לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4659 מאמרים 1427 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מימון וכספים

מאמרים בנושא מימון וכספים , כתבות,מידע ומאמרים בתחום מימון וכספים

8 מאמרים
תת נושא
היתרונות והעתיד של חשבונית דיגיטלית: ייעול עסקאות פיננסיות בעידן הדיגיטלי, הטכנולוגיה חוללה מהפכה משמעותית בהיבטים שונים של חיינו, כולל האופן שבו עסקים מטפלים בעסקאות פיננסיות. תחום אחד שעבר מהפך משמעותי הוא חשבוניות. חשבונית מסורתית מבוססת נייר הוחלפה בהדרגה בחשבונית דיגיטלית, המכונה גם חשבונית אלקטרונית או חשבונית אלקטרונית. במאמר זה נחקור את הרעיון של חשבונית דיגיטלית, היתרונות שלו והפוטנציאל הטמון בו לעיצוב עתידן של עסקאות פיננסיות.
פורסם על ידי שלומי לפני 6 חודשים 2 שבועות
ניכיון צ'קים דחויים אם יש לכם צ'קים דחויים ואתם רוצים לנכות אותם, אתם צריכים להכיר את חברת גרין ארק. צרו קשר עוד היום וקבלו מידע נוסף!
פורסם על ידי greenark לפני 4 שנים 1 חודשים
הטבות הכרטיס האשראי המשתלם ביותר שמחזיר לכם כסף כאשר אתם מחפשים מבצעים והנחות תוכלו למצוא לא רק מוצרים לבית או בגדים, ישנם הנחות משמעותיות לאטרקציות שונות לבילוי עם המשפחה.
פורסם על ידי Oarticles לפני 1 שנים 2 חודשים
איך מתבצעת ביקורת שכר? מבקר שכר מוסמך לפקח ולבדוק את האופן שבו מנותבות העלויות השוטפות בפעילות הארגון. למרות שחישוב השכר מבוצע על בסיס קריטריונים קשיחים כגון שכר בסיס, תוספות קבועות, הפרשות סוציאליות וכן הלאה, יש בכל זאת סיכון וחשיפה לכשלים. במקרים כאלה, תפקידו של המבקר הוא לחשוף את הכשלים ולמעשה לחסוך בהוצאות עבור הארגון שמעסיק אותו.
פורסם על ידי Kirill לפני 4 שנים 6 חודשים
ייעוץ משכנתאות ייעוץ משכנתאות
פורסם על ידי leihycoh1980 לפני 2 שנים 7 חודשים
הדרכים להקטנת חשיפה לשוק ההון שוק ההון מושך אליו לא מעט אנשים, שחלק לא מבוטל מהם מגיע עם יידע מועט יחסית. הרצון להרוויח סכומי כסף גבוהים בזמן קצר הוא משהו שכנראה משותף לכולם, ומה שמחזק אותו הוא הסיפורים על אלו שעשו את זה, מילאו את חשבון הבנק שלהם ולא היו צריכים לעבוד יותר אף יום בחיים שלהם.
פורסם על ידי wise-fp לפני 4 שנים 8 חודשים
למה חייבים להשתמש בהלוואות? הלוואות חוץ בנקאיות הן הלוואות שהם פחות מותאמות למאפיינים של אדם מסוים אלא הם יינתנו לפי הגדרה ברורה שחברת האשראי או חברת ההלוואות סיכמה.
פורסם על ידי maamarofer לפני 6 שנים 1 חודשים
מה זה אומר איתור כספים אבודים? 10 מיליארד שקל לא שייכים לאף אחד. האם יש סיכוי שאנו יכולים למצוא שם סכום מסוים שהוא שייך לנו? האם יש דרך לעשות איתור כספים אבודים?
פורסם על ידי TalDarb לפני 6 שנים 4 חודשים