לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
5014 מאמרים 1519 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

כלכלה

מאמרים בנושא כלכלה , כתבות,מידע ומאמרים בתחום כלכלה

15 מאמרים
חמשת הכוחות של פורטר כל מה שצריך לדעת # ניווט בנוף התחרותי: שליטה בחמשת הכוחות של פורטר
פורסם על ידי עבודות אקדמיה סמינריון לפני 5 חודשים 4 שבועות
# צור סמינר כלכלה מרתק בישראל: מדריך שלב אחר שלב כלכלה היא מדע דינמי ומשתנה ללא הרף, שעוזר לנו להבין את המורכבות של השווקים, הפוליטיקה וההתנהגות האנושית. סמינרים הם פורומים קריטיים בסביבה האקדמית הפעילה של ישראל לחקר רעיונות חדשים, תגליות מחקר ותיאוריות כלכליות. אם קיבלת משימה לכתוב או להציג בהרצאה כלכלית מעניינת מבחינה אינטלקטואלית, הנה איך לייצר חומר שיתחבר לקהל שלך.
פורסם על ידי עבודות אקדמיה סמינריון לפני 5 חודשים 4 שבועות
כיצד מועדון לקוחות יכול לסייע לנו לחסוך כסף? מועדון לקוחות יכול להיות דרך מצוינת לחסוך כסף במגוון תחומים כאשר משתמשים בו כראוי. כאשר מצטרפים למועדון לקוחות, ישנם כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון:
פורסם על ידי OfirA2Z לפני 7 חודשים 4 ימים
מה עושה יועץ מס ולמה הוא חשוב לכל עסק אם אתם מנהלים עסק, חשוב לזכור כי חלק מניהול העסק מחייב תשלום מיסים, בכדי לשלם את מיסים אלו זקוקים לשירות של יועץ מס.
פורסם על ידי David_kaza לפני 1 שנים 8 חודשים
התנהלות פיננסית נכונה לקראת גיל פרישה לא אצל כולנו הפנסיה קרובה, אבל אם לא נוודא מראש שאכן יש לנו פנסיה כבר בגיל צעיר - נהיה בבעיה בעתיד.
פורסם על ידי אביב ירדן לפני 1 שנים 10 חודשים
שירותי הנהלת חשבונות וניהול כספים מקצועי כל עסק, אם הוא רוצה להצליח ולהמשיך ולפעול לאורך זמן, חייב למצוא את הדרך לנהל את המשאבים שלו בצורה נכונה.
פורסם על ידי niritb לפני 2 שנים 4 ימים
מהו דירוג אשראי והאם אפשר לשפר אותו? דירוג אשראי הוא ציון הניתן לחברות או אנשים פרטיים ומגדיר את יכולתם לפרוע הלוואות ולעמוד בהתחייבויות הפיננסיות שלהם. הציון מתבסס על נתונים הנאספים במערכת נתוני האשראי כאשר זו אוספת את המידע מדיווחים שניתנים לה מבנקים, חברות אשראי חוץ בנקאיות, הוצאה לפועל, גופים ציבוריים, נותני הלוואות, כונס נכסים וכל גוף פיננסי כזה או אחר.
פורסם על ידי creditclean לפני 3 שנים 11 חודשים
חינוך פיננסי - ארוכה הדרך וקשה תחום החינוך הפיננסי נמצא בתחילת דרכו ונדרשת עוד כברת דרך ארוכה עד שניתן יהיה להגדיר את הפרויקט הלאומי כהצלחה.
פורסם על ידי nirher לפני 4 שנים 11 חודשים
בניית תקציב לעסק - למה זה חשוב? רעיון טוב ושיווק נהדר, לא בהכרח מספיקים על מנת לשמור על עסק יעיל ורווחי. לשם כך, יש לשים לב גם להוצאות ולראות את המאזן בכללותו תוך בניית יעדים ובדיקה תקופתית של מצב מאזן ההכנסות וההוצאות - חשוב לבנות תקציב לעסק!
פורסם על ידי forward לפני 5 שנים 6 חודשים
איתור כספים אם היו אומרים לך שבמקום כלשהו ישנם כספים אשר שייכים לך ואינך יודע על קיומם, וודאי הדבר היה נשמע לך בלתי אמין. אולם, כדאי שתדע שכיום ישנם לא מעט אנשים אשר יש כספים אשר שייכים להם אשר שוכבים בחברת ביטוח שונות פרק זמן משמעותי.
פורסם על ידי TalDarb לפני 7 שנים 3 ימים
במה שונה הר הכסף 2 מהר הכסף 1 מלבד הר הכסף אשר הוקם על ידי משרד האוצר, ישנו מנוע חיפוש הקרוי הר הכסף 2 אשר הוקם על ידי בנק ישראל.
פורסם על ידי TalDarb לפני 6 שנים 10 חודשים
פתיחת תיק ניהול ההשקעות – זה מה שמצפה לכם הגעתם להחלטה להשקיע בשוק ההון? השלב הראשון הינו פגישה עם נציג מטעם חברת ניהול תיקי השקעות. פגישת ההכרות הינה מרכיב חשוב במערכת היחסים ביניכם לבית ההשקעות ולמנהל תיק ההשקעות האישי שלכם.? על מנת למקסם את הפגישה שלכם ולצאת לדרך משותפת ומפרה , חשוב לדעת לקראת מה אתם הולכים ומה מצפה לכם. רגע לפני פגישה עם נציג מטעם בית ההשקעות, הנה כל מה שחשוב שתדעו.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 7 שנים 5 ימים
פתיחת תיק ניהול ההשקעות – זה מה שמצפה לכם פגישת ההכרות הראשונה עם מנהל תיק ההשקעות שלכם
פורסם על ידי rsseowebz לפני 7 שנים 5 ימים
פתיחת תיק ניהול ההשקעות – זה מה שמצפה לכם הגעתם להחלטה להשקיע בשוק ההון? השלב הראשון הינו פגישה עם נציג מטעם חברת ניהול תיקי השקעות. פגישת ההכרות הינה מרכיב חשוב במערכת היחסים ביניכם לבית ההשקעות ולמנהל תיק ההשקעות האישי שלכם.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 7 שנים 5 ימים
קרנות גידור בשוק ההון סוג קרנות אלו, הן קרנות השקעה של שותפות בין אנשים שריכזו את משאביהם במטרה להשקיע בניירות ערך, דרך אסטרטגיית השקעה המפחיתה סיכונים פיננסיים. על ידי קביעת גבולות ברורים וידועים מראש, ניתן להפחית את הסיכונים.
פורסם על ידי שרון קל לפני 8 שנים 7 חודשים