לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4668 מאמרים 1449 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חינוך ולימודים

מאמרים בנושא חינוך ולימודים , כתבות,מידע ומאמרים בתחום חינוך ולימודים

32 מאמרים
10 טיפים לסיפור סיפורים לילדים קטנים כשמדובר בשילוב ילדים צעירים בסיפור \"סיפורים בהמחשה\" אינטראקטיבי בקונצרט, שילוב פעילויות תנועתיות כמו משחק ב\"מצנח פעילות\" יכול להעלות את החוויה לרמה חדשה לגמרי של כיף והתרגשות. דמיינו את הילדים מניפים בשמחה מצנחי פעילות צבעוניים באוויר, ומוסיפים אלמנט דינמי ושובב למפגש הסיפורים. כדי להבטיח שגני ילדים ומרכזים לגיל הרך מצוידים לפעילויות כאלה, חיוני להחזיק את הציוד המתאים בהישג יד. השקעה במצנחים איכותיים ואביזרים אינטראקטיביים אחרים יכולה לא רק לשפר מפגשי סיפור אלא גם לקדם השתתפות פעילה ומעורבות פיזית בקרב הקטנים. לכן, בין אם זה ציפה בעננים דמיוניים עם מצנח או יציאה להרפתקה לספר סיפורים, הציוד המתאים לגני ילדים יכול באמת להעשיר את חווית הסיפור לילדים צעירים. איך נוכל לשלב את הפעילויות המענגות האלה בקונצרט הילדים הקרוב שלך כדי ליצור מפגש סיפור בלתי נשכח ואינטראקטיבי?
פורסם על ידי INTHEBOX לפני 2 חודשים 1 ימים
למה להביא ארנב לחוג חיות לגני ילדים ? להביא ארנב לגנים ל"חוג חיות בגני ילדים" זה כמו להוסיף זילוף של קסם לתמהיל הלמידה! דמיינו את זה: ילדים פעורי עיניים מפליאה, ארנב רך מקפץ בכיתה, וצחקוקים בשפע כשהם לומדים שיעורים חשובים על טיפול והתנהגות בבעלי חיים. עם הציוד לגני ילדים המתאים במקום ופעילויות מרתקות המותאמות לעורר סקרנות, הגן הופך למאגר תוסס של למידה וצחוק. באמצעות סיפור אינטראקטיבי, חוויות מעשית ונוכחות עדינה של ארנב, הילדים יוצאים למסע גחמני של גילוי ושמחה. אז, התכוננו לנסיעה פרועה של חברים פרוותיים, תעלולים שובבים ורגעים בלתי נשכחים - כי כשזה מגיע לחינוך לבעלי חיים, כולנו אוזניים! איך נוכל להתאים את החוויה הקסומה הזו כך שתשתלב בצורה חלקה בתכנית חוג חיות לגני ילדים ותרתק מוחות צעירים בנפלאות ממלכת החיות?
פורסם על ידי INTHEBOX לפני 2 חודשים 1 ימים
מחקרים במהלך סכסוך ישראל-חמאס: אתגרים והצלחה קונפליקט לא עוצר את החיים. במהלך הקרב האחרון של חמאס-ישראל, סטודנטים ישראלים נתקלו במכשולים ייחודיים שאתגרו את ההתמדה, הגמישות והתשוקה האקדמית שלהם.
פורסם על ידי עבודות אקדמיה סמינריון לפני 2 חודשים 2 שבועות
עידן עמדי: זמר מילואים בית ספר לג'אגלינג ותפקיד עידן עמדי: זמר מילואים בית ספר לג'אגלינג ותפקיד
פורסם על ידי עבודות אקדמיה סמינריון לפני 2 חודשים 2 שבועות
איך עובדים בתי ספר בזמן מלחמה? לאוניברסיטאות ולמכללות בישראל יש תוכניות משבר להמשך הפעילות האקדמית. קורסים מקוונים או תקני נוכחות גמישים עבור קורבנות סכסוכים הם דוגמאות.
פורסם על ידי עבודות אקדמיה סמינריון לפני 2 חודשים 2 שבועות
הסתכלות על בית ספר ומלחמה במקביל: לימוד בזמן מלחמת חמאס-ישראל בתקופות של מלחמה, הזרימה הרגילה של חיי היומיום נזרקת לעתים קרובות, וכל דבר מעסק ועד לימודים מתמודד עם בעיות שטרם נראו קודם לכן. המתיחות בין ישראל לחמאס, שהחמירה ב-7 באוקטובר, היא רק דוגמה אחת לכך. איך חברה יכולה לוודא שהאינטרסים האקדמיים יימשכו כשהדברים כל כך לא יציבים? מה קורה לאנשים שצריכים להיות מורים ולוחמים בו זמנית?
פורסם על ידי עבודות אקדמיה סמינריון לפני 2 חודשים 2 שבועות
למה מבחנים לדוגמא יעילים לצורך למידה ואיך הכי יעיל ללמוד באמצעותם? מדוע מבחנים לדוגמא הם כלי כל-כך יעיל ללמידה והתכוננות למבחנים? ומהו הטריק שהופך אותם אפילו למועילים יותר?
פורסם על ידי mayadaskal לפני 6 חודשים 1 שבועות
למה כדאי ללמוד רישום או פוטושופ? למדת פוטושופ (Adobe Photoshop) יכולה להביא לך יתרונות רבים, בין אם אתה מעסיק בתחום העיצוב הגרפי או סתם מחפש דרך לשפר את התמונות שלך. הנה כמה סיבות ללמוד פוטושופ:
פורסם על ידי niritb לפני 1 שנים 3 שבועות
קורס פסיכומטרי בצרפתית בתל אביב קורס פסיכומטרי בצרפתית
פורסם על ידי Nirlidor18@walla.co.il לפני 5 שנים 6 חודשים
צו ראשון - כמה זמן זה לוקח? פעם אחת ולתמיד, צוות צו ראשון בדק כמה זמן אורך הצו הראשון + 6 המלצות לייעול הזמן שלכם ביום הצו
פורסם על ידי צוות צו ראשון לפני 5 שנים 2 חודשים
Contemporary Jewish communities in three European cities Challenges of integration, acculturation and ethnic identity
פורסם על ידי המרכז האקדמי לחינוך וחברה אורנים לפני 1 שנים 8 חודשים
מה המשכורת של הנדסאי תוכנה? כולם רוצים להגיע להייטק אבל יודעים מצוין שללא לימודים בבית ספר מוכר ובעל מוניטין טובים כמו בית הספר להנדסאים, קשה מאוד להגיע לזה באמצע החיים ורק בזכות קורסים קצרים ולא מעמיקים.
פורסם על ידי niritb לפני 1 שנים 9 חודשים
חינוך מונטסורי - למה כמה ואיך? פה ניתן לכם על קצה המזלג מהחינוך המונטסורי שהומצא על ידי מריה מונטסורי
פורסם על ידי doritloli לפני 2 שנים 7 חודשים
מחקר כמותי- מזה ומדוע זה נצרך? אחת הדוגמאות למחקר כמותי היא מחקר, המתבסס על ניתוח של נתונים חיצוניים. היתרון בנתונים חיצוניים, הוא שאיסוף הנתונים מתבצע באופן עצמאי, ללא מעורבות של הנחקרים, ולכן גם נמנעת הטייה של המממצאים כתוצאה מהנחקרים.
פורסם על ידי ADI לפני 3 שנים 3 חודשים
ספורט טיפולי תלמידים שלום. אושי, צא מהכיתה. - המורה, מה עשיתי? - עוד מעט תעשה" כך מתאר אושי גרוס - מחבר הספר "אין דבר כזה ילד רע" - את חווייתו מבית הספר, כ"ילד מפריע" בכיתה, שמיתוגו הביא אותו למצב של דחייה חברתית ובדידות.
פורסם על ידי koftzim.kadima לפני 4 שנים 23 שעות
כל החוקים לכתיבת עבודת סמינריון מהם החוקים על פיהם צריך לכתוב את עבודת הסמינריון? מאמר שמציג את כלל החוקים לכתיבת העבודה.
פורסם על ידי seoman לפני 8 שנים 3 שבועות
מדוע קל יותר ללמוד קורסים באינטרנט? לצד המכללות והאוניברסיטאות שכבר מציעות קורסים אינטרנטים לקהל הסטודנטים, גם ישנן תכניות לימודים המבוססות על 100% לימוד עצמאי באינטרנט!
פורסם על ידי rsseowebz לפני 4 שנים 2 חודשים
חיילים משוחררים? התחילו עם קורס יזמות עסקית! כל חייל העומד לפני מועד השחרור שלו מתלבט רבות מה יעשה לאחר שישתחרר מצה"ל. סיום השירות הצבאי מעיד על התחלת חייו האישיים של החייל, ורבים עומדים לפני השחרור וכלל לא יודעים מה בכלל הם יעשו בחיים האזרחיים, וכיצד יתחילו את חייהם, ואם גם אתם עומדים במצב דומה, אין ספק כי קורס יזמות עסקית הוא הקורס הנכון והמתאים ביותר בשבילכם.
פורסם על ידי iska.elisasi לפני 4 שנים 7 חודשים
פסיכומטרי מותאם - מי צריך והאם זה קל לקבל הקלות? המודעות לצרכים מיוחדים וללקויות למידה גם הנגישה את הפסיכומטרי לאנשים אלה
פורסם על ידי adva2 לפני 4 שנים 8 חודשים
Python - שפת התכנות שתזניק לכם את הקריירה בהייטק פייתון היא שפה מאוד פופולרית כיום ולכן כדאי להתייחס אליה ולענות על מספר שאלות שעולות בכל שיחה בנושא - קריירה בהייטק. איך הידע ב Python יעזור לכם בקריירה? מהם יתרונות השפה ולמה כדאי ללמוד אותה? מהו עתיד פייתון? האם גם בעוד מספר שנים הפופלריות שלה תהיה גבוהה?
פורסם על ידי RTG לפני 4 שנים 8 חודשים
פיתוח Embedded בעזרת ARM Processors יש ביקוש רב לפיתוחים חדשים בתחום הטכנולוגי, מוצרים רבים מתחדשים ומשתכללים מידי יום, פלאפונים, מצלמות, מכוניות, מדפסות וכו - כל אלו נדרשים לבצע ולשרת אותנו בצורה יותר חכמה, מהירה ואפקטיבית. מי אחראי על פיתוח מערכות אלו? באיזה טכנולוגיות משתמשים לכך? האם כדאי ללמוד ולהתחיל קריירה בפיתוחים מסוג זה? מוזמנים לקרוא במאמר הבא סקירה של פיתוח מערכות EMBEDDED
פורסם על ידי RTG לפני 5 שנים 1 שבועות
סקירת תחום בדיקות התוכנה בהייטק תחום בדיקות התוכנה בהייטק הוא מבוקש מאוד, תנאי ההעסקה מעולים, המקצוע טכנולוגי ומעניין וכו, מצד שני אנשים רבים אינם יודעים מספיק פרטים על התחום ולכן נמנעים מללמוד אותו, במאמר זה ננסה נסקור את כלל תחום בדיקות התוכנה QA ואוטמציה, ונמנה את מאפייניו, את הטכנולוגיות המרכזיות ועוד.
פורסם על ידי RTG לפני 5 שנים 1 שבועות
מי צריך מורה פרטי למתמטיקה? מתמטיקה היא מקצוע חשוב. על כך יעידו מדענים, הוגים, מורים ומרצים רבים. היא מסייעת לפתח את החשיבה, יוצרת הבניות ועוזרת לנו לחשוב באופן מושכל ומובנה יותר. האמנם?
פורסם על ידי קרן לפני 5 שנים 5 חודשים
קורס IELTS לשיפור רמת האנגלית מהו מבחן IELTS ומתי צריך לעבור אותו? כיצד ניתן לשפר את רמת האנגלית? מה ההבדל בין קורסי הכנה למבחן IELTS?
פורסם על ידי Nirlidor18@walla.co.il לפני 5 שנים 9 חודשים
לעבוד בהייטק מהבית - יש דבר כזה? עבודה מהבית היא טרנד שנהיה נפוץ בשנים האחרונות. האם יש פה משהו מעניין שיכול לדבר גם אלינו?
פורסם על ידי Avia לפני 6 שנים 8 חודשים
הקשיבו ללבכם כשהוא קורא לכם: כך תדעו מה ללמוד רבים מכירים את השיר המפורסם הקורא לכולם להקשיב ללבם בעת שהוא קורא להם. כעת, הגיע גם הרגע שלכם להקשיב ללבכם! הגעתם לנקודה בחייכם שאתם רוצים לצד הקריירה שאתם מפתחים גם להעשיר את עולמכם בלימודים? הגעתם לנקודה נפלאה! הבעיה היא שלא תמיד קל לבחור בתכנית לימודים וכך רבים דוחים את לימודיהם שוב ושוב. למעשה, אינכם צריכים יועץ לימודים בכדי לבחור את התחום המעניין אתכם, אלא רק להקשיב לקול הפנימי שלכם.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 6 שנים 5 חודשים
העונש על העתקת עבודות סמינריון מגוון רחב של אתרים מציעים להיעזר בדוגמאות שונות של עבודות סמינריון, כתוצאה מכך, סטודנטים רבים מתפתים להעתיק את העבודה כולה. על מנת להבהיר בפני הסטודנטים את הסיכון בהעתקת העבודות, כתבנו את המאמר שמציג את הסכנות הכרוכות בהעתקת עבודת סמינריון.
פורסם על ידי seoman לפני 8 שנים 2 חודשים
המשבר המלאכותי של הלמידה מרחוק בתקופת משבר הקורונה, נוצרה תהודה שלילית לפרקטיקה של למידה מרחוק, בערוצים הדיגיטליים השונים. המאמר מבקר את חוסר המודעות לחשיבות הלמידה מרחוק, את חוסר התיאום בין המעורבים, ואת יצירת משבר מלאכותי, כאילו הרעיון הזה איננו ישים.
פורסם על ידי peace_ed@netvision.net.il לפני 3 שנים 10 חודשים
טיפול ריגשי בעזרת כלבים טיפול ריגשי בעזרת כלבים ככלי טיפולי מאפשר עבודה על בטחון עצמי, הבנת סיטואציות חברתיות, הפרעות קשב ועוד.
פורסם על ידי מתכשכשים עם כלבים לפני 5 שנים 2 חודשים
SMART SCHOOL בתי ספר חכמים, האומנם?! כיום רוב בתי הספר משתמשים במערכת מידע בשם Smart school ואני תוהה האם באמת המערכת עושה את בתי הספר לחכמים? האם הדגש צריך להיות על בתי ספר חכמים (המערכת) או על ילדים חכמים (התלמידים)? מהי באמת ההשפעה של המשובים שהמורים נותנים דרך המערכת הממוחשבת לאחר כל שיעור? האם זה מגביר או מפחית את המוטיבציה של התלמיד ללמידה?
פורסם על ידי dalit sitruk לפני 5 שנים 7 חודשים
יוצאים מהקופסא למשחקי הילדים ישנה חשיבות גדולה ומעבר לחוויית המשחק השגרתית שכל ילד מקבל בגן, עם חברים או הורים, ישנם יתרונות חינוכיים משמעותיים.
פורסם על ידי bim לפני 7 שנים 11 חודשים
חינוך בטכנולוגיה מתקדמת – מצעידים את הדמיון קדימה אפליקציות אוגמנטד ריאליטי ייעודיות למשחקי ילדים עומדות לשנות את כללי המשחק
פורסם על ידי bim לפני 7 שנים 11 חודשים