לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4907 מאמרים 1492 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חוק ומשפט

מאמרים בנושא חוק ומשפט , כתבות,מידע ומאמרים בתחום חוק ומשפט

53 מאמרים
תת נושא
עורך דין
ייעוץ וליווי משפטי לחשודים ייעוץ משפטי מקצועי ומיומן יכול להבטיח שתקבלו את ההגנה הטובה ביותר, שתבינו את התהליך המשפטי ושנמצא פתרון יעיל ומותאם אישית למצב שלנו. כל אדם שנמצא במצב כזה צריך לחפש ייעוץ משפטי מעורך דין פלילי כדי להבטיח את הזכויות ואת התוצאה הטובה ביותר עבורו.
פורסם על ידי eddiavinoam לפני 1 חודשים 3 שבועות
עורך דין לענייני נזיקין: המדריך המלא עורך דין לענייני נזיקין, עורך דין נזיקין
פורסם על ידי lawpener לפני 3 חודשים 2 שבועות
המהפכה המשפטית הדיגיטלית: כלי חדש מבוסס בינה מלאכותית לגילוי מסמכים דיגיטלי בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחויות מרשימות ביותר בתחום הבינה המלאכותית, שכבר מתחילות לחלחל לתחום המשפט ולשנות את פני המקצוע. חברת Reveal לגילוי אלקטרוני השיקה לאחרונה יכולת חדשה בשם Ask, המאפשרת למשתמשים לבצע חיפוש מסמכים בעזרת שאלות בשפה טבעית במקום שאילתות מורכבות. זוהי רק ההתחלה של המהפכה שצפויה להגיע לעולם עריכת הדין בעקבות התקדמות הבינה המלאכותית.
פורסם על ידי lapidot לפני 4 חודשים 1 שבועות
תפקידם של עורכי דין צוואות וירושה מה כדאי לדעת על יצירת תוכניות עיזבון, פתרונות מותאמים למצבים מורכבים, הנחיית תהליך צוואה ועוד - במאמר הבא.
פורסם על ידי aharon-law לפני 9 חודשים 2 שבועות
כיבוש ירושלים – מימי יהושע עד ימי דויד המלך ושאלת החזקה בהר הבית על גורלה של ירושלים בימי הכיבוש וההתנחלות קיימות גרסאות רבות, בספר יהושוע, בספר שופטים ובספר דברי הימים א'. חלק מהגרסאות אף סותרות זו את זו. פרשת כיבוש ירושלים בימי דויד, המתוארת בספר שמואל ב' ובספר דברי הימים א', מעוררת שאלות רבות שטרם נמצאו להן תשובות. פרשנויות שונות מנסות ליישב את את הסתירות בין הגרסאות הרבות לגבי תקופת ההתנחלות והכיבוש, תקופת דויד, וכיבוש ירושלים. במאמר זה אציג את הגרסאות השונות ואת הפרשנויות להן, ואנסה להשיב על השאלות שהן מעלות. המחבר שולח את תודתו העמוקה והמיוחדת למר ישראל טולמס. שמבלי הסיוע הטכני שהעניק לא הייתה הודעה זו עולה לאוויר.
פורסם על ידי zadokkrouz לפני 9 חודשים 3 שבועות
בשביל מה מגשר? מה היתרונות של גישור בהליך גירושין? ולמה צריך בכלל מגשר? אודות כל זאת ועוד תוכלו לקרוא במאמר הבא>>
פורסם על ידי naim-law לפני 10 חודשים 3 ימים
עורכת דין לענייני עבירות תכנון ובניה מהן עבירות תכנון ובנייה? ולמה אתה אתם צריכים עורכת דין לעבירות תכנון ובנייה. אודות כל זאת ועוד תוכלו לקרוא במאמר הבא.
פורסם על ידי lawplanning לפני 11 חודשים 1 ימים
איך מתמודדים עם עבירות מין? עבירות מין נחשבות לעבירות חמורות ביותר מבחינת החוק הישראלי, והוא כולל פירוט של שורה ארוכה של עבירות אינוס, מעשי סדום, מעשי בעילה אסורה, סחיטה באיומים ועוד. מערכת המשפט רואה בעבירות מסוג זה עבירות חמורות ביותר, ועל כן בנסיבות מחמירות יכול הנאשם לקבל גם עונש של 20 שנים. אבל לפני הכול, חשוב להבין איך מתמודדים עם עבירות המין, ומה צריך לעשות לאחר הפגיעה.
פורסם על ידי solo לפני 4 שנים 1 חודשים
עורך דין נזיקין בבאר שבע עורך דין נזיקין באר שבע הינם בעלי מקצוע מנוסים המתמחים במתן שירותים משפטיים למי שנגרם לו נזק גוף עקב רשלנות של אדם, חברה או גורם אחר.היכנסו לפרטים
פורסם על ידי nirit לפני 1 שנים 4 חודשים
מה תפקידו של עורך דין הגירה? כאשר מדברים על הגירה לארצות הברית לרב נשאלת השאלה : מה תפקידו של עורך דין הגירה ואם באמת צריכים לפנות עליו. במאמר הבא תקבלו סקירה קצרה לעניין.
פורסם על ידי אלירן לפני 2 שנים 2 חודשים
מוצאים את עצמכם בחובות כלכליים קשים ותשלומים רבים שאינכם יכולים לעמוד בהם?- אחד הפתרונות לסגירת החובות של החייב לנושים הוא הליך פשיטת רגל שבמסגרתו הנושים מקבלים אחוז מזערי בלבד מהחוב, והחייב פטור מיתרת החובות שלו. לפיכך, זה ההליך הנכון ביותר עבור החייב שעליו לבצע, מכיוון שבהליך זה ניתן ליהנות משקט נפשי וגם מהתשואה הגבוהה ביותר.
פורסם על ידי cohenarik18 לפני 2 שנים 3 חודשים
מהי אגרת ביוב? אגרת ביוב ומים (אשר משולמות לרוב תחת חשבונית אחת) הינן אגרות תשלום על שירותי הביוב והמים של כל משפחה בכל עיר.
פורסם על ידי שרון קל לפני 8 שנים 9 חודשים
החשיבות של הכנה לעימות במשטרה עד כמה חשוב להתכונן לעימות במשטרה? רבים נוטים לזלזל בעימות ובחשיבות שלו לבניית כתב אישום. לכן, הם לא עושים מאמצים בכדי להתמודד עם המקרה בצורה אידאלית ובוחרים לא להתכונן לעימות. מדובר על טעות קריטית גדולה מאוד! חובה להתכונן לעימות במשטרה.
פורסם על ידי David_kaza לפני 3 שנים 1 שבועות
תרגום נוטריוני: ככה עושים תרגום נוטריון כל מה שחשוב לדעת לפני שמתחילים לחפש שירותי תרגום נוטריוני.
פורסם על ידי israel.cotev לפני 3 שנים 3 שבועות
למי מתאימה תניית בוררות? הליך הבוררות הוא הליך שבמסגרתו הבורר יהיה זה שיחליט על דרך הפתרון עבור שני הצדדים, ובעצם העובדה שהם לוקחים בו חלק – שני הצדדים מסכימים מבעוד מועד שהדרך שתיקבע על ידי הבורר היא הדרך שאותה הם יצטרכו לכבד ולקיים.
פורסם על ידי expert לפני 3 שנים 1 חודשים
לעבוד ביום הבחירות בזמן קבלת דמי אבטלה אחד החששות של עובדים שנמצאים כעת בתקופת האבטלה היא אם לעבוד ביום הבחירות ואם פעולה זו לא מנוגדת לעובדה שהם זכאים לדמי אבטלה כיוון שאינם עובדים כרגע.
פורסם על ידי dorontadvblog@gmail.com לפני 3 שנים 3 חודשים
עורכי דין נזקי גוף נזקי גוף הוא אחד מהתחומים המעניינים והוורסטיליים ביותר בתחום המשפטים.
פורסם על ידי Law-offices לפני 5 שנים 2 חודשים
תובנות עיקריות על מציאת עורך הדין המושלם אם אתה מוצא את עצמך זקוק לייצוג משפטי, אתה עלול להרגיש שמציאת עורך דין היא מאיימת. אין סיבה להגיב יתר. אמנם זה יכול להיות קצת מאיים בהתחלה, אבל זה באמת לא קשה מדי. טיפים לעד לעבודה עם עורך דין, קראו עוד
פורסם על ידי Kirill לפני 3 שנים 5 חודשים
איך לבחור עורך דין ליפוי כוח מתמשך טוב? אם אתה זקוק לעורך דין מכל סיבה שהיא, אתה עלול להיות קצת עצבני באשר לצעדים שאתה צריך לנקוט. גם ממהרים אותך שלא עוזר. העזרה בסדר. מאמר זה ייתן לך מושג כיצד להתמודד עם עורכי דין, כך שתהיה לך הרבה יותר נוח. הקדש מספר דקות לקרוא מאמר זה לפני שתעסיק עורך דין.
פורסם על ידי Kirill לפני 3 שנים 6 חודשים
מה צריך לדעת כאשר מתחילים לעבוד עם עורך דין ​אם פנייה לבית משפט היא משהו שעשית, אז אתה יודע כמה עורכי דין חשובים. סביר להניח ששמעת דברים רעים על עורכי דין, אך אתה לא צריך לצפות לזכות בתיק שלך אם אין לך עורך דין טוב. לכן עליכם להיות מודעים לאופן בו תוכלו למצוא את המתאים לכם וכיצד תוכלו לעבוד יחד כדי שתצליחו. עיין במאמר שלהלן כדי ללמוד טיפים לביצוע דברים נכונים.
פורסם על ידי Kirill לפני 3 שנים 7 חודשים
נוטריון בצרפתית שירותים ותרגום מסמכים נוטריון בצרפתית שירותים ותרגום מסמכים
פורסם על ידי ndbwhly לפני 3 שנים 7 חודשים
נוטריון ברוסית שירותים ותרגום מסמכים נוטריון ברוסית שירותים ותרגום מסמכים
פורסם על ידי ndbwhly לפני 3 שנים 7 חודשים
כיצד ניתן להשתמש בעיקול לצורך הבטחת פסק הדין מהן עיקול? איך מטילים אותו וכיצד מסירים אותו
פורסם על ידי עורך דין אברהם זאדה הרפז לפני 3 שנים 9 חודשים
דרך מהירה, אוטומטית ויעילה להכנת מסמך משפטי באנגלית יצירה של מסמך משפטי באנגלית - מכתב, מכרז, כתב בי דין, היא מלאכה לא פשוטה גם למי שאנגלית שגורה על פיו. כיום יש דרך אוטומטית לעשות זאת.
פורסם על ידי Daniel Coen לפני 4 שנים 2 שבועות
התעמרות במקום העבודה לתיאור התופעה של התעמרות והתנכלות בעבודה נבחר הביטוי \"התנכלות תעסוקתית\" וזו הוגדרה כ\"התנהגות חוזרת ונשנית כלפי עובדים שרישומה הוא פגיעה שאינה פיזית, אשר נחווית לרוב על-ידי העובדים כהשפלה\".
פורסם על ידי alon123 לפני 3 שנים 11 חודשים
איך להכין במהירות חוברת להגשה לבית המשפט ולנט המשפט עורך דין ומתמחה צריכים להתעסק בעבודה משפטית, לא פקידותית-טכנית. אחת המלאכות גוזלות הזמן והמטרידות ביותר היא מלאכת ההכנה הפיסית של החוברת/מסמך שיש להגיש לבית המשפט. אז איך לוקחים עבודה של שעות והופכים אותה לשניות ודקות? פשוט
פורסם על ידי Daniel Coen לפני 4 שנים 2 שבועות
קבלן רשום- מה זה עוזר לנו? כמעט כל אחד מאיתנו ביצע לא פעם עבודות בנייה ושיפוצים בבית שלו במהלך חייו. לשם כך שאנחנו מעסיקים קבלן או שיפוצניק שיבצע עבורנו את העבודה בתקווה שיעשו בצורה מקצועית והגונה. אך רובנו כלל אינם מודעים לכך שיש בשוק קבלנים רשומים וקבלנים שאינם רשומים ולכל קבלן יש סיווג מיוחד עבורו ולמעשה יש עשרות סוגי רישיונות שכל אחד מאפשר לבצע עבודות בתחומים שונים והיקף כספי מסוים . כדי שתעברו את השיפוץ או עבודות הבנייה בצורה חלקה וללא עגמת נפש או חלילה הגעה לבתי משפט חשוב מאוד שתדעו מה המשמעות של קבלן רשום וסיווג קבלנים ואיך זה יכול לעזור לכם?
פורסם על ידי עורך דין תומר סופר רישום קבלנים לפני 4 שנים 1 שבועות
מערכת נט המשפט- שימושים ותועלות בשנת 2007 החלה הנהלת בתי המשפט בישראל, להעזר במערכת מקוונת לניהול תיקים משפטיים בשם "נט המשפט". מערכת זאת מהווה כלי יסודי מאוד בהתנהלות המשפטית של האזרחים, המדינה ובאי כוח הצדדים.
פורסם על ידי דור גולדינר לפני 4 שנים 8 חודשים
כיצד משפיעה תקופת הקורנה על רישום קבלנים? במאמר זה נפרט על הסוגיה האם כדאי להגיש בקשה לרשם הקבלנים דווקא בימי הקורונה ובאיזה מתכונת עובדים ברשם הקבלנים?
פורסם על ידי עורך דין תומר סופר רישום קבלנים לפני 4 שנים 3 שבועות
איך למצוא עורך דין שמתמחה בתחום של משרדים למכירה וסגירת חוזה ביצוע השקעה בנכסים שונים כמו משרדים למכירה, בתי מגורים ופרויקטים אחרים עשויה להניב לכם תשואות יפות אך במידה ולא נעשות בצורה נכונה עשויות גם לגרום למפח נפש והפסדים כלכליים
פורסם על ידי arielysf לפני 4 שנים 3 שבועות
יתרונות וחסרונות לקניית חברה קבלנים 100 ג1 במאמר זה נדון על היתרונות ועל החסרונות של קניית חברה עם 100 ג1 ונגלה שמדובר בהחלטה מורכבת שדורשת חשיבה מעמיקה
פורסם על ידי עורך דין תומר סופר רישום קבלנים לפני 4 שנים 3 שבועות
נהיגה בשכרות – האם יש המלצה לטיפול לגמילה מאלכוהול לפני שעומדים למשפט לצערנו הרב עדיין יש אנשים הנוהגים תחת השפעת אלכוהול ואפילו הרבה אנשים כאלה. נהיגה בשכרות היא עבירה חמורה לכל דבר ועניין ומלבד פסילת רישיון ותשלום קנסות אתם אף עשויים להיכנס לכלא על כך
פורסם על ידי arielysf לפני 4 שנים 3 שבועות
הסתת ילדים ומניעת הסדרי ראייה בהליך גירושין לעיתים בוחר צד כלשהו לנהל את מלחמת הגירושין על חשבון הילדים. כאשר בוחר צד כלשהו לעשות כן, צריך הוא לדעת כי הוא יכול לשלם על כך ביוקר
פורסם על ידי עורך דין אברהם זאדה הרפז לפני 4 שנים 1 חודשים
איך לנסות להימנע מפסילת צוואה - איך לתקוף צוואה בעילה של השפעה בלתי הוגנת ישנם מצבים בהם בית המשפט לא יכיר בצוואה לאור פגמים בעריכתה. אחד מהפגמים הנו השפעה בלתי הוגנת.
פורסם על ידי עורך דין אברהם זאדה הרפז לפני 4 שנים 2 חודשים
שיקול השיקום והשפעתו על תוצאות התיק הפלילי שיקומו של נאשם הוא שיקול חשוב מאד לא רק לשאלת מעצרו של נאשם עד תום ההליכים נגדו אם לאו, אלא רלוונטי ומשמעותי מאד לתוצאה העונשית בתיק הפלילי.
פורסם על ידי eddieavinoamlaw לפני 4 שנים 2 חודשים
ההגנה העצמית. מתי ההגנה העצמית תפטור מאחריות פלילית. האם בכל מקרה בו מתגונן מאלימות שיפעיל כח נגדי יזכה להגנת ההגנה העצמית? קראו המאמר וקבלו תובנות.
פורסם על ידי eddieavinoamlaw לפני 4 שנים 2 חודשים
כיצד לפעול בעת פסילה מנהלית של רשיון הנהיגה סילה מנהלתית של רשיון הנהיגה הינה בסמכותו של קצין משטרה. על פי לשון החוק במידה ולקצין המשטרה קיים יסוד כי יוגש כתב אישום כנגד נהג שגרם לתאונת דרכים (קשה לרוב) ניתנת לו הזכות החוקתית לפסול את רשיון הנהיגה של הנהג המבצע לתקופה של עד 90 ימים
פורסם על ידי taavuraenoshi לפני 4 שנים 5 חודשים
עבירות צווארון לבן עבירות צווארון לבן הינן עבירות המשלבות פן פלילי ופן כלכלי ועל כן גם דורשות מעורך הדין המייצג חשודים ונאשמים בעבירות אלו מיומנות מיוחדת, ידע משפטי וכלכלי כאחד וניסיון רב. במאמר זה תוכל/י למצוא מידע אודות עבירות צווארון לבן.
פורסם על ידי solo לפני 5 שנים 9 חודשים
גילוי בגידה ע"י האישה עקב הרגשת ריחוק. אחד הדברים הקשים שמרבית הזוגות עוברים במהלך חייהם זאת בגידה. ברוב המקרים מדובר על הגבר שנעלם שעות רבות מהבית בתירוצים שונים שכוללים עבודה מרובה, פגישות ועוד.
פורסם על ידי אייל אלייזה לפני 5 שנים 2 שבועות
השגת מידע בעזרת חוקר פרטי השגת מידע בעזרת חוקר פרטי היא מטלה לא פשוטה אך חוקר פרטי טוב יכול להשיג מידע אשר מאפשר לגלות את האמת שמאחורי החשדות והמידע הזה יכול לשמש עורך דין פלילי בזמן מערכה משפטית שבה הוא אמור להוכיח דברים ולהביא בפני בית המשפט ראיות והוכחות לטענותיו.
פורסם על ידי toponetwebsites לפני 8 שנים 3 חודשים
חוק טיבי – פיצוי כספי מחברת התעופה שלך אחד הסיוטים הגדולים ביותר של הצרכן הישראלי לאורך שנים ארוכות היה לתבוע פיצויים מחברת תעופה שלא עמדה בתנאי השירות עליהם התחייבה, ובעיקר במקרים של איחור משמעותי בהמראת הטיסה או בביטול לחלוטין של טיסה כלשהי.
פורסם על ידי signup לפני 5 שנים 3 חודשים
הוצאת דיבה בפייסבוק - מה עושים אם פגעו בשמך הטוב הוצאת דיבה ולשון הרע בפייסבוק וברשתות החברתיות הפכו לתופעה נפוצה. יחד עם היתרונות האדירים שהביאו איתן הרשתות החברתיות, הם גם יצרו מצב בו ניתן להכפיש את שמו של אדם בקלות ולהגיע למאות ואלפי גולשים בלחיצת כפתור.
פורסם על ידי solo לפני 6 שנים 9 חודשים
עו"ד לדיני עבודה בתל אביב עו"ד לדיני עבודה הפך להכרח בעבודה מול ביטוח לאומי למימוש ולמיצוי כול זכויותיכם מול הביטוח הלאומי. אנשים משלמים כל חייהם תשלומי ביטוח לאומי בכדי שכאשר יגיע היום והם יזדקקו לו יוכלו לקבל סיוע כחוק.
פורסם על ידי liana frogel לפני 5 שנים 8 חודשים
חוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים – שלא נדע תאונות דרכים הן רעה חולה אשר גובה מחיר קשה מאלפי משפחות בישראל בכל שנה. בשנת 2017 נהרגו בכבישי ישראל מעל 300 אנשים ונפצעו עוד באלפים. למקרה המצער שנפגעתם, יתכן שמגיע לכם פיצוי. מה אומר החוק?
פורסם על ידי rishon לפני 6 שנים 1 שבועות
מה צריך לעשות בזמן מעצר? כל אדם זכותו לקבל עורך דין פלילי בתל אביב או במקום מגוריו. בטרם הגעה לחקירה, חשוב מאוד לבדוק את הזכויות וכך למזער נזקים עתידיים. השימוש בשירותיו של עורך דין פלילי בתל אביב הינו שימוש קריטי ביותר משום שהוא יכול למזער לא מעט בעיות ובפרט להעניק תשובות כבר בשלב החקירה ולאחריה.
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 6 שנים 2 שבועות
עורך דין פלילי כאשר מדברים על חקירה פלילית, מדברים על הרצון לסגור את התיק וכמה שיותר מהר- האם אפשר לעשות זאת מבלי לדעת ולהבין בנושאי משפט פלילי? לשם כך חייב עורך דין פלילי, מישהו שמבין את ההבדל בין העדר אשם לבין העדר עניין לציבור. מה צריך לעשות? האם להמתין להגשת כתב אישום? האם להסתכן בסיכון של תיק פלילי? כדי שכל זה לא יקרה, אולי כדאי לדבר על תיק פלילי ועל הקשר בינו לבין עורך דין פלילי. מה זה ידרוש מכם?
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 6 שנים 5 חודשים
משמורת ילדים זוגות נשואים רבים מחליטים בשלב כלשהו של חייהם להיפרד, גם כאשר יש להם ילדים משותפים.
פורסם על ידי korat.gag לפני 7 שנים 1 שבועות
כמה סיבות מצוינות לפנות לקבלת יעוץ של עורך דין ובמהלך הליך פשיטת רגל תאגידים ועסקים נדרשים להכריז על פשיטת רגל באמצעות עורך דין. עם זאת, לאזרחים מותר לייצג את עצמם בהליכי פשיטת רגל. אמנם אתם עלולים להתפתות ולהכריז על פשיטת רגל ללא סיוע של עורך דין כיוון שהתהליך עשוי להיראות לכם פשוט ותרצו למנוע מעורבות של אחרים במצב שכבר ככה מלחיץ, וכמובן, כסף הוא הדבר האחרון שיש לכם כרגע, עם זאת, יש כמה סיבות מצוינות לפנות לקבלת יעוץ של עורך דין ובמהלך הליך פשיטת רגל
פורסם על ידי jordan78 לפני 6 שנים 11 חודשים
עורך דין ביטול עיקולים כיצד מיושמים הליכי עיקול וכיצד ניתן להימנע מהם? על כך ועוד בשורות שלפניכם
פורסם על ידי yehuda1811@gmail.com לפני 7 שנים 2 חודשים
עורך דין נזקי גוף בירושלים תביעות נזקי גוף יכולות להיות מוגשות על רקע פגיעות גוף שונות כתוצאה מתאונות אישיות, תאונות עבודה, תאונות דרכים, רשלנות רפואית, תקיפה ועוד. עורך דין נזקי גוף יכול לבדוק קיום עילה להגשת תביעה, לייעץ לגבי כדאיות הגשתה, להשיג חוות דעת נדרשות, להכין את התביעה ולייצג את הנתבע בבית המשפט עד להשגת פיצוי הולם.
פורסם על ידי דיגידם קידום אתרים לפני 8 שנים 5 חודשים
עורך דין רשלנות רפואית במדינת ישראל, ניתן לתבוע רופאים בעקבות רשלנות רפואית שגרמה נזק למטופל.
פורסם על ידי שרון קל לפני 8 שנים 9 חודשים
עורך דין משפחה – לכל צרכי המשפחה בין אם ברצונכם לערוך הסכם הורות משותפת, הסכם פונדקאות או הסכם גירושין, עורך דין משפחה הוא מה שאתם צריכים! לפניכם מידע על תחומי העיסוק העיקריים של עורכי דין לענייני משפחה.
פורסם על ידי שרון קל לפני 8 שנים 9 חודשים
תחומי ההתמחות של עו"ד משפחה עו"ד משפחה עוסק במגוון רחב של נושאים הנוגעים לחיי המשפחה, בין אם מדובר בבני זוג, הורים וילדים, אחים וכדומה.
פורסם על ידי שרון קל לפני 8 שנים 10 חודשים