תרגילים שיפחיתו מתח נפשי מגפת הקורונה פרצה לחיינו כמו רוח סערה, וחוץ מחולי פיזי היא גם הכניסה לחיינו המון לחץ וחרדות. מדיטציה היא פתרון פלא להפגת המתח הנפשי, ותרגול שלה יכול להביא אתכם למקום רגוע ושליו שיגרום לכם לשכוח קצת מהלחצים שבשגרה. הכנו עבורכם שלושה תרגילים שיסייעו לכם בהתמודדות עם לחץ נפשי בתקופת הקורונה.
פורסם על ידי liroz לפני 3 שנים 3 חודשים
גוף, נפש והפרעות פסיכו-פסיכוטיות הרצון התת הכרתי למות הוא שגורם לנפש לפגוע בגוף ובעצמה בכל האופנים האפשריים. אף על פי כן רצון זה נחוץ וחיוני ביותר לקיום אורח חיים נורמלי ולרצון לחיות ולהנות.
פורסם על ידי שלמה אגמי לפני 1 שנים 1 חודשים
מיינדפולנס ואכילה בריאה מחקרים מראים לנו שתרגול מיינדפולנס מסייע לנו כמעט בכל מצבי החיים. בפרט בתזונה. כדאי לשים לב: רבים מאיתנו אוכלים באותה צורה שאנו עושים כל כך הרבה דברים אחרים בחיים - בלי תשומת לב.
פורסם על ידי מיינדפולנס בארגונים לפני 2 שנים 1 חודשים
צימרים מומלצים לזוגות צימרים מומלצים לזוגות מביאים צורך של אנשים שמחפשים רגע פרטי עם עצמם. הם רוצים לקחת קצת הפסקה מחיי המשפחה ולהקדיש את המעט באמצעות חופשה רומנטית או יחידנית.
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 5 שנים 1 חודשים
טיפול גוף ונפש מושג “גוף ונפש” מתאר שני היבטים של קיומנו. וככל שנצליח להרגיש את הקשר ביניהם, כך חיינו יהיו מספקים ומלאים יותר.
פורסם על ידי יואב ניומן לפני 6 שנים 9 חודשים