לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4668 מאמרים 1449 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

גיל הזהב

מאמרים בנושא גיל הזהב , כתבות,מידע ומאמרים בתחום גיל הזהב

18 מאמרים
בתי אבות: מתן טיפול איכותי לקשישים מהם היתרונות של בתי אבות, מהם סוגי בתי אבות שקיימים וכיצד בוחרים בית אבות מתאים. אודות כל זאת ועוד במאמר הבא.
פורסם על ידי מול כרמל לפני 9 חודשים 2 שבועות
ההבדל בין מטפלת סיעודית עם לינה לבין מטפלת סיעודית 24/7 אחד ההורים הפך לסיעודי, בין אם לתקופה קצרת מועד ובין אם מעתה והלאה. אנו מחפשים טיפול ועזרה להורה שלנו. עלינו להעריך את מצבו על מנת שנוכל לבחור איזה סוג טיפול מתאים עבורו - האם מטפלת סיעודית עם לינה או מטפל סיעודית 24/7.
פורסם על ידי הילה הניג לפני 5 שנים 3 שבועות
בית אבות לעומת דיור מוגן במאמר הבא נענה לכם על השאלה שנשאלת לא פעם ולא פעמיים - מה ההבדלים העיקריים בין בית אבות לדיור מגן.
פורסם על ידי מול כרמל לפני 1 שנים 8 חודשים
חיתולים למבוגרים דרך ביטוח לאומי חברת כל הנוחות שבעולם פועלת מזה שנים רבות בתחום, אנו מתמחים בהתאמה של מוצרי ספיגה לצרכי המבוגרים בהתאם לדרגת בספיגה הדרושה, מבנה גוף ואורח החיים. קיימים היום מוצרי ספיגה למבוגרים המאפשרים ניהול אורח חיים שגרתי לחלוטין עם חיי חברה מלאים. אנו גאים לסייע לבני גיל הזהב להתמודד טוב יותר עם בעיות של אי שליטה על הסוגרים, בעזרת מוצרי ספיגה למבוגרים בעיות דליפת שתן נפתרות ללא קושי.
פורסם על ידי mako7788 לפני 7 שנים 4 שבועות
האפשרויות להעסקת מטפל סיעודי להורים ההורים שלנו הולכים ומזדקנים, ואנחנו הילדים מוצאים את עצמנו מטפלים בהם יותר עד שאנחנו שמים לב שאנחנו מטפלים סיעודיים להורינו. זה הזמן לקחת להם עזרה מקצועית. במאמר זה ריכזנו את האפשרויות השונות לטיפול סיעודי, לרבות מטפל סיעודי דרך ביטוח לאומי ומטפל סיעודי עם לינה.
פורסם על ידי הילה הניג לפני 4 שנים 7 חודשים
היערכות של הגיל השלישי אנשים מבוגרים שיוצאים לגמלאות מרגישים שזה הזמן לדאוג לעתידם. זה מתחיל בתוכניות פרישה של מקומות העבודה שבהן הם מקבלים רקע על פעולות אשר כדאי שיבצעו כעת כמו הכנת צוואה והכנת ייפוי כוח מתמשך.
פורסם על ידי dorontadvblog@gmail.com לפני 2 שנים 9 חודשים
הדפסת התו הירוק ותעודות חיסון במיוחד לגיל הזהב על מנת לאפשר את החזרה לשגרה, משרד הבריאות קבע את מדיניות התו הסגול והתו הירוק. מהיום המתחסנים, כמו גם אלו המחלימים מקורונה, זכאים לתו ירוק בהתאם לתקנות אשק נקבעו. כרטיס התו הירוק מאפשר למחוסנים ולמחלימים להשתתף במגוון של פעילויות ואירועים אשר עד עכשיו נאסרו במסגרת תקנות הריחוק החברתי.
פורסם על ידי yossi22 לפני 2 שנים 11 חודשים
מה חשוב לבדוק בבתי אבות לתשושי נפש וסיעודיים כשמגיעים להחלטה לסייע להורים במעבר לבית אבות, כדאי שנבדוק איזה בית אבות בדיוק יתאים להם על פי הגדרות התפקוד השונות
פורסם על ידי myparents לפני 3 שנים 3 חודשים
לגילאי הזהב - חיתולים למבוגרים חיתולים למבוגרים – פתרון פשוט ונוח לשמירת היגיינת הקשיש. לפעמים כשמגיעים לגילאים מופלגים לא תמיד אפשר לשלוט על היציאות. לכן חשוב שהחיתולים יהיו בעלי כושר ספיגה גבוה.
פורסם על ידי mako7788 לפני 8 שנים 8 חודשים
להתארגן מחדש - על סף הכניסה לגיל הרביעי המאמר בא לתאר את הקושי וההתלבטויות של המעבר לגיל הרביעי .
פורסם על ידי peregr11146@gmail.com לפני 3 שנים 11 חודשים
סתיו חיי- המעבר לגיל הרביעי מה קורה לנו במעבר לגיל הרביעי וכיצד החברה מתייחסת לאנשים בגיל הזה
פורסם על ידי peregr11146@gmail.com לפני 4 שנים 2 חודשים
חיתולים למבוגרים - מוצרי ספיגה ואביזרים נוספים חיתולים למבוגרים של חברת Ds Medix מצטיינים באיכותם וברמה גבוהה. מקפידים לשווק רק חיתולים של חברות מתקדמות כדי להעניק ללקוחות רמת מוצר איכותי מאד.
פורסם על ידי mako7788 לפני 8 שנים 7 חודשים
חיתולים למבוגרים DSfiga מוצרי ספיגה למבוגרים מסייעים לאנשי גיל הזהב הסובלים מאי שליטה ביציאות, להגיע לרמת איכות חיים גבוהה וללא צורך להתבייש בחיסרון שלהם. חיתולים למבוגרים שרוצים לשדרג את חייהם.
פורסם על ידי mako7788 לפני 8 שנים 8 חודשים
חיתולים למבוגרים ומוצרי ספיגה לגיל הזהב האם אתה מחפש חיתולים למבוגרים ומוצבי ספיגה מהסוגים הטובים ביותר להתמודדות עם בריחת שתן? למה לא לבדוק את הסוגים המדורגים במקומות הראשונים?
פורסם על ידי mako7788 לפני 7 שנים 7 חודשים
מתנות יום הולדת נבחרות לבני גיל הזהב כל החיים קיבלתם אינסוף אהבה ומתנות מסבא ומסבתא. בקרוב מאד הם חוגגים יום הולדת ואתם רוצים להפתיע אותם?
פורסם על ידי rsseowebz לפני 7 שנים 1 חודשים
חיתולים למבוגרים ועוד חיתולים למבוגרים נותנים מענה לכל מי שצריך להתגבר על הקשיים הכרוכים במחלות.
פורסם על ידי mako7788 לפני 7 שנים 11 חודשים
אביזרים למבוגרים ועוד מוצרים למבוגרים כוללים חיתולים למבוגרים, כסא רחצה למבוגרים, רולטור, הליכון למבוגרים וגם כסא גלגלים ועוד... - מביאים לקשיש אור בחיי היום יום שלו ונותנים לו איכות חיים גבוהה יותר כמה שניתן.
פורסם על ידי mako7788 לפני 8 שנים 7 חודשים
אביזרים מיוחדים למבוגרים אביזרים למבוגרים חשובים מאוד כאשר מגיעים לגיל שבו גבר קשה לתפקד לבד. בעזרת אביזרים מיוחדים אפשר להקל קצת על איכות חייו של המבוגר.
פורסם על ידי mako7788 לפני 8 שנים 7 חודשים