לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
5014 מאמרים 1519 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ניהול ואחזקת מבנים

מאמרים בנושא ניהול ואחזקת מבנים , כתבות,מידע ומאמרים בתחום ניהול ואחזקת מבנים

15 מאמרים
איך לגבות את מסי הועד מדריך מעשי לגביית מסי הועד
פורסם על ידי shineclean2015@gmail.com לפני 5 שנים 9 חודשים
דירות יוקרה בירושלים כולל חברת ניהול בואו לחוות את חוויית המגורים שתמיד חלמתם עליה: דירה משלכם בירושלים בשלל סגנונות: בבניין, בית פרטי, פנטהאוז, דירת גן ויש אפילו חברת ניהול ודירות גג בקומות האחרונות של רבי-הקומות בהם אנו מתווכים ומשווקים
פורסם על ידי barz111 לפני 3 שנים 2 חודשים
בתי יוקרה הכוללות ניהול בנינים וילה בקיסריה הכוללת ניהול בנינים או דירת 5 חדרים בבניין יוקרתי בתל אביב? בית בשרון או דירה בבניין בעיר? כמשרד תיווך, לנו יש את כל הכלים לסייע לכם למצוא את עסקת החלומות שלכם ובמחיר נמוך מן המצופה. יש לנו תכניות למחפשי דירה ראשונה, משפרי דיור, משקיעים ועוד מגוון רחב של קוני נדל"ן באשר הם.
פורסם על ידי barz111 לפני 3 שנים 2 חודשים
ניהול ועד בית חיצוני ומקצועי כל ועד בית חייב לנהל את הבית המשותף ולתת מענה לדיירים. בגלל העובדה שכיום עניין של ניהול ועד בית הפך לקשה יותר לאור מורכבות הבניינים שנבנו ולאור ריבוי הדיירים
פורסם על ידי ועד הבית לפני 5 שנים 6 חודשים
ניהול ואחזקת מבנים ביהוד ניהול ואחזקת מבנים ביהוד, יכולים להתבצע בעזרת חברה שמתמחה בכך. אחזקת בניינים משותפים, מאפשרת לדייריהם לקבל איכות חיים גבוהה, ונעים להתגורר בבניין שמתוחזק היטב, לאורך כל ימי השנה השונים.
פורסם על ידי שלמה פרי לפני 7 שנים 3 חודשים
מגלים קושי בגביית תשלום מהדיירים? לא עוד אם יצא לכם פעם לקחת חלק בועד הבית של הבניין שלכם, לבטח גם אתם כבר מכירים את המבוכה הגדולה שבדפיקה על דלתות השכנים, הבקשה מהם לשלם את כספי הועד החודשיים, הסירוב מצידם והמבטים המגיעים מהם במעלית ביום למחרת
פורסם על ידי rsseowebz לפני 6 שנים 8 חודשים
למה צריך חברת ניקיון מקצועית? המודעות לכך שעלינו לחיות בחברה נקייה ככל הניתן היא מושרשת בחברה הישראלית. זוהי דוגמא נוספת מדוע אנחנו מדינה מפותחת אשר הינה חלק ממדינות המערב ולכך שהמודעות לניקיון בארץ היא מאוד גדולה. אך העניין הוא כי רוב החברות צריכות לפנות אל שירותי ניקיון לחברות מקצועיים ולא לבצע את הניקיון לבד
פורסם על ידי סיגי לפני 5 שנים 9 חודשים
חברת הניקיון שלך- הרושם הראשוני של העסק ב-2018 ומעבר איך סביבת עבודה נקייה תורמת לרושם הראשוני שאתם עושים על לקוח? ליעילות העובדים במפעל או במשרד או בבית העסק?
פורסם על ידי סיגי לפני 6 שנים 2 חודשים
מדוע חברת ניקיון מקצועית ב-2018 זה צעד נבון למשרד ססטנדרטים ודרישות מחברת ניקיון מקצועית
פורסם על ידי סיגי לפני 6 שנים 5 חודשים
איך להשיג תוצאות עם חברת ניקיון מקצועית ב-2018 מדוע ואיך לבחור בחברת ניקיון מקצועית לעסק שלכם. למה לשים לב בתהליך הסינון, ומה היתרונות בחברת ניקיון מול עובד ניקיון בודד.
פורסם על ידי סיגי לפני 6 שנים 1 חודשים
כבר 2018...הגיע הזמן לחברת ניקיון מקצועית! היתרונות והסיבה לשכור חברת ניקיון מקצועית לעסק שלך
פורסם על ידי סיגי לפני 6 שנים 2 חודשים
פינוי דירה ללא תופעות לוואי צריך להבין, פינוי דירה זה שירות שאמור להפיח חיים בכם אבל גם ביקיריכם. פינוי נכון נותן לכם להרגיש חזקים, מעודד התחלות טובות ובעיקר מעניק חיים חדשים לאגרנים.
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 6 שנים 7 חודשים
מה צריך להיות רשום בהסכם כשבוחרים שירותי פינוי דירה? כמו בכל דבר, גם כאן נדרש מכם לעשות את כל המאמצים כדי לייצר סביבה נכונה ובעיקר לקבל את הטוב ביותר בגין התשלום שלכם. נוכח העובדה כי מתקיימות היום לא מעט חברות פינוי דירה וכפי שהן נוצרות הן מתפוגגות. דווקא משום כך, מציג בפניכם שי פינוי דירה חוזה הסכם פשוט שיגונן עליכם מפני הבטחות שווא ופינוי לוקה בחסר.
פורסם על ידי czhipirodshteyn@gmail.com לפני 6 שנים 8 חודשים
מהם שירותי אחזקת מבנים? שירותי אחזקת מבנים הינם שירותים כדאיים ומומלצים על מנת לטפל בכל הנושאים בקשורים בבניין מועד הבית ועד הניקיון. המאמר הבא יביא לכם את היתרונות הבולטים ואת החשיבות בבחירת חברה המספקת שירותי אחזקת מבנים.
פורסם על ידי עדי שמעונוביץ לפני 6 שנים 8 חודשים
אחזקת מבנים בחברת mor-clean אחזקת מבנים עושים רק עם חברה עם מוניטין ואחריות!
פורסם על ידי info@mor-clean.co.il לפני 7 שנים 8 חודשים