לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4238 מאמרים 1286 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

גירושין

מאמרים בנושא גירושין , כתבות,מידע ומאמרים בתחום גירושין

13 מאמרים
המדריך המלא - איך לזהות עורך דין מקצוען בדיני משפחה? עורך דין לענייני משפחה עוסק במגוון התחומים הקשורים להקמה, ניהול ופירוק משפחה. תחומים אלו הם רבים ומגוונים ועוסקים בין היתר בהסכמים בין בני זוג, ניהול מעמד ידועים בציבור, טיפול בצוואות וירושות, ענייני משמורת ואפוטרופסות, ייפוי כוח מתמשך וכמובן ניהול והובלה של הליכי גירושין. הצורך בעורך דין מקצועי ומנוסה אשר מבין בכל הפרטים הקטנים והמורכבים בתחום הוא גדול.
פורסם על ידי myknowlagde לפני 1 ימים 19 שעות
המדריך המקיף ביותר ברשת על בית הדין הרבני ומה שצריך לדעת לגביו בתי הדין הרבניים הם חלק ממערכת המשפט בישראל ותפקידם לפסוק על פי ההלכה היהודית והמשפט העברי בנושאים מסוימים. בחוקי מדינת ישראל ניתנת לבתי הדין הרבניים סמכות שיפוט בלעדית בנושאי הנישואין והגירושין של בני הדת היהודית וסמכויות בדיני אישות, בגיור ובעניינים דתיים נוספים. הגוף האחראי על בתי הדין הרבניים הוא מועצת הרבנות הראשית. בראש המערכת של בתי הדין הרבניים ניצב בית הדין הגדול לערעורים בירושלים, שבראשותו עומד אחד משני הרבנים הראשיים לישראל.
פורסם על ידי myknowlagde לפני 5 ימים 17 שעות
חלוקת רכוש בגירושין חלוקת רכוש היא חלק מכל הליך גירושין, והיא שלב לא פשוט שכל זוג וזוג הבוחרים להתגרש יצטרכו לעבור, בו יש צורך לחלק באופן המוסכם או ההוגן לטעם בית המשפט, את הממון, החסכונות, הנכסים ושאר האספקטים הפיננסים בחיי הזוג.
פורסם על ידי myknowlagde לפני 2 שבועות 18 שעות
9 טיפים למתגרשים ששווים זהב! 28 שנים בדיני משפחה אפשרו לי ליצור מאגר של טיפים ורעיונות איך להתחיל את הצעדים הראשונים בעולם הגירושין הלא פשוט. אז בבקשה: הכירו את ארגז הכלים למתגרשים טריים, שיהיה שווה לכם לא פחות מזהב.
פורסם על ידי myknowlagde לפני 2 שבועות 4 ימים
מתי לפנות לעורך דין גירושין? מחפשים עורך דין במודיעין? רוצים לדעת מתי הכי נכון לפנות לעורך דין ומה יש לנו לשתף אתכם בנוגע לפתיחת תיק גירושין. אודות כל זאת נענה לכם במאמר הבא
פורסם על ידי naim-law לפני 6 חודשים 2 שבועות
גירושין למה זה קורה? אחוז הגירושין לצערנו רק הולך ועולה, והיום כבר כ-30% מהזוגות הנשואים בישראל מתגרשים לאחר כמה שנים של נישואין. יש לכך סיבות שונות מהן מודרניות ומהן מסורתיות, ומה שבטוח הוא שהיום קדושת הנישואין כבר לא קיימת כפי שהיא הייתה בעבר. היום יש בגידות רבות יותר מהכמות שהייתה בעבר ולמודרניזציה יש חלק ניכר בבעיה הזו (החשיפה למדיה המתקדמת) ויש יותר דאגות וסכסוכים בין זוגות נשואים
פורסם על ידי shlomy.m לפני 6 שנים 3 חודשים
איך מחלקים זמני שהות של הילדים בזמן הכנת הסכם גירושין כאשר בני הזוג מחליטים להתגרש, אז הם אמורים לקבל לא מעט החלטות. כאשר בין הבולטות ביותר זה משמורת ילדים. למעשה בעזרתה כל אחד מבני הזוג יהיו מעורבים בתהליך גידול של הילדים כפי שנקבע.
פורסם על ידי אלירן לפני 11 חודשים 3 שבועות
ניכור הורי במאמר זה נסביר מהי תסמונת הניכור ההורי ולמה זה קורה. כיצד ניתן לטפל במצבים של ניכור הורי? בעזרת פסיכולוג, פקידת סעד או שניהם. היכנסו לקרוא את המאמר המלא לכל המידע
פורסם על ידי אריאל מני לפני 1 שנים 3 שבועות
איך מקבלים משמורת משותפת ומה זה אומר תהליך גירושין הינו תהליך אינו פשוט עבור שני בני הזוג, אך יתרה מכך כאשר יש במשפחה ילדים. במהלך הגירושין מומלץ שבני הזוג יצליחו להגיע להסכמות בכל השאלות ובמיוחד כאשר זה קשור לילדים, בין אם מדובר על משמורת משותפת או משמורת מלאה.
פורסם על ידי אלירן לפני 1 שנים 3 שבועות
מהם חקירות ומה צריך לדעת? הרבה מאיתנו חושבים כי משרד חקירות זהו לא תחום שהם עשויים לפגוש בחייהם. האשליה הנוצרת בקרב מרבית הציבור היא שחקירות עולות לפרק רק במקרים קיצוניים במגזר הפרטי ועבור המגזר העסקי. אחרים יטענו כי חקירות הוא תחום שכמעט ופג מהמציאות והוא שייך לספרי שרלוק הולמס ודומיו
פורסם על ידי barz111 לפני 1 שנים 10 חודשים
אבהות לאחר גירושין הגירושין נתפסים כאחד מאירועי החיים הקשים ביותר .זהו אחד מאירועי המשבר הקשים ביותר והבלתי מתוכנן במעגל והתפתחות החיים.יותר ויותר מחקרים בשנים האחרונות מתייחסים לגירושין כארוע טראומטי , בתןך תהליך הגירושין לאורך השלבים גברים פחות מודעים לתלות שלהם בקשר לסיפוק צרכיהם השונים. כתוצאה מחינוך ונורמות חברתיות, הגברים חווים תחושת עצמאות וכוח בקשר הזוגי, ואינם מודעים להזדקקות הנפשית לנשותיהם. לאחר שמצאו את עצמם מחוץ לקשר הזוגי, הם חשים קושי לאורך זמן דבר הגורם להם לחוש אובדן שליטה רב יותר. פגיעה זו עשויה ליצור משבר אצל חלקם .
פורסם על ידי asafdreyfuss@gmail.com לפני 3 שנים 1 חודשים
הסכמי גירושין - דברים שחשוב שתדעו עליהם במרבית המקרים, גירושין ממקמים אתכם, במידה רבה, בנקודת שפל בחייכם. גם אם אתם הייתם אלה שיזמו אותם, משבר רגשי הוא כמעט בלתי נמנע, שלא לדבר על הקריעה מהילדים, מההרגלים, מהתפישה הזוגית, ומכל מה שהשתמע מהיותכם בזוגיות, היותכם \"משפחה\".
פורסם על ידי Law-offices לפני 4 שנים 10 חודשים
האם תהליך הגירושין חייב להיות מכוער? מתי כדאי לפנות אל עורך דין בתחום הגירושין? האם תהליך הגירושין חייב להיות מכוער? כיצד באפשרותך לסיים את ההליך מהר אך בלי להיפגע?
פורסם על ידי vikitiki לפני 5 שנים 4 חודשים