לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4255 מאמרים 1289 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

נדלן

מאמרים בנושא נדלן , כתבות,מידע ומאמרים בתחום נדלן

75 מאמרים
היטל השבחה על קצה המזלג לא כולם יודעים ואפילו חלק מתבלבלים מהמונח היטל השבחה. יש אשר חושבים כי זהו מס שבח ויש כאלו שלא מכירים את המונח לכן אסביר ואספר על סוגיה מסוימת אשר ממתינה להכרעה של בית המשפט העליון. ראשית, היטל השבחה נגבה ע"י הרשות המקומית העירייה / מועצה. ההיטל נגבה עבור השבחה לנכס מכוח תכנית מקומית / מפורטת או תכנית אשר בגינה ניתן לקבל והוציא היתר בנייה ולממשה. את ההיטל גובים במימוש הזכויות משמע ביום מכירת הנכס או ביום הוצאת היתר בנייה לזכויות המדוברות.
פורסם על ידי joab.liso לפני 1 חודשים 15 שעות
מהם השלבים ברכישת נכס? רכישת נכס עם משכנתא מתחיל מספר שלבים חשובים:
פורסם על ידי rsseowebz לפני 3 שבועות 1 ימים
עשרת השאלות שכדאי לשאול לפני רכישה של דירה אם אתם מתכננים לרכוש דירה או בית, עליכם לדעת שמדובר בהחלטה מצוינת שמצריכה גם מחשבה. לפני שאתם רצים לקבל החלטה על דירה מסוימת, עליכם תחילה לשאול מספר שאלות חשובות שיסייעו לכם להבין האם מדובר בדירה טובה עבורכם, בין אם מדובר בדירה למגורים או דירה להשקעה. במאמר הבא נציג את עזרת השאלות החשובות ביותר לפני הרכישה.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 3 שבועות 1 ימים
התחדשות עירונית בערים הגדולות ​התחדשות עירונית היא תהליך הכרוך בשיקום ופיתוח מחדש של אזורים עירוניים קיימים. זהו תהליך של שיפור התנאים הפיזיים, החברתיים והכלכליים של שכונות עירוניות. בערים הגדולות, התחדשות עירונית היא תהליך מכריע המסייע להחיות שכונות ולשפר את איכות חייהם של תושבי העיר.
פורסם על ידי Oarticles לפני 1 חודשים 1 ימים
האם ניתן ללמוד תיווך יחד עם נדל"ן? אנשים רבים לא בטוחים מהם הנושאים שנכללים בתחום של נדל"ן. חשוב לציין שיש מספר נושאים ויש להפריד בין התחומים השונים. במאמר הבא נעשה לכם סדר ונסביר איך מחולקים תחומי הנדל"ן השונים.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 1 חודשים 3 ימים
התחדשות עירונית התחדשות עירונית, מתייחסת לתהליך של התחדשות או התחדשות של אזור עירוני. ניתן להשיג זאת באמצעות מגוון אמצעים, כגון הקמת מבנים ותשתיות חדשות, שיקום מבנים היסטוריים ויצירת שטחים ציבוריים חדשים.
פורסם על ידי Oarticles לפני 2 חודשים 2 שבועות
מחפשים דירה חדשה? על מה תשימו דגש ברכישה? כולם כיום מחפשים לרכוש דירה. אפשר לומר שאצלנו בישראל זו הפכה להיות הנורמה וזוגות צעירים וגם משפחות מנסות לעשות הכל כדי להגיע לרכישה של דירה ואם אפשר דירה חדשה, אז בעדיפות עליונה. אם גם אתם נמצאים בין המחפשים, כדאי שתקראו את הדגשים הבאים שיעזרו לכם לבחור נכון.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 3 חודשים 6 ימים
פינוי בינוי בתל אביב למי זה כדאי? הפרויקט של פינוי בינוי הוא פרויקט שרבים מתעניינים בו מהסיבה שמדובר בסופו של דבר בפרויקט שהוא מאוד כדאי. נשאלת השאלה, למי הוא כדאי? יש מספר בעלי אינטרס בכל הקשור לפינוי בינוי בעיר תל אביב שעליהם נדבר במאמר זה.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 3 חודשים 1 שבועות
איזה קורס צריכים ללמוד כדי לעסוק בתיווך? רוצים לעסוק בתיווך? אתם וודאי רוצים לדעת מה עליכם ללמוד כדי לעסוק בתחום! תחום הנדל"ן הוא גדול מאוד ורחב והוא מחולק למספר קטגוריות אשר כל אחת מהן עוסקת במשהו אחר הקשור לנדל"ן. חלק קשורים בהשקעות נדל"ן. חלק קשורים ביזמות נדל"ן וחלק בתיווך. אפשר לומר שתיווך הוא התחום הראשוני שרוב האנשים פונים אליו כדי להשתפשף בתחום ורק לאחר מכן הם פונים לשני התחומים האחרים.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 4 חודשים 6 ימים
דירות חדשות בדימונה בשכונת השחר שכונת השחר בדימונה שכונה מתפתחת שכדאי לב לשים לב אליה ואף להשקיע בה ברכישת נדלן או דירות חדשות באיזור.
פורסם על ידי קידום אתרים SEOLIKE לפני 4 חודשים 1 שבועות
קבוצת גבאי – המנוע האמיתי של עולם הנדל"ן קבוצת גבאי היא אחת החברות הותיקות בישראל העוסקות בבניה ומובילה בענף הנדל"ן עם ניסיון רב בבנייה, יזמות נדל"ן, התחדשות עירונית ושיווק פרויקטים. קראו עוד
פורסם על ידי נדלן ניוז לפני 4 חודשים 3 שבועות
מה מאפיין פרויקטי מגורים בתל אביב? העיר תל אביב היא עיר מאוד מיוחדת מבחינה ארכיטקטונית. ניתן לראות בה את תקופות ההיסטוריה השונות שעברו על העיר דרך הבניינים שקיימים בה. בדרך כלל ניתן לחלק את העיר לאזור הצפוני שלה ששם תראו בניינים חדשים וגורדי שחקים אל מול מרכז תל אביב ודרום תל אביב ששם יהיו בניינים יותר נמוכים וישנים יותר. אם בונים בניין חדש בתל אביב, מה יהיה אופי הבנייה? בדיוק על השאלה הזו נדבר במאמר הבא.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 5 חודשים 1 שבועות
מה לומדים בקורס תיווך? אחת הנישות בנדל"ן היא תיווך נדל"ן. לעסוק בתיווך נדל"ן, זה למעשה לתווך בין מוכרי דירות ומשכירי דירות לאנשים שמעוניינים לקנות דירה או להשכיר אחת. על פניו, נשמע פשוט. כל מי שמדמיין את מקצוע התיווך, לרוב מדמיין את החלק של התיווך עצמו אל מול האנשים ופחות מודע לכל מה שתחום זה טומן בחובו. לפני שאתם מוצאים לעצמכם קורס העוסק בתחום, כדאי שתבינו מה לומדים בקורס כזה ותירשמו לקורס המקיף ביותר בתחום.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 5 חודשים 4 שבועות
השקעות נדל"ן גלובליות מדריך השקעות נדל"ן גלובליות בחו"ל
פורסם על ידי gotop לפני 6 חודשים 3 שבועות
מתווך דירות מומלץ בתל אביב I בר-לב החלטתם למכור את הנכס בבעלותכם וכעת אתם מחפשים מתווך דירות תל אביבי מומלץ שיסייע לכם בתהליך המכירה, נכון? לכן, כדי שתהיה לכם מכירת דירות מוצלחת בתל אביב, עליכם ליישם כמה כללים לפני תהליך מכירת הנכס - למה? כי מכירת דירה בת"א היא אירוע כל כך מורכב ודורש מכם שיקולים שונים.
פורסם על ידי ברק בר-לב לפני 2 שנים 2 חודשים
חשוב לבחור את מתווך הדירות הנכון | בר-לב נדל"ן שמי ברק בר-לב, המייסד והבעלים של חברת הנדל"ן בר-לב נדל"ן המתמקדת מזה עשור בתחום ההתחדשות העירונית ובעסקאות לתיווך ושיווק של דירות למכירה בצפון תל אביב, בהיקפים גדולים ביותר. למשרדי מוניטין רב שנשען ומבוסס בעיקר על רמת מקצועיות מעולה, הגינות ואמינות. מטרתנו להעניק ללקוחותינו את הכתובת המקצועית לקידום וביצוע עסקאות נדל"ן במסלול הנכון ביותר, לספק להם פתרון מעשי ואיכותי שיתרמו להצלחותיהם ולמטרותיהם תוך הקפדה על יצירתיות רבה, תשומת לב נרחבת ויחס אישי שאין לו תחרות.
פורסם על ידי ברק בר-לב לפני 2 שנים 11 חודשים
האם קיימת חשיבות לבחירת קבלן ויזם ברכישה של דירה חדשה? בישראל לרכוש דירה הוא דבר שמאוד נהוג. כל זוג צעיר לאחר חתונה חותר להגיע למקומות האלו. על מנת להגיע לדירה שאתם רוצים, במחיר הנכון לכם ובמיקום המדויק לכם, עליכם לראות המון פרויקטים ומתוכם לבחור בפרויקט המתאים. ומה צריך לבדוק כאשר אתם הולכים לראות דירה? אחד הדברים שיש לבדוק הוא מי היזם והקבלן בפרויקט. במאמר הבא נסביר על מה לשים דגש בעת הבדיקה.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 6 חודשים 3 שבועות
כיצד משווקים דירות למכירה הצפון הישן של תל אביב I ראיון עם ברק בר לב ראיון עם ברק בר לב, מוותיקי ענף ההתחדשות העירונית וסוכן נדל\\\"ן שנחשב בקרב רבים כסוכן עלית בצפון תל אביב. ברק הוא אחד מסוכני הנדל\\\"ן המבוקשים והמצליחים בתל אביב, הודות לגישת שיווק \\\"שונה וייחודית\\\" שהניבה תוצאות מדהימות. תכולת חובה לכל בעל נכס שמוכר שמתכוון למכור את דירתו בצפון הישן והחדש בתל אביב.
פורסם על ידי ברק בר-לב לפני 2 שנים 1 חודשים
כיצד לאתר מתווכים בתל אביב מעולים אז איך בוחרים סוכנות לתיווך דירות מומלצת בתל אביב - ובכן? שאלות רבות מתעוררת בנוגע לבעלי נכסים הקשורות לדירות שבבעלותם, והן איך אפשר למכור נכס בצפון תל אביב בפרק זמן קצר שלא עולה על חודשיים? והאם יהא נכון וראוי להעניק תקופה שהיא בלעדית למתווך נדל"ן בתל אביב אם כן, כיצד ניתן לאתר את הסוכנות המצוינת ביותר עבורנו?
פורסם על ידי ברק בר-לב לפני 1 שנים 7 חודשים
האם שווה כיום לרכוש דירה בפרויקט חדש? אנשים רבים שרוצים לרכוש נכס, מתלבטים האם לרכוש דירה חדשה או לרכוש דירה ישנה. החישובים הם לרוב כלכליים, אך חשוב מאוד לבחון מה היתרונות של רכישת דירה בפרויקט חדש. במאמר הבא נסביר למה כן כדאי לחפש פרויקטים חדשים.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 7 חודשים 3 ימים
איך תדאגו לאינטרסים שלכם בתמ"א 38? תמ"א 38 היא עסקה המתבצעת מול יזם פרטי שמעוניין לבנות בניין חדש או לשפר בניין קיים ולהקים דירות נוספות מעליו. היזם מרוויח מאוד מעסקה כזו, שכן הוא מוכר דירות חדשות ומרוויח עליהן. בתמורה לכך מקבלים הדיירים הוותיקים דירה חדשה. איך תדאגו לאינטרסים שלכם בעסקה שכזו? על השאלה הזו נדבר כעת.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 7 חודשים 3 ימים
מול מי מתנהלים הדיירים בתמ"א 38 2? רבות דובר על תמ"א 38 2. אנשים רבים מעוניינים בפרויקט זה ומחכים לרגע שיאפשרו להם לקבל תמ"א 38 בבניין שלהם. אם אתם כבר בשלב החתימות, כדאי שתדעו מה זה אומר מבחינתכם ומול מי מתנהלים בפרויקט כזה.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 7 חודשים 3 ימים
האם יש כיום פרויקטים של פינוי בינוי בתל אביב? העיר תל אביב היא עיר מאוד צפופה ולמצוא בה פיסת נדל"ן חדשה זה כמעט ולא אפשרי, במיוחד באזורים הישנים של תל אביב שנחשבים ליוקרתיים יותר. עם זאת, קיימת אפשרות אחרת לבנייה חדשה בתל אביב והיא קושרה בפרויקטים של התחדשות עירונית. למה הכוונה? כיום יש מספר סוגים של פרויקטים להתחדשות עירונית, בניהם תמ"א 38 ופינוי בינוי. במאמר זה נשים את הדגש על פינוי בינוי.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 7 חודשים 4 ימים
מה הם היתרונות של השקעה בנדל"ן של ארה"ב? השקעות נדל"ן בארה"ב הן כלי להגדלת הון מהירה לא רק עבור אזרחי המדינה, אלא גם עבור זרים.
פורסם על ידי niritb לפני 7 חודשים 3 שבועות
האם העירייה תומכת בפרויקטי תמ"א 38? דיירים בבניינים רבים מעוניינים ואפילו מייחלים שהבניין שלהם יעבור תמ"א 38 2. הם יודעים כי בסוף התהליך יקבלו דירה חדשה ששווה הרבה יותר מהדירה שיש להם כיום. מעבר לכך, זו הזדמנות לשפר דיור ולהישאר באותו מקום. עם זאת, לא בכל מקום ולא כל בניין יכול לקבל היתר לתמ"א 38 ולמעשה זה תלוי בעירייה והאם היא ותכנית המתאר תומכים בפרויקטים אלו. במאמר הבא נדבר על הסוגיה: האם העירייה תומכת בפרויקטים של תמ"א 38 ברמת גן.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 8 חודשים 1 שבועות
מי קובע היכן יהיה תמ"א 38 רמת גן? רובנו שמענו על זוג המילים תמ"א 38 והבנו כי מדובר בפרויקט מעולה שישדרג את הדירה שלנו. כעת אנו רוצים להבין איך גם אנחנו יכולים לצרף את הבניין שלנו לפרויקט כזה ומי קובע אילו בניינים זכאים לכך. במאמר הבא נסביר מי מחליט על תמ"א 38 רמת גן.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 9 חודשים 3 ימים
איפה אפשר למצוא פרויקטים של תמ"א 38 בתל אביב? אתם ממש מעוניינים לרכוש בעיר תל אביב דירה ואתם יודעים לאחר בדיקה אינטנסיבית כי היצע הדירות נמוך מאוד. אחת הדרכים לרכוש דירה חדשה בתל אביב היא לאתר פרויקטים של תמ"א 38 בתל אביב. איתור פרויקטים אלו יאפשר לכם לרכוש דירה חדשה בבניין ישן יותר ששופץ, חוזק בהתאם לתקנים והוסיפו בו דירות חדשות. בדרך כלל מדובר בהזדמנות פז לרכוש דירה בעיר תל אביב במחיר טוב יותר מדירות אחרות בעיר. אז איך מוצאים פרויקטים כאלו? על כך נדבר כעת.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 9 חודשים 3 ימים
יעוץ וליווי השקעות ייעוץ וליווי בהשקעות הוא שירות שעוזר לאנשים לתכנן את עתידם ולוודא שהם בטוחים כלכלית.
פורסם על ידי yardena@gnss.co.il לפני 9 חודשים 3 שבועות
השקעות נדל"ן - כל מה שצריך לדעת השקעות בנדל"ן עומדות על למידה נכונה של השטח ולמידה של תכנית ההשקעה העתידית, השקעה בפרויקטים הנכונים ואינטראקציה נכונה בין אנשים. בייחוד מאחד שבהשקעות נדל"ן חשוב ליצור קשרים עם אנשים אמינים ומהימנים.
פורסם על ידי expert לפני 1 שנים 5 חודשים
מכירת דירה וההוצאות הנלוות ישראלים רבים חושבים שנושא מכירת דירה היא עניין של מה בכך, מוצאים קונה, חותמים חוזה אצל עורך דין ומפנים את הדירה במועד שסוכם ובכך נגמר הסיפור. זוהי טעות חמורה לחשוב על צעד כה מהותי בדרך זו, כיוון שיש לו הרבה מאד השלכו
פורסם על ידי dorontadvblog@gmail.com לפני 1 שנים 8 חודשים
נכסים בהר הצופים מעוניינים בדירות חדשות בירושלים, ליד האוניברסיטה, בשטח שקט וכפרי בעל אופי של מושב? בצפון העיר, בין פסגת זאב הצפונית לגבעת המבתר ורמת אשכול הדרומיות מערביות נמצאות 2 שכונות בעלות אופי של כפר לכל דבר.
פורסם על ידי barz111 לפני 1 שנים 10 חודשים
בתים גדולים חדשים בקיסריה אם אתם מעוניינים בדירות חדשות למכירה, פרטיים, עם חצר ובסביבה איכותית וחזקה, אתם מעוניינים לקבוע את משכנכם הבא בקיסריה. קיסריה נעשית רלוונטית מתמיד בשל החיבור שלה לגוש חדרה (אור עקיבא, אולגה ופרדס חנה) והעובדה שיש לכם הזדמנות לגור בסביבה ירוקה וגם ימית בלב אזור סוער זה.
פורסם על ידי barz111 לפני 1 שנים 11 חודשים
דירות לזוגות בדרום דירות לזוגות בתחילת דרכם באזור הדרום הן דירות קטנות של 2-3 חדרים המאפשרות לזוג להתחיל את חייו יחדיו. נכון, זה לא סוד שהן בענף הקנייה והן בענף השכירות ניתן היה לאתר דירות גדולות יותר בפריפריה הצפונית או הדרומית
פורסם על ידי barz111 לפני 1 שנים 11 חודשים
כיצד לאתר סוכן מומלץ לתיווך ושיווק של דירות בתל אביב I רקע תמציתי חיפשתם סוכן נדל"ן מומלץ בתל אביב ואז וד"ר גוגל ישראל פתח בפניך שורת תוצאות שכולן מלאות " סוכני נדלן תותחים". ובכן אם כן, נותר המקום רק לבחור "באחד" בסיוע של כלי בדיקה ועוד כלי סינון נוספים. הקודם שבהם - הינה היא הגדרת הציפיות שלך מסוכן הנדלן המומלץ ומתהליך המכר עצמו. כמו כן מובן מאליו שמי שלמעשה עונה על הקריטריונים ואף עולה עליהם הוא סוכנן הנדלן הוא הנבחר! כאן המקום לציין כי לסוכן הנדלן יש חוק ברזל והוא: אין לקדם דירות/נכסים עם חריגות אדריכליות . לפיכך, במסגרת הבדיקה הראשונית, נקטנו ביוזמה לפנות למחלקת ההנדסה בעירייה לצורך: בדיקת תיקי הבניין, בדיקת המצב התכנוני של הנכס ובירור זכויות הקניין. יחד עם זאת, על מנת לא לבזבז זמן, אנרגיה ומשאבים, אנו מבטיחים להתנהל עם קונים פוטנציאליים רלבנטיים בעלי יכולת פיננסית גבוהה!
פורסם על ידי ברק בר-לב לפני 2 שנים 1 חודשים
תמ"א 38 תמ"א 38, ״תכנית מתאר ארצית לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה״ פורסמה ברשומות וקיבלה תוקף ביום ה- 18.5.2005. מאז כניסתה לתוקף אושרו בה שלושה שינויים, כאשר השינוי המקיף והמשמעותי ביותר נכנס לתוקף ביום 11.6.12, הוא שינוי מס' 3 לתמ"א - שלושת השינויים לתמ"א מהווים חלק מתהליך התפתחותי של הפקת לקחים מביצוע ויישום הוראות התמ"א בפועל, על מנת שזו תשיג את מטרתה לחיזוק הבניין הישן הנעת תהליך תכנוני רחב היקף של חיזוק מבנים קיימים, שאינם בנויים לפי תקן 413, שנועד להבטיח את יכולתם של אותם מבנים לעמוד בפני רעידות אדמה.
פורסם על ידי ברק בר-לב לפני 2 שנים 1 חודשים
דירות בצפון מכונס נכסים כל דירות מכונס בצפון הן עוד אפשרות. הרי שאתם מחפשים דירה אתם רוצים לבדוק את כל האפשרויות. רכישת דירה היא לא דבר אשר עושים כל יום ולכן בשביל להיות בטוחים שאתם עושים את ההחלטה הנכונה תרצו לבדוק את כל האפשרויות אשר עומדות בפניכם והדבר כולל גם בדיקת האפשרויות של דירות מכונס בצפון.
פורסם על ידי konesclicck לפני 2 שנים 1 חודשים
יועץ נדל"ן מומלץ לדירות למכירה בצפון תל אביב החלטת למכור את הנכס שברשותך ועכשיו הנך מחפש מתווך דירות מומלץ בתל-אביב שיסייע לך בתהליך מכירה נכון?
פורסם על ידי ברק בר-לב לפני 2 שנים 1 חודשים
השקעות נדל"ן מסביב לעולם בקרן הגשמה יש אוצר אנושי ומקצועי יקר מפז, מדובר על מומחים בתחומים שונים, מובילים בתחומם וכל אחד מבין יותר טוב מכל אחד אחר בתחום של השקעות נדל"ן. מדובר על יועצים פיננסיים, אנשי כלכלה. אנשי נדל"ן ואנליסטים שיודעים לנתח מידע, לעצור תהליכים או להחליט שהאקזיט הגדול מחכה בפינה ואז כדאי שהגשמה תהיה שם.
פורסם על ידי avivgnss לפני 3 שנים 2 חודשים
מהי קרן נדל"ן? קרן נדלן היא אחת מאפשרויות ההשקעה הרווחיות בישראל בשנים האחרונות. קרנות הנדלן מציעות מודל השקעה חדשני אשר במסגרתו מספר משקיעים פרטיים מתאגדים יחד עבור השקעה גדולה אחת, המניבה תשואה גבוהה הרבה מהממוצע המקובל בעולם הנדלן. תחום ההתמחות של קרנות הנדלן, המנוהלות על ידי אנליסטים, הוא בעצם אספקת גישה לכל משקיע פרטי להצטרף להשקעות הגדולות בנדלן אשר היו עד היום במגרש של היזמים הגדולים. עם עשרות אלפי משקיעים פרטיים ואלפי השקעות שהניבו רווחים משמעותיים לבעליהן, קרנות הנדלן יוצרות חיבור בין משקיעים פרטיים ליזמים המובילים במשק, כאשר המודל מאפשר לכל משקיע, מהמתחילים שבהם ועד המנוסים ביותר, להצטרף לקבוצת המשקיעים ויחד לגייס את ההון הנדרש לפרויקט מסוים אשר יכול היה להתבצע עד לפני מספר שנים על ידי טייקוני נדלן בלבד.
פורסם על ידי expert לפני 2 שנים 7 חודשים
ברק בר-לב I היעדר זכות עררI ברובע 4 תא בבקשה להיתר התואמת לתוכנית רובע 4 אין חובת פרסום ואין למתנגדים זכות ערר.
פורסם על ידי ברק בר-לב לפני 2 שנים 10 חודשים
פרויקטים חדשים פרויקטים חדשים הם מפתים, אך עם זאת החששות הכבדים אשר עליכם לשים לב אליהם ולא להתפשר בעת חתימת החוזה.
פורסם על ידי דני לפני 2 שנים 5 חודשים
א.ב מוראנו - קרקעות למכירה א.ב. מוראנו היא אחת מהחברות הנדל\\\"ן המובילות בישראל, החברה מתמחה באיתור, פיתוח ושיווק קרקעות נדל\\\"ן להשקעה.
פורסם על ידי abmoreno1@protonmail.com לפני 2 שנים 8 חודשים
ברק בר-לב I כיצד תבחרו מארגן דיירים בעסקת התחדשות עירונית קידומן של פרויקטי להתחדשות עירונית הינן מן העסקאות הקשות והמורכבות ביותר בתחום הנדל"ן, אם לא הקשה והמורכבת ביותר! וכאן נשאלת השאלה כיצד תבחרו מארגן דיירים בעסקה בעלת חשיבות כה רבה בחייכם?
פורסם על ידי ברק בר-לב לפני 2 שנים 10 חודשים
כיצד הסתבכה עסקת הנדל"ן של הכנסייה בית ישן בחיפה הניצב בשדרות הציונות עומד במרכז של עסקת נדל"ן שהסתבכה ובמרכזה סכסוך בין הכנסייה, בין הקונה שרכש את המבנה, פדל אלבסול, לבין משפחה נוספת, משפחת נחאס שטוענת בכלל שהמבנה שייך לה.
פורסם על ידי ברק בר-לב לפני 2 שנים 10 חודשים
דייר סרבן בפרויקט תמ"א 38 אחד הנושאים איתם יש להתמודד כאשר מבקשים לממש את הוראות תמ"א 38 היא תופעת הדייר הסרבן?
פורסם על ידי ברק בר-לב לפני 2 שנים 10 חודשים
דירות חדשות למכירה בהרצליה העיר הרצליה מושכת אתכם? שמתם עליה עין מזמן אך חשבתם שאין לכם סיכוי למצוא שם דירה למגורים? אנחנו כאן על מנת לספר לכם על פרויקטים חדשים מבית חברת גלובלינקס.
פורסם על ידי globalinks לפני 3 שנים 2 חודשים
השוואה בין השקעות בנדלן בארץ ובחול - יתרונות וחסרונות השוואה בין השקעות בנדל"ן בארץ ובחו"ל - יתרונות וחסרונות
פורסם על ידי Maxim Noskov לפני 5 שנים 7 חודשים
דירות למכירה בהרצליה - מתמ"א או מקבלן? הרצליה ידועה כאחת מארבע הערים שמובילות בישראל במספר היתרי התמ"א 38 שהיא מפיקה ועם כ-90 פרויקטים שיוסיפו (ומוסיפים) לה כ-630 יחידות דיור חדשות.
פורסם על ידי globalinks לפני 3 שנים 11 חודשים
דירות למכירה בהוד השרון - מתמ"א או מקבלן? בכל הנוגע לפרויקטי תמ"א 38, עד לאחרונה, נחשבה הוד השרון לעיר המפגרת הרבה מאחור, ביחס לערים אחרות הדומות לה בגודלן.
פורסם על ידי globalinks לפני 3 שנים 11 חודשים
פינוי בינוי: זכויות הדייר מדריך זה, המכונה "מדריך לדיירים לעקרונות התקשרות עם יזם בפרויקטים של פינוי-בינוי" כולל נקודות, דגשים וקווי התנהלות כלליים הנוגעים לפעילותם של בעלי דירות מול יזמים וקבלנים.
פורסם על ידי globalinks לפני 4 שנים 1 שבועות
מדוע כדאי לרכוש דירה מפרויקט תמ"א? נכון לזמן זה, מחירי הדיור עדיין לא ירדו באופן ניכר, בניגוד לציפיות ולהבטחות. גם תוכנית מחיר למשתכן, למרות שהבטיחה גדולות ונצורות, לא הביאה את ירידת המחירים המיוחלת.
פורסם על ידי globalinks לפני 4 שנים 3 שבועות
מה זה בדק בית ולמה אתם צריכים את זה? נמצאים בתהליך רכישת דירה יד שניה או מקבלן? בטח שמעתם על המושג בדק בית, לפני שרוכשים דירה חושב לבצע מספר בדיקות בנכס אשר יאשרו את המפרט שקבלתם,
פורסם על ידי shlomy.m לפני 4 שנים 1 חודשים
חוזה שכירות עם אופציה בחוזי שכירות רבים קיים סעיף המאפשר להאריך את תקופת השכירות בתקופה נוספת (תקופת האופציה) אך סעיף האופציה אינו מנוסח כראוי שכן הצדדים להוטים לחתום על הסכם שכירות ואינם קוראים בדקדקנות את האמור לעניין האופציה.
פורסם על ידי מה זה קל לפני 4 שנים 5 חודשים
תיווך – האם זה עדיין רלוונטי במאה ה-21? לא מעט מקצועות איבדו מיוקרתם במהלך השנים האחרונות, חלקם הפכו נעלמו לגמרי או נשארו בשוליים. זה קרה בעקבות הופעת האינטרנט בחיינו, והעובדה שכיום הכל נגיש לנו בקליק אחד על המסך, מה שמונע את הצורך שלנו באנשי מקצוע בתחומים מסוימים.
פורסם על ידי איתן בוט לפני 4 שנים 2 חודשים
מעליות בבניה בישראל בפסגת דן ישראלים רבים מעוניינים לגור בבניין עם מעלית כדי ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר כמו בפרויקט פסגת דן. ללא מעלית הדיירים צריכים לעלות ולרדת במדרגות הצרות מספר רב של פעמים בכל יום, ובכל פעם שהם צריכים לקחת את הכלב לטיול, ללוות את הילד לבית ספר, לחבר או לחוג, או לסחוב קניות לדירה
פורסם על ידי סער לפני 4 שנים 3 חודשים
תחבורה בגוש דן וסביב פרויקט פסגת דן גוש דן הוא שמו המקובל של אגד הערים שבמרכזו תל אביב-יפו, ושמהווה את הטבעות הפנימיות של מטרופולין תל אביב, ולפעמים מתייחס למטרופולין כולו כמו בפסגת דן. בכל הגדרה, גוש דן הוא השטח העירוני וריכוז האוכלוסייה הגדול בישראל. מקור השם הוא בשבט דן אשר נחלתו הייתה באזור גוש דן המודרני.
פורסם על ידי פסגת דן 2019 לפני 4 שנים 3 חודשים
משרד עורך דין מסחרי בתל אביב כל עמותה, ארגון, תאגיד או עסק, חייב בצורה חוקית ונכונה, ההתנהלות הנכונה אינה מתחילה רק בעת הכנת החוזה.
פורסם על ידי hbw לפני 4 שנים 3 חודשים
האותיות הקטנות של קבלני הדירות זה מדהים לראות איך קבלני הדירות מנפחים יותר ויותר את הסכמי המכר שלהם על ידי אנשי מקצוע, ומשרבבים בתוך ים המלל אותיות קטנות שנועדו לגרום לקונה התמים לבילבול כדי להגן על הקבלן בעסקה.
פורסם על ידי masuari לפני 4 שנים 3 חודשים
יחסי ציבור לפרויקט נדל\"ן באמצעות יחסי ציבור נכונים ניתן לייצר תדמית של מקצועיות, הצלחה, ידע, אמינות ומומחיות. על מנת להגביר את החשיפה לפרויקט שלכם יש צורך בשימוש נכון במערך יחסי ציבור מדויק ומקצועי עבורכם.
פורסם על ידי seo1212 לפני 4 שנים 8 חודשים
דירות יוקרה בנווה צדק, הלא היא "פריס הקטנה" גלגוליה של שכונת נווה צדק שזורים בהיסטוריה הישראלית הציונית ואולי אף מספרים את סיפורה. סיפור סינדרלה קלאסי עם סוף טוב שנגמר ב"...והם חיו בעושר ועושר".
פורסם על ידי dudish לפני 6 שנים 11 חודשים
נדל"ן למתחילים – מעוניינים להתחיל להרוויח מנדל"ן? כולנו רוצים להרוויח הרבה בלי לעבוד קשה, נדל\\\"ן שנמצא ברשותנו מהווה הכנסה פסיבית כמעט ללא מאמץ, אולם, אנשים שרוצים להתחיל להתעסק בנדל\\\"ן, חייבים להיות שקולים ואחראים. חלק ג\\\'
פורסם על ידי אור מחשבים לפני 4 שנים 8 חודשים
דירות יוקרה בתל אביב עם הגב לים חלק ניכר מהדירות והבתים בתל אביב שנהנים מפנורמה לים – מתויגים כ'מגורי יוקרה', כאשר דירות יוקרה בתל אביב עם נוף לים הן מן המבוקשות והנחשקות ביותר.
פורסם על ידי dudish לפני 5 שנים 10 חודשים
חולם על דירה מגניבה ומשכיר אנושי? תתחיל מיצירת פרופיל שוכר ב-iagree ה-linkedin של השוכרים או ה-airbnb של חוזי השכירות, כך או כך, נראה שפתיחת פרופיל שוכר ב-iagree הופכת למתבקשת ונחוצה יותר ויותר.
פורסם על ידי iagree לפני 5 שנים 5 שעות
רוצים להשכיר דירה לסטודנטים? יש כמה דברים שכדאי שתדעו כבר תקופה שאתם חושבים להשקיע בנכס ולא סגורים איך ומה נכון לעשות כדי להפוך את ההשקעה לרווחית ככל הניתן ולכזו שדורשת התעסקות מינימלית ולא הופכת לעול. אחת הדרכים היעילות לעשות זאת היא להשכיר דירה לסטודנטים ולא בכדי רבים כבר משכילים לעשות כן.
פורסם על ידי iagree לפני 5 שנים 6 שעות
בעל דירה להשכרה? אתה חייב לקרוא את המדריך השלם לבעל הדירה נראה שבשנים האחרונות יותר אנשים מבינים שהשקעה בנדל"ן (או קניית דירה להשקעה) היא כדאית ומבטיחה. לצד עלייה במספר הדירות שנקנות כנכס להשקעה, נרשמת עלייה משמעותית גם במספר השוכרים בישראל.
פורסם על ידי iagree לפני 5 שנים 6 שעות
ניהול נכסים בפתח תקווה ניהול נכסים בפתח תקווה, יכול להיות בעזרת חברה שמתמחה בשטח הזה. חברת ניהול נכסים, יכולה לטפל בנכס שמיועד להשכרה, או למכירה.
פורסם על ידי שלמה פרי לפני 7 שנים 1 חודשים
למידה עצמאית או במסגרת קורס: מה כדאי? הודות לאינטרנט ניתן כיום ללמוד לא מעט על כל נושא ונושא שרק עולה על דעתכם. למרות השפע הזמין כיום והמידע העובר אונליין, לא תמיד כדאי להסתמך על האינטרנט.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 5 שנים 7 חודשים
ניהול פרויקטים בבנייה – תמ"א 38 ופינוי בינוי חברות ניהול פרויקטים בבניה מקדמות פרויקטים מורכבים דוגמת תמ"א 38 ופינוי בינוי ביעילות מירבית ומעלות את רווחיות הפרויקט הודות לכך. קידום יעיל של הפרויקט תוך חיסכון בזמן יקר ובעלויות, משמעותו מקסום הרווחיות של הפרויקט.
פורסם על ידי דיגידם קידום אתרים לפני 5 שנים 10 חודשים
פרוייקטים חדשים בירושלים במבצע אוגוסט פרוייקטים חדשים בירושלים במבצע אוגוסט, מאפשרים לעבור דירה, לקראת שנת הלימודים החדשה, אשר נפתחת בבתי הספר ובגני הילדים. ירושלים היא עיר עם שכונות רבות, ויש בה כ-882,000 תושבים.
פורסם על ידי שלמה פרי לפני 5 שנים 7 חודשים
איש לא ניגש למכרז לבניית 84 קוטג'ים כי לא היה מכרז פתוח רשות מקרקעי ישראל (רמ\"י) פרסמה למכרז שלושה מגרשים, בשכונת שחמון, רובע 11. במכרז המדובר נועדו להבנות 84 קוטג\'ים טוריים, כלומר צמודים זה לזה בקירות משותפים, על מגרשים קטנים של 200 מ\"ר כל אחד. מועד סיום ההגשה למכרז נקבע ל-27 בחודש מרץ השנה אך במועד זה כלל לא הוגשו הצעות למגרשים שבמכרז, והדיון בוועדת המכרזים – בוטל.
פורסם על ידי רון גל לפני 5 שנים 7 חודשים
פינוי דירה בדירת אגרנות כפייתית אם אתם רוצים לעשות פינוי תכולת דירה בתוך דירת אגרנות כפייתית חשוב להיעזר בחברת פינוי דירה. לא כל חברת פינוי דירה מתאימה עבור פינוי דירת אגרנות כפייתית. חברה שלא מנוסה בסוג פינוי כזה עלולה להיכשל ולא להצליח לפנות את דירת האגרנות כאשר האגרן נמצא בה.
פורסם על ידי yehuda1811@gmail.com לפני 6 שנים 3 שבועות
איך למצאו משרד להשכרה בתל אביב כל חברה או בית עסק המעוניין לשכור משרד בתל אביב צריך לקחת בחשבון כי באזור הביקוש הגדול ביותר במדינה ישנם סוגים שונים של משרדים וחישובים שונים של מחירים. לפניכם כל הטיפים שיעזרו לכם למצוא משרד בתל אביב.
פורסם על ידי shlomy.m לפני 6 שנים 4 חודשים
ניהול נכסים בראש העין ניהול נכסים בראש העין, יכול להתאים עבור אנשים, שיש להם נכסים מסוגים שונים, ברחבי העיר. חברה לניהול של נכסים, שהיא בעלת מוניטין, יכולה לסייע לכם, לקבל את המיטב מהנכסים שלכם.
פורסם על ידי שלמה פרי לפני 6 שנים 6 חודשים
בנייה קלה בד בבד עם עליית המודעות לאקולוגיה ולקיימות, הולך ועולה קרנה של הבנייה הקלה. מה שפעם נחשב כמושג המתאים למחסנים ולמבני תעשייה בלבד, מקבל לגיטימציה בכל תחומי הבנייה. כך מגיעה הבנייה הקלה גם לתחום בתי המגורים, בעיקר כשמדובר בתוספות ובשיפוצים.
פורסם על ידי galmahsanim לפני 6 שנים 8 חודשים
יש לי קצת כסף בצד: להשקיע במניות או בנדל"ן? אנחנו גדלנו על המערכונים של הגשש החיוור, קשה לדמיין את חיינו כישראלים ללא השלישייה הנפלאה הזו שסיפקה לנו מאות רגעים של צחוק, התרגשות וגם מראה.
פורסם על ידי dudish לפני 6 שנים 10 חודשים