לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
5014 מאמרים 1519 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ספורט, תזונה וכושר גופני

מאמרים בנושא ספורט, תזונה וכושר גופני , כתבות,מידע ומאמרים בתחום ספורט, תזונה וכושר גופני

31 מאמרים
מה תפקיד החלבון לגוף חלבון הוא מקרו-נוטריינט חיוני הממלא תפקיד מפתח בתפקוד גוף האדם. זה עוזר לבנות, לתחזק ולתקן רקמות גוף, כמו גם לספק אנרגיה לתאים שלנו. חלבון יכול לשמש גם לייצור הורמונים ואנזימים הנחוצים לתהליכים גופניים רבים. ללא מספיק חלבון, הגוף שלנו לא יוכל לתפקד כראוי.
פורסם על ידי David_kaza לפני 1 שנים 1 חודשים
רוצה להתחיל להתאמן מאיפה להתחיל? האמת שזאת שאלה שאני משער שענו עליה לפחות עשרות אלפיי פעמים בעבר לראייה: (About 189,000 results (0.27 seconds) ) Google
פורסם על ידי רון יפרח לפני 1 שנים 4 חודשים
מאמן כושר אישי, אורח חיים בריא והרזייה רוצים לרזות? שמעתם פעם על מאמן כושר אישי? כאן תבינו מה זה אורח חיים בריא ואיך ניתן יהיה לרזות בעזרת מאמן כושר אישי.
פורסם על ידי עדן לפני 6 שנים 3 חודשים
האם אני צריך לגוון את האימון שלי כדי לראות תוצאות? הרבה מתאמנים נוטים לשאול אותי זאת אני מניח שרובנו כבני אדם מאוד נהנים מגיוון ולכן צריך לגשת לשאלה המוצגת בצורה נכונה אני אתייחס לשאלה משני הבטים שונים כאשר ההיבט הראשון הוא ההיבט של גיוון וזאת על מנת ליצור התמדה וכתוצאה מההתמדה יהיה ניתן לראות תוצאות.
פורסם על ידי רון יפרח לפני 1 שנים 7 חודשים
הפסקה מאימונים "איך לא לאבד את מסת השריר שצברנו"!! שמירה על מסת השריר מהווה אתגר במיוחד בתקופות מסוימות (כמו בחולי) לצערנו הספרות המדעית שיש לנו בנושא מראה שאפשר לאבד מסת שריר גדולה ובמהירות אם נתעלם מההמלצות הבאות לדוגמא: מחקר מ- 2016 שנערך על אוכלוסיה לא מאומנת, הדגים שבמנוחה מוחלטת למשך שבוע במיטה (אומנם קיצוני אבל לצורך אפקט השוק!) נראה איבוד משמעותי של עשרות אחוזים ממסת השריר.
פורסם על ידי רון יפרח לפני 1 שנים 9 חודשים
המכניזם מאחורי ירידה/ עליה במשקל. קלוריות כיחידת אנרגיה מספיק עם הבדיות! קלוריוותתת! כתבתי מאמר קטן ומסוכם בנושא קלוריות ירידה או עלייה במשקל. מאמר בעל אמיתות מדעיות שיסכם בקצרה ויתן לך את הכלים להצליח פעם אחת ולתמיד וגם להבין את המכניזם מאחורי ירידה/ עליה במשקל. דיסקלימר: אין פה מיתוסים ובדיות, אך ורק אמיתות מדעיות הקריאה לרצינים בלבד!
פורסם על ידי רון יפרח לפני 1 שנים 11 חודשים
לא לכולם מתאים מאמן כושר אישי! היי חברים אז חלקכם כבר ראה את הפרסום שלי וחלק מכם פנו אלי אני רוצה לעשות סדר בפורום (לאחר פניות ותהיות בנושא) אם בחרתם להעזר בשירותיו של מאמן/ת או שאתם שוקלים את זה תנו לי להסביר למי זה מתאים ולמי זה לא יתאים (מה מקבלים ומה לא).
פורסם על ידי רון יפרח לפני 2 שנים 1 שבועות
ירידה במשקל הדרגתית VS ירידה מהירה במשקל מה עדיף?! ירידה במשקל הדרגתית VS ירידה מהירה במשקל סקירה שיטתית ומטא אנליזה (ממוצע משוקלל של תוצאות המחקרים) מיוני 2020 עושה לנו סדר בנושא לאחר מספר מחקרים אשר לא סיפקו תוצאות אחידות
פורסם על ידי רון יפרח לפני 2 שנים 3 שבועות
האם אני באמת מבוגר מידי להתחיל להתאמן..? מטה אנליזה מיוני 2019 מצאה כי מתאמנים מעל גיל 60 אשר סובלים ממחלת אלצהיימר הראו פחות ירידה קוגניטיבית כאשר ביצעו פעילות גופנית. משפרת את מצב הרוח: בפשטות, פעילות גופנית גורמת לנו להרגיש טוב. ועוזרת להקל על תסמיני חרדה ודיכאון, להגביר את תחושת ההרפיה וליצור תחושה כללית של רווחה ורוגע. מחקר משנת 2019 על גברים בוגרים בני 65 מצא כי היתרונות של פעילות גופנית לשיפור מצב הרוח נמשכים גם בגיל מבוגר.
פורסם על ידי רון יפרח לפני 2 שנים 1 חודשים
האומנם הכל גנטיקה? - השפעה של ביצוע פעילות גופנית על תאומים זהים. הפעם בנושא קצת שונה ומרתק בדרכו אני ממש נהנתי מהקריאה וכמובן מהממצאים אז המחקר שלנו פורסם ב2018 European Journal of Applied Physiology למה דווקא תאומים זהים: "תאומים זהים ידועים גם בתור תאומים מונוזיגוטים. הם נובעים מהפריה של ביצית אחת שמתפצלת לשניים. תאומים זהים חולקים את כל הגנים שלהם ורק עקב הפרעה נדירה יהיו בעלי מין שונה" למה זה חשוב: על מנת למדוד בצורה איכותית השפעות שנגרמות כתוצאה מפעילות גופנית ללא הבדלי גנטיקה.
פורסם על ידי רון יפרח לפני 2 שנים 1 חודשים
תוכנית האימון הטובה ביותר קווים לדמותה?! אז מזה זמן רב אני מקבל מספר הודעות מסרונים/דוא"ל ובקשות רבות : "רון, מה עלי לעשות לאימון ואיך תוכנית האימון שלי צריכה להיראות?" אז היום לאחר שגיבשתי לכתב אתן את הדגשים שלי לתוכנית אימון טובה אשר מתבססת על עקרונות מדעיים ומכוונת במיוחד עבורך האינדיבידואל.
פורסם על ידי רון יפרח לפני 2 שנים 2 חודשים
ההשפעה של דיבור עצמי על הביצועים באימון כושר! ההשפעה של דיבור עצמי - ניתוח ביצועים במהלך תרגיל לחיצת חזה בספסל. בואו ונכנס לעניין מיקסום הביצועים ועכשיו קצת לאספקט פסיכולוגי חשוב ביותר. נקודה לציון - יש בידנו כבר המון כלים ואשמח לשיתוף של סקירה/סקירות שאהבתם בין אם זה עם חברים משפחה או למכרים אשר מבצעים פעילות גופנית אני מאמין שהם יעריכו אם תחשבו עליהם וגם על הדרך עזרתם למישהו. אז בואו ניגש לנושא...
פורסם על ידי רון יפרח לפני 2 שנים 2 חודשים
רצועות rip 60 רצועות אימון מיועדות למגוון רחב של תרגילים ולעבודה יעילה ואפקטיבית על כל הגוף, במיוחד לחיזוק השרירים.
פורסם על ידי rafigraff לפני 7 שנים 7 חודשים
שיעורי יוגה – כי מגיע לכם רגע קטן לעצמכם החיים שלנו מלאים בכל כך הרבה מרדפים: אנחנו רודפים אחרי הכסף, אחרי מקום העבודה, רודפים אחרי הזמן, אחרי הזוגיות שלנו ואחרי התחביבים שלנו. המרדף הזה הוא אין סופי, והוא מלווה אותנו מרגע שאנחנו נהיים עצמאיים בעולם, ועד הרגע שבו אנחנו כבר עייפים מדי בכדי לפעול. כדי להוריד את הרגל מהגז ולהכניס את המרדף הזה להילוך קצת יותר נמוך והגיוני, אתם מוזמנים לקחת חלק בשיעורי יוגה שיאפשרו לכם להתחבר, גם אם לרגע אחד קטן, לעצמכם בלבד.
פורסם על ידי expert לפני 3 שנים 5 חודשים
פעילות גופנית כדרך חיים מאמר זה עוסק בחשיבות ההקפדה על פעילות גופנית בתקופת הקורונה. הוא דן בהשלכות הקורונה ומציע חלופות לאימונים בחדרי כושר או חוגים.
פורסם על ידי טל לפני 3 שנים 6 חודשים
אימון פונקציונלי אימון פונקציונלי הוכיח את עצמו כאימון אפקטיבי אשר מוביל להוצאה אנרגטית גבוהה ומאופיין בעבודת התנגדות טבעית של הגוף.
פורסם על ידי holmes_ לפני 4 שנים 2 ימים
גם במהלך חופשה בחורף – שומרים על הכושר! עבור לא מעט אנשים אימוני כושר בחופשה הם MUST! בשגרה שלכם, אתם מתאמנים בכל מחיר – הכל לשם הבריאות. ובחופשה שלכם, שכל מטרתה לפנק? זהו הזמן האידיאלי שלכם לתת לעצמכם – לגוף ולנפש!
פורסם על ידי rsseowebz לפני 4 שנים 6 חודשים
מעלים דופק: איך לבחור מאמן כושר? גם אתם כבר לא מסוגלים לשמוע את עצמכם מבטיחים כי "ביום ראשון מתחילים להתאמן!"? בכדי שאכן תתאמנו, אתם צריכים פשוט להתחיל להניע מהלכים. כיצד תדעו לבחור את מאמן הכושר הטוב ביותר?
פורסם על ידי rsseowebz לפני 4 שנים 6 חודשים
טיפים להתמדה בתכנית כושר גם בתקופות לחוצות אתם חשים תשישות רק מלהביט על היומן שלכם? ישנן תקופות לחוצות יותר בחיים, וגם כאלו שקצת פחות. גם בתוך השגרה הקדחתנית, חשוב מאד שתמצאו את הזמן להשקיע בעצמכם.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 4 שנים 9 חודשים
חדר כושר בחולון חדר כושר בחולון והסביבה, משלב אימונים מקצועיים ברמה גבוהה עם מכשירים חדישים והכי חשוב אתם מקבלים את כל היחס והתמיכה ממאמני הכושר בחדר כושר חולון אשר בעזרתם תתמידו באימונים ותגיעו לתוצאות מיטביות תוך פרק זמן קצר.
פורסם על ידי idan לפני 5 שנים 2 חודשים
חדר כושר בחולון ייתן לכם את האנרגיה והמוטיבציה להשגת התוצאות הרצויות שלכם חדר כושר בחולון יאפשר לכם להתאמן בצורה הטובה ביותר על ידי מכשירים חדישים וצוות מאמנים שיוביל אתכם למטרה הנכספת.
פורסם על ידי idan לפני 5 שנים 2 חודשים
חדר כושר בירושלים ייתן לכם את האנרגיה והמוטיבציה להשגת התוצאות הרצויות שלכם בחדר כושר בירושלים והסביבה המכשירים חדישים, מדובר בחדר כושר חדיש ונוח שמאפשר למתאמנים להתאמן בצורה מקצועית בחדר כושר בירושלים מחיר המנוי זול ונוח לכל כיס .
פורסם על ידי idan לפני 5 שנים 2 חודשים
חדר כושר באזור חולון והסביבה, ייתן לכם להשיג את התוצאות שאתם רוצים בחיים חדר כושר בחולון והסביבה, משלב אימונים מקצועיים ברמה גבוהה עם מכשירים חדישים והכי חשוב אתם מקבלים את כל היחס והתמיכה ממאמני הכושר בחדר כושר חולון אשר בעזרתם תתמידו באימונים ותגיעו לתוצאות מיטביות תוך פרק זמן קצר. חדר כושר בחולון והסביבה נחשב לחדר כושר חדש בעיר שהוא משוכלל ומאובזר, בחדר הכושר יש שלל סוגי אימונים שונים שיכולים להתאים לכם כמו אימון trx, אימון ספינינג ושלל מגוון פעילויות שונות. אתם תקבלו הדרכה צמודה ממדריכים אדיבים בעלי ידע עשיר ומיטב ההסמכות הדרכה צמודה במשך זמן האימון , ומכינים עבורכם תכנית אימון ומעקב על-ידי מדריכים מוסמכים חדר כושר בחולון כולל אולם כושר גדול המאובזר במיטב המכשירים המובילים בעולם. האזור האירובי עם כל החידושים ומכשירי כוח ואזור אימון משקולות וכמובן צוות מדריכים מיומן שיוביל אתכם למטרה.
פורסם על ידי idan לפני 5 שנים 2 חודשים
איך בחדר כושר באילת תפיקו תוצאות? ולמה הוא חדר כושר המועדף עליכם? התשובה פה חדר כושר אילת מספק אימונים ברמה גבוהה שמאפשרים לכל אחד להגיע לתוצאות מיטביות
פורסם על ידי idan לפני 5 שנים 3 חודשים
חדר כושר באילת והסביבה יביא אתכם לשינוי בחיים שלכם חדר כושר באילת והסביבה יש מכשירים חדישים שיעזרו לכל אחד להתאמן בצורה הטובה ביותר, בחדר כושר אילת יש מאמנים מקצועיים שיעזרו לכל אחד להגיע לתוצאות מיטביות בחיים.
פורסם על ידי idan לפני 5 שנים 3 חודשים
מה חדר כושר בירושלים ייתן ואיך הוא יעזור לכם? כל הפרטים כאן. חדר כושר בירושלים והסביבה יאפשר לכם להגיע לתוצאות מיטביות .
פורסם על ידי idan לפני 5 שנים 3 חודשים
תזונה נכונה היא תזונה מהצומח דיאטה ים תיכונית מבוססת או מתמקדת במזונות שהמקור שלהם צמחי. היא כוללת לא רק פירות וירקות, אלא גם אגוזים זרעים, שמנים, דגנים מלאים וקטניות
פורסם על ידי dudish לפני 5 שנים 9 חודשים
תזונה נכונה למי שמתאמן אצל מאמן כושר אישי אם החלטתם שאתם רוצים מאמן כושר אישי והתחלתם תהליך, כנראה שאתם רציניים. דבר חשוב לא פחות הוא התזונה שלכם ואין להקל בכך ראש.
פורסם על ידי dudish לפני 6 שנים 4 חודשים
האם אימון המתבצע ללא מאמן יכול להיות מסוכן? לילדים הקטנים שלכם הנמצאים במסגרות החינוכיות יש מורה צמוד לחינוך גופני שמלמד אותם לא מעט על הנעת הגוף והחשיבות הרבה שבפעילות סדירה וקבועה.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 6 שנים 9 חודשים
כמה כסף צריך להשקיע בביגוד ספורט? לא מעטים אלו שרוצים להיכנס לכושר עם מאמן כושר אישי, לא מעטים אלו שמוכנים להשקיע את מיטב כספם באימונים אישיים, וגם לא מעטים אלו המוחים על המחירים של בגדי הספורט.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 6 שנים 11 חודשים
מנפצים את המיתוסים על האימונים האישיים מאמן כושר מקצועי יתאים לכם תכנית המתאימה ליכולות שלכם ולמטרות שלכם. חשוב מאד שתהנו מהתהליך ותצאו ממנו נשכרים
פורסם על ידי rsseowebz לפני 7 שנים 4 חודשים