לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4255 מאמרים 1289 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מקרקעין

מאמרים בנושא מקרקעין , כתבות,מידע ומאמרים בתחום מקרקעין

7 מאמרים
תת נושא
מתחם ה-1000 המטרופולין החדש של ראשון לציון ההתחדשות העירונית נמצאת בעיצומה של תנופה אדירה ברחבי הארץ. מגוון פרויקטים חדשים ומסקרנים מצויים בשלבי תכנון ובנייה בשטח בכל ישראל. אחד המתחמים המסקרנים והתוססים בענף ההתחדשות העירונית הוא ללא ספק מתחם האלף החדש בראשון לציון, הכולל יחידות דיור ומשרדי עסקים שיוצרים מתחם אורבני תוסס, צעיר וחדשני.
פורסם על ידי oym לפני 3 חודשים 4 שבועות
כמה סיבות לשכור את שירותיו של עורך דין מקרקעין עורך דין מקרקעין הוא איש מקצוע המתמחה בנדל"ן. יש להם תפקידים חשובים רבים ואנו נדון ב-3 מהם במאמר זה.
פורסם על ידי oym לפני 4 חודשים 2 ימים
האם חייבים לשכור עו"ד לרכישת דירה? נמצאים לפני קניית דירה ותוהים על מידת חשיבותו של עורך דין בליווי העסקה? להלן מספר דגשים שמומלץ להכיר בנושא.
פורסם על ידי oferA לפני 1 שנים 4 חודשים
עורך דין מס רכישה לפני רכשת נכס, על הרוכש לדעת מה גובה המיסים שעליו לשלם למדינה. עורך דין בקיא במקרקעין ובמיסים, יוכל לחשב ואף להפחית מגובה המיסים, לאחר בדיקה מעמיקה של הנתונים.
פורסם על ידי amiravardaadmon@gmail.com לפני 1 שנים 5 חודשים
עורך דין מיסים כפר סבא ישנם עורכי דין רבים בתחום המקרקעין, כאשר חלקם מתמחה גם בתחום המיסים. מעורכי דין המתמחים גם בראיית חשבון וגם במיסוי מקרקעין, יכולים להיות המענה הטוב ביותר עבורכם, הסיבה היא שהם עשויים להפחית את תשלום המס, מה שיגרום להוצאות מופחתות באופן משמעותי.
פורסם על ידי amiravardaadmon@gmail.com לפני 1 שנים 5 חודשים
משרד עורכי דין - אביב טסה. בשנים האחרונות שוק הנדל"ן בישראל נמצא בעלייה מתמדת וענף הנדל"ן הפך לתחום המבוקש ביותר בעולם המשקיעים. אי היציבות במשק והריבית הנמוכה, מביאות את ענף הנדל"ן
פורסם על ידי tasalaw לפני 2 שנים 7 חודשים
מסלולי פינוי-בינוי קו אחד עובר כחוט השני בין התוכניות השונות שעסקו ועוסקות בתכנון ופיתוח של הנדל\"ן בישראל ברמה הארצית (ישראל 2020, תמ\"א 35, תמ\"א 31, תמ\"א 38 וכו\'). כולן מבוססות על התפיסה שיש לבצע חלק רחב ככל הניתן מהבניה העתידית במדינה באזורים מבונים. כלומר, על ידי חיזוק מבנים ובנייה מחודשת.
פורסם על ידי ברק בר-לב לפני 2 שנים 10 חודשים