לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מחשבים ניידים

מאמרים בנושא מחשבים ניידים , כתבות,מידע ומאמרים בתחום מחשבים ניידים

9 מאמרים
חנות מחשבים בעידן הטכנולוגיה המתקדמת שבו אנו חיים, המחשבים הפכו לכלי חיוני בחיינו. מחשבים ניידים, מחשבים נייחים ומכשירי אייפון הם חלק בלתי נפרד מהיומיום שלנו.
פורסם על ידי ilanitwriting לפני 5 חודשים 6 ימים
מחשבים ניידים ותקשורת סלולרית לזמן מה עלה הסברה שהטלפונים הסלולריים ובעיקר מחשבי כף היד (אחיהם הגדולים) ידחקו את רגליהם של המחשבים הניידים ממרבית שווקי המחשבים הניידים אולם יצרני המחשבים הניידים החלו נוקטים בשני צעדים חשובים על מנת להבטיח את המשך השימוש וההסתמכות על מחשבים ניידים ככלי מרכזי של כל עבודה משרדית הנעשית מחוץ למשרד וכמובן גם מתן מענה מתאים לצרכים של תלמידים וסטודנטים.
פורסם על ידי Prosites.Pro לפני 5 שנים 5 חודשים
איך משיגים קורס אקסל בדרך הטובה ביותר קורס אקסל טוב ונכון בא לידי ביטוי בהתאמה אישית. מי באמת צריך קורס אקסל ולמה חשוב ללמוד בצורה מסודרת מקורס מתקדמים בסיסי? גם אם נדמה לכם שאתם יודעים את כל מה שצריך לבצע במשרד, תמיד בבואכם לבצע קורס אקסל, ייתכנו לכם לא מעט הפתעות. נשמע לכם מוכר? האם גם אתם לקחתם חלק בקורס והבנתם שלמעשה אתם לא באמת יודעים את הדברים החשובים ביותר? כדי שזה לא יקרה לאנשים, הנה מאמר אודות השגת קורס אקסל נכון גם למתחילים מבינכם וגם למתקדמים.
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 4 שנים 11 חודשים
סוללות ומטענים למחשב נייד - איפה כדאי לקנות מטען וסוללה למחשב נייד ? כמעט לכל אחד היום יש מחשב נייד, בין אם זה מחשב שמשרת אותו לצרכיו האישיים ובין אם זה מחשב נייד שמשרת אותו לענייני עבודה. מחשב זה הוא יכול לקחת איתו לכל מקום ולבצע בו פעולות שונות מבלי שיצטרך לדחות אותן עד שיגיע הביתה, למשרד או לכל מקום אחר.
פורסם על ידי laptopenergy לפני 6 שנים 5 חודשים
כל המידע על מטען וסוללה למחשב נייד כאשר הסוללה כבר מאבדת מחולשתה, אנו עלולים לאבד עבודות ומסמכים במחשב הנייד...
פורסם על ידי laptopenergy לפני 6 שנים 7 חודשים
תיקון מחשבים ניידים - תיקון מחשבים ניידים בקיץ 2017 ימי הקיץ, הם לכאורה ימים רגועים יותר, במקומות עבודה רבים יוצאים לחופשות מרוכזות, הורים לוקחים את הילדים שלהם לטיולים, זוגות נוסעים לחופשות וסטודנטים נהנים מחופשת קיץ לפני שנת הלימודים החדשה.
פורסם על ידי laptop.rehovot לפני 6 שנים 5 חודשים
איך לתקן מחשב אפל ברמה מקצועית רוצים לדעת איך לתקן מחשב אפל ולשמור על קבצים שיש לכם במחשב ?
פורסם על ידי moti לפני 5 שנים 9 חודשים
שמירה נכונה על חיי המחשב הנייד שלכם בעבר הלא רחוק, מחשבים ניידים היה ניתן למצוא אצל אנשי עסקים ואצל כאלה שהיו יכולים להרשות לעצמם לרכוש כזה. היום כמעט אצל כל אדם קיים מחשב נייד, הודות לירידת המחירים ולביקוש ההולך וגודל של התאמת מחשבים ניידים לשוק הפרטי. אין זה ספק שכיף להיות בעל מחשב נייד, הוא מאפשר לקחת אותו לכול מקום אפשרי ולעבוד עליו ללא מגבלת זמן או מקום.
פורסם על ידי laptop.rehovot לפני 6 שנים 2 חודשים
סוללה למחשב נייד אין ספק שמחשבים ניידים שיפרו את חיינו במידה ניכרת מאז שהומצאו לראשונה ונכנסו לביתנו...
פורסם על ידי laptopenergy לפני 6 שנים 7 חודשים