לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4668 מאמרים 1449 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מוצרי מזון

מאמרים בנושא מוצרי מזון , כתבות,מידע ומאמרים בתחום מוצרי מזון

9 מאמרים
המדריך לבחירת מוצרי אפייה איכותיים בסיטונאות כל מה שצריך לדעת על בחירת מוצרי אפייה למאפיה שלכם, מדוע חשוב לבחור מוצרי אפייה איכותיים בסיטונאות.
פורסם על ידי brainfood לפני 2 חודשים 2 שבועות
טכנאי קירור תעשייתי: חשיבות, תפקיד ודרישות הקירור התעשייתי הוא חלק בלתי נפרד מעולם העסקים והתעשיות. תחום זה עוסק בשמירה על טמפרטורות מתאימות בתוך מערכות ומכונות שונות, והוא חיוני לתהליכי ייצור, אחסון, ושמירת מזון, תרופות, וחומרי גלם רבים נוספים. במסגרת זו, הטכנאי קירור תעשייתי משמעותי וחשוב במיוחד
פורסם על ידי yuval2021 לפני 5 חודשים 3 שבועות
מקררים ומקפיאים תעשייתיים - עקרונות ושימושים מגוונים מקררים ומקפיאים תעשייתיים הם לא פשוט רק תיקונים גדולים שבעטו באצבע במסעדה האחרונה בצהריים, או סופגנים וגלידה שאוחזים בהם סופסוף בחנות הקרניות. הם מהווים חלק קריטי בכמעט כל תעשייה ובכל עסק שנתקל בהם.
פורסם על ידי yuval2021 לפני 5 חודשים 3 שבועות
אריזה באאוטסורסינג – למה כדאי? לא משנה אם זו אריזה לצעצוע או כל דבר אחר, כשמדברים למשל על מזון הביקוש אף גדול ורגיש יותר וכאן בדיוק כאן נכנס השירות של אריזה באאוטסורסינג. למה דווקא בשיטה זו? אאוטסורסינג או בשתי מילים מיקור חוץ בעברית זו השיטה הטובה ביותר לשווק את המוצרים שלכם בצורה הטובה ביותר ובין לבין לשמור על איכויות המוצר, טריותו אבל בין לבין גם על איכות הסביבה ושמירה על סביבה ירוקה ברמה הגבוהה ביותר.
פורסם על ידי cohenarik18 לפני 1 שנים 11 חודשים
אריזה באאוטסורסינג או באופן עצמאי? החלק הלא פחות חשוב מהייצור זה שלבי האריזה, לא משנה אם זה גוף פרטי או שזה אתם, זה קריטי ביותר לבחור את עניין האריזה ואם היא יוצאת לשוק שהיא רעועה, חשופה ולא יודעים לשמור על טריות המזון זו בהחלט בעיה ששווה לעצור ולחשוב על הפתרון שלה בהקדם.
פורסם על ידי cohenarik18 לפני 1 שנים 11 חודשים
אריזות מזון - דברים שלא ידעתם עונת הקיץ אוטוטו מתקרבת אלינו בצעדי ענק, ויש משהו מסוים שעולה בראש של המון צרכנים, והמשהו הזה הוא לא יותר מקיימות ברת קיימא. המון בני אדם, שעוסקים בתעשייה של המזון, מנסים להבין איפה התרומה שלהם תהיה הכי טובה בהשפעה מופחתת על כדור הארץ, כשזה כשלעצמו רעיון מוצלח למדי.
פורסם על ידי cohenarik18 לפני 1 שנים 11 חודשים
אריזות מזון - כל התשובות הרבה צרכנים שואלים את עצמם, מדי יום שעובר, כיצד ניתן להשפיע פחות על הסביבה ובאיזה פעולות לנקוט שיעשו את ההבדל בהיתכנות של תמיכה בסביבה.
פורסם על ידי cohenarik18 לפני 1 שנים 11 חודשים
אריזה של מזון באאוטסורסינג הצלחה של כל בית עסק קשורה לאלמנט בסיסי של יכולת הליבה. עם ההתפתחות ובמקביל לשווקים התחרותיים, זה מאוד מאתגר להישאר בחוד החנית של העסק שלכם.
פורסם על ידי cohenarik18 לפני 1 שנים 11 חודשים
אריזות מזון - מה שכדאי לדעת עם ההתקדמות של אריזות מזון בהיבט של הטכנולוגיה, כאשר מדובר כמובן על אריזות מפלסטיק דווקא, כאשר המשמעות של זה בראש ובראשונה הזכות ליהנות מחיי מדף יותר ארוכים באופן ניכר.
פורסם על ידי cohenarik18 לפני 1 שנים 11 חודשים