לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4907 מאמרים 1492 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הלוואות ומימון

מאמרים בנושא הלוואות ומימון , כתבות,מידע ומאמרים בתחום הלוואות ומימון

5 מאמרים
תת נושא
הלואוות חוץ בנקאיות לעסקים העולם העסקי יכול להיות תחרותי להפליא, עם הזדמנויות לצמיחה שלפעמים מוגבלות על ידי היעדר מימון נגיש. מגזר הבנקאות המסורתית, על הליכי האישור הקפדניים שלו ולעתים קרובות תנאיו הבלתי גמישים, יכול להוות מכשול משמעותי לעסקים המבקשים להרחיב את פעילותם. אבל מה אם יש דרך אחרת? תארו לעצמכם פתרון מימון שמתאים לנסיבות הייחודיות של הארגון שלכם, ומציע גמישות, ריביות סבירות ותהליך אישור מהיר יותר. זהו תחום ההלוואות החוץ בנקאיות, מסלול פיננסי אלטרנטיבי אך מבטיח שיכול לספק את היציבות והזדמנויות הצמיחה שהעסק שלך צריך.
פורסם על ידי צאק בוקס לפני 6 חודשים 2 שבועות
הלוואות לעסקים גדולים לעומת הלוואות לעסקים קטנים להלן כמה הבדלים בין הלוואות לעסקים גדולים ובין הלוואות לעסקים קטנים והאופציות השונות שקיימות שכדאי להכיר
פורסם על ידי ofekcapital לפני 5 שנים 9 חודשים
לא צריך לקחת הלוואה בשביל לשלם חשבון חשמל החורף בפתח ואיתו תשלומי חשמל גבוהים על חימום מים של הדוד (כי אין שמש) וגם תשלום עבור חימום הבית באמצעות תנורי חימום. איך נצליח לחסוך בעלויות החשמל מבלי לקחת הלוואות בגלל תשלומי חשמל.
פורסם על ידי מגנטים לאירועים לפני 5 שנים 10 חודשים
פתרונות מימון עסקים הקיימים בשוק אם יש לכם עסק קיים אתם יודעים כמה עבודה הוא דורש. אתם צריכים להשקיע 24 שעות ביממה בשביל לקדם אותו ובשביל לאפשר לו לצמוח עוד ועוד.
פורסם על ידי ofekcapital לפני 5 שנים 10 חודשים
באילו נסיבות מומלץ לקחת הלוואות גישור? ענף ההלוואות פורח בישראל בשנים האחרונות ויותר ויותר ישראלים מוצאים בו את הפתרון שלהם לבעיות שונות. לא ניכנס כאן לדיון האם בכלל כדאי לקחת הלוואות או שעדיף להימנע מהן, מה שהתשובה אליו כמובן תלוי בנסיבות. יש הלוואת שונות בשוק, הלוואות קצרות טווח והלוואות ארוכות טווח, הלוואות בריבית כזו או אחרת ועוד.
פורסם על ידי ofekcapital לפני 6 שנים 1 חודשים