לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4668 מאמרים 1449 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מקרקעין

מאמרים בנושא מקרקעין , כתבות,מידע ומאמרים בתחום מקרקעין

9 מאמרים
תת נושא
ההיתוך המושלם: עיצוב בית פרטי במאמר מקיף זה נתעמק בנבכי עיצוב הבית הפרטי, נחקור את אומנות בניית בריכות השחייה ונדגיש את המשמעות של דלתות וכניסות פנים בהשגת מרחב מגורים מגובש ומזמין.
פורסם על ידי yuval2021 לפני 9 חודשים 1 שבועות
הסינרגיה של חברות בנייה, עורכי דין יזמות ומקרקעין במאמר מקיף זה נחקור את הדינמיקה בין חברות בנייה ליזמות, נשפוך אור על חשיבותם של עורכי דין מקרקעין, ונדון בהשפעת העיכובים במסירת דירה, אתגר נפוץ בענף.
פורסם על ידי yuval2021 לפני 9 חודשים 1 שבועות
5 מיתוסים נפוצים על דיני מקרקעין ישנם מספר מיתוסים נפוצים לגבי דיני מקרקעין שאנשים מאמינים בהם, אך למעשה אינם נכונים. הנה 5 מיתוסים נפוצים על דיני מקרקעין
פורסם על ידי kiryatech לפני 10 חודשים 2 שעות
מתחם ה-1000 המטרופולין החדש של ראשון לציון ההתחדשות העירונית נמצאת בעיצומה של תנופה אדירה ברחבי הארץ. מגוון פרויקטים חדשים ומסקרנים מצויים בשלבי תכנון ובנייה בשטח בכל ישראל. אחד המתחמים המסקרנים והתוססים בענף ההתחדשות העירונית הוא ללא ספק מתחם האלף החדש בראשון לציון, הכולל יחידות דיור ומשרדי עסקים שיוצרים מתחם אורבני תוסס, צעיר וחדשני.
פורסם על ידי oym לפני 1 שנים 4 חודשים
כמה סיבות לשכור את שירותיו של עורך דין מקרקעין עורך דין מקרקעין הוא איש מקצוע המתמחה בנדל"ן. יש להם תפקידים חשובים רבים ואנו נדון ב-3 מהם במאמר זה.
פורסם על ידי oym לפני 1 שנים 4 חודשים
האם חייבים לשכור עו"ד לרכישת דירה? נמצאים לפני קניית דירה ותוהים על מידת חשיבותו של עורך דין בליווי העסקה? להלן מספר דגשים שמומלץ להכיר בנושא.
פורסם על ידי oferA לפני 2 שנים 4 חודשים
עורך דין מס רכישה לפני רכשת נכס, על הרוכש לדעת מה גובה המיסים שעליו לשלם למדינה. עורך דין בקיא במקרקעין ובמיסים, יוכל לחשב ואף להפחית מגובה המיסים, לאחר בדיקה מעמיקה של הנתונים.
פורסם על ידי amiravardaadmon@gmail.com לפני 2 שנים 6 חודשים
עורך דין מיסים כפר סבא ישנם עורכי דין רבים בתחום המקרקעין, כאשר חלקם מתמחה גם בתחום המיסים. מעורכי דין המתמחים גם בראיית חשבון וגם במיסוי מקרקעין, יכולים להיות המענה הטוב ביותר עבורכם, הסיבה היא שהם עשויים להפחית את תשלום המס, מה שיגרום להוצאות מופחתות באופן משמעותי.
פורסם על ידי amiravardaadmon@gmail.com לפני 2 שנים 6 חודשים
משרד עורכי דין - אביב טסה. בשנים האחרונות שוק הנדל"ן בישראל נמצא בעלייה מתמדת וענף הנדל"ן הפך לתחום המבוקש ביותר בעולם המשקיעים. אי היציבות במשק והריבית הנמוכה, מביאות את ענף הנדל"ן
פורסם על ידי tasalaw לפני 3 שנים 7 חודשים