לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4255 מאמרים 1289 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

טיפולים

מאמרים בנושא טיפולים , כתבות,מידע ומאמרים בתחום טיפולים

20 מאמרים
טיפול להתמכרות בהימורים התמכרות להימורים היא בעיה רצינית שעלולה לגרום נזק חמור לרווחתו הפיזית והרגשית של האנשים המכורים.
פורסם על ידי cohenarik18 לפני 1 שבועות 3 ימים
למה זה *טוב* שיש לנו דפוסים? אנחנו רגילים, באופן טבעי, להתייחס אל הדפוסים האוטומטיים הללו כאל דבר שלילי שרצוי להיפטר ממנו כמה שיותר מהר. כל עוד אנו בדרך לשם, אפשר לשנות את נקודת המבט שלנו עליהם. מדוע זה חשוב? משום שנקודת המבט החדשה הזאת תהפוך את תהליך השחרור מהדפוסים לקל ופשוט יותר, וגם תוריד לנו אבן כבדה מהלב; כלומר תשחרר אותנו מחוסר שביעות הרצון המתמיד שלנו מעצמנו ומנקודות התורפה שלנו.
פורסם על ידי iritslevy@gmail.com לפני 5 חודשים 2 ימים
כּוֹאֵב אֲבָל פָּחוֹת ישנם כמה כלים שהתבררו כמועילים מאוד ביצירת מפגש מעצים ובונה עם כאב רגשי. כאב הוא חלק בלתי נפרד מהחיים, ואנחנו תמיד נתכווץ ונתגונן מולו. כך אנחנו מעוצבים, וטוב שכך. כאמור, לא יהיה נכון או אפשרי להילחם בעובדה הזאת. אבל אם נסכים לעצור, להביט על עצמנו בתוך המערבולת ולנסות משהו חדש – נוכל לסבול הרבה פחות, נוכל לשחרר דפוסים ומשקעים ישנים, ותוך כדי כך גם לבסס מרכז פנימי חזק יותר
פורסם על ידי iritslevy@gmail.com לפני 5 חודשים 2 ימים
הבטחנו שהשמש תשקע בערב כאשר אדם משתנה שינוי פנימי מהותי, בעקבות תהליך שעשה, או בעקבות התעוררות ספונטנית - הוא בעצם "מפר חוזה" מול האנשים עימם הוא נמצא במערכת יחסים קרובה. ההסתגלות של השותפים למערכת היחסים יכולה מן הסתם לארוך זמן מה. מה שיכול להקל עליה זו הבנה וסבלנות מצד האדם שיצר את השינוי, שבחר בו ושמודע לו
פורסם על ידי iritslevy@gmail.com לפני 5 חודשים 2 ימים
ביד רכה אנו חיים בתוך תפיסת עולם שמעודדת משמעת עצמית. תפיסה לפיה על מנת לשנות משהו שקשה לנו לשנות, על מנת לנוע קדימה - אנחנו צריכים להפעיל כוח. למה זו לא הדרך?
פורסם על ידי iritslevy@gmail.com לפני 5 חודשים 2 ימים
אורתודנט מומחה בראש העין אורתודנט מומחה בראש העין, מבצע טיפולי יישור שיניים, במרפאה שנמצאת בראש העין.
פורסם על ידי שלמה פרי לפני 5 שנים 1 חודשים
איך קבוצות תמיכה להורים משפרות את חיי המשפחה? ילדים הם שמחה, ואפילו רבה, וגם ברכה, ובזכותם המשפחה כולה זוכה בהזדמנות לצמוח ולהתגבש. אבל ילדים, ולא צריך להיות הורה כדי לדעת זאת, הם גם אתגר של ממש – כך שלצד ההזדמנות לגדול ולהתפתח ישנם גם מוקשים לא מעטים שחשוב ללמוד לנטרל אותם.
פורסם על ידי שרון קל לפני 6 שנים 4 חודשים
עיסוי 4 ידיים מפנק – הדרך שלכם להתפנק כשאתם חושבים על עיסוי אישי ומפנק שתוכלו לקבל בסוף היום, אתם בעיקר מדמיינים לעצמכם קליניקה נעימה, חדר פרטי ומעסה מקצועי שיעניק לכם את העיסוי הנדרש על ידכם. כעת, נסו לדמיין את אותה החוויה בדיוק – רק שבמקום מעסה אחד שיענג אתכם במגע, תזכו לעיסוי כפול הניתן מ-2 מעסים שונים.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 4 שנים 3 שבועות
יישור שיניים על ידי מומחה יישור שיניים על ידי מומחה, מאפשר לקבל שיניים שהן ישרות. יישור של שיניים, מבוצע על ידי אורטודנט מומחה.
פורסם על ידי שלמה פרי לפני 5 שנים 3 חודשים
נשירת שיער מה הפתרון? פתרון לבעיות נשירת שיער ושיער דליל בקליניקה אשר בודקת באופן יסודי את הסיבה לבעיית השיער ומציאת טיפול מתאים
פורסם על ידי amiravardaadmon@gmail.com לפני 4 שנים 1 חודשים
טיפול בנחירות פעילות גופנית מסייעת לטיפול בנחירות יתר על כן , הינה מסייעת לירידה במשקל.
פורסם על ידי mako7788 לפני 6 שנים 6 חודשים
יישור שיניים פנימי בהצלחה מלאה יישור שיניים פנימי בהצלחה מלאה, מביא ליישור השיניים. יישור שיניים פנימי, מבוצע בעזרת סמכים פנימיים.
פורסם על ידי שלמה פרי לפני 4 שנים 6 חודשים
יישור שיניים בעזרת גשר כלשהו יישור שיניים בעזרת גשר כלשהו, מסייע למי שהשיניים שלו אינן ישרות. יש גשר רגיל, ליישור שיניים, ויש גם גשר שקוף ליישור שיניים.
פורסם על ידי שלמה פרי לפני 4 שנים 9 חודשים
אורתודנט באזור רמת גן אורתודנט באזור רמת גן, יכול לטפל בשיניים שאינן ישרות. אורתודנט מבצע טיפולי יישור שיניים, לכל הגילאים.
פורסם על ידי שלמה פרי לפני 5 שנים 2 שבועות
גשר שקוף בראש העין גשר שקוף בראש העין, מספק הזדמנות ליישר את השיניים, בכל גיל. מי שמבצע טיפולי יישור שיניים, נקרא אורתודנט.
פורסם על ידי שלמה פרי לפני 5 שנים 6 חודשים
גשר שקוף לאנשים מבוגרים גשר שקוף לאנשים מבוגרים, מאפשר גם לאנשים מבוגרים, לקבל שיניים שהן ישרות. הגשר השקוף, הוא סדרת קשתיות שקופות, שמוחלפות מדי שבועיים.
פורסם על ידי שלמה פרי לפני 6 שנים 2 שבועות
יישור שיניים לילדים כעת יישור שיניים לילדים כעת, מיועד לילדים שהשיניים שלהם לא ישרות. יישור שיניים, מבוצע על ידי אורטודנטים.
פורסם על ידי שלמה פרי לפני 5 שנים 9 חודשים
יישור שיניים לכל אחת ואחד יישור שיניים לכל אחת ואחד, מספק הזדמנות מעולה, לקבל שיניים ישרות ויפות. חשוב לקבל טיפולים ליישור השיניים, רק בעזרת אורתודנט.
פורסם על ידי שלמה פרי לפני 6 שנים 3 חודשים
יישור שיניים שקוף שקשה להבחין בו יישור שיניים שקוף שקשה להבחין בו, מסייע למי שאינו מעוניין, שהסביבה תבחין בכך שהוא עובר טיפולים ליישור השיניים שלו. יישור שיניים שקוף, מתבצע בעזרת גשר שקוף.
פורסם על ידי שלמה פרי לפני 6 שנים 7 חודשים
בוטוקס - טיפול פנים באמצעות בוטוקס יתר על כן , יש להימנע מנטילת תרופות משככות כאבים ותרופות אנטי דלקתיות כשבועיים לפני הטיפול ע\"מ למנוע תופעות לוואי. כיווץ השרירים מתרחש בשיטה הזאת שחרור שליח כימי אל העצבים, הנקרא אצטילכולין, בצומת שבה קצוות העצבים פוגשות תאי שרירים. בדרך כלל ניכרת השפעת ההליך בתוככי שלושה ימים עד שבוע, ו חשוב להימנע מאלכוהול לפחות שבוע לפני הטיפול.
פורסם על ידי forumsbf לפני 6 שנים 8 חודשים