לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3655 מאמרים 1082 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מתכוני קינוחים

מאמרים בנושא מתכוני קינוחים , כתבות,מידע ומאמרים בתחום מתכוני קינוחים

11 מאמרים
תת נושא
מגשי פירות
חשיבה יצירתית – היא המנוע של חיתוך מגשי פירות באזור בכל מה שנוגע לעולם הקולינריה, החשיבה היצירתית מאפיינת את העוסקים במלאכה לאורך כל הדרך.
פורסם על ידי cohenarik18 לפני 1 שבועות 2 ימים
גם בצבא אפשר לייצר יוקרה – עם מגשי פירות בבאר שבע במערכת הצבאית בדרך כלל יש דרישות מאוד נוקשות ומוקפדות בכל מה שקשור לאוכל. גם משום שהצבא מספק את פתרונות האוכל וגם מפני שהחיילים צריכים לשמור על תזונה מאוזנת ובריאה.
פורסם על ידי cohenarik18 לפני 2 שבועות 1 ימים
עוגת חתונה - סמל לתחילתם של חיים זוגיים עוגת חתונה נחשבת בתרבות המערבית לסמל איחוד, מחויבות ושיתוף. לאחר טקס החתונה נוהגים לפרוס פרוסה אחת ראשונה משותפת לחתן ולכלה, להאכיל האחד את השנייה, ומשם לחלקה לשאר אורחי האירוע
פורסם על ידי cohenarik18 לפני 1 שבועות 4 ימים
עיצוב עוגות, זמן איכות ומה שביניהם מה בין עיצוב עוגות לבין זמן איכות בין הורים לילדים?! אני מניחה שאימהות רבות יודעות במה המדובר. זמן אפיית עוגות הוא תמיד הזמן הנכון לילדינו להציץ ולהפתיע בשאלות, בקשות והצעות לעזרה.
פורסם על ידי cohenarik18 לפני 1 שבועות 4 ימים
הפירות המנצחים של מגשי פירות באשדוד בחורף הקרוב בכל עונה מחדש יש טרנדים שקשורים לעולם האוכל. והם יוצרים את הסטנדרט היוקרתי של חוויית אירועים מהממת. בעונת החורף הקרובה
פורסם על ידי cohenarik18 לפני 2 שבועות 1 ימים
המנהל שלכם עוזב? תכננו מסיבת פרידה עם מגשי פירות בירושלים מסיבת פרידה בעבודה היא חלק מהותי מחיי השגרה והיום יום של כל צוות. הרי אתם כל הזמן מחליפים צוותים וכל הזמן משדרגים את היכולות של הצוות שלכם עם כישורים של עובדים
פורסם על ידי cohenarik18 לפני 2 שבועות 1 ימים
ביריד הגיוס העובדים הבא – וותרו על הקינוחים מלאי הסוכר יריד גיוס עובדים הוא ההזדמנות שלכם להציג את החברה שלכם במלוא הדרה מקצועי. אתם רוצים לבנות קשרים טובים עם מועמדים פוטנציאליים.
פורסם על ידי cohenarik18 לפני 2 שבועות 1 ימים
אין ערב קריוקי בלי מגשי פירות ברמת גן! ערב קריוקי הוא אחד מהמסורות הכי ישנות בחבורה שלכם. אתם כבר שנים מתכננים ערב קריוקי בבתים של חברים, וכל פעם מחדש יש לכם דרך אחרת לשדרג את החוויה. בפעם הבאה שסבב האירועים מגיע לבית שלכם, אתם מתכננים מבעוד מועד ערב קריוקי בלתי נשכח ועושים את מירב המאמצים בשביל לאפשר לעצמכם להנות עם החברים.
פורסם על ידי cohenarik18 לפני 2 שבועות 1 ימים
למסיבת הכיתה של הילד – הזמינו מגשי פירות באשדוד באופן מסורתי מסיבות כיתה מסיבות שבהם כהורים משקיעים מאמצים כדי לייצר חוויה משותפת לכל הילדים.
פורסם על ידי cohenarik18 לפני 2 שבועות 2 ימים
אילו פירות תמצאו בקיאק פירות מגשי פירות קיאק פירות מכילים כמות גדולה ביותר של פירות לעיתים מדובר על כמות של עשרות קילוגרם
פורסם על ידי cohenarik18 לפני 1 חודשים 1 שבועות
איך בוחרים חברה למגשי פיות קיאק פירות קיאק פירות יכול להטריף את החושים לשגע את האורחים ולסובב את החתן והכלה על האצבע הקטנה.
פורסם על ידי cohenarik18 לפני 1 חודשים 1 שבועות