לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4907 מאמרים 1492 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

עורכי דין

מאמרים בנושא עורכי דין , כתבות,מידע ומאמרים בתחום עורכי דין

88 מאמרים
זכאות לדרכון רומני קבלת דרכון רומני פותחת עולם של הזדמנויות, לא רק בתוך גבולות רומניה אלא בכל רחבי האיחוד האירופי. עבור רבים, הקסם של דרכון האיחוד האירופי טמון בחופש שהוא מעניק - לחיות, לעבוד ולטייל בכמה מהמדינות התוססות והעשירות ביותר מבחינה תרבותית בעולם. מאמר זה עוסק בקריטריונים לזכאות לדרכון רומני, תוך הדגשת היתרונות שבחזקת מסמך יקר ערך זה והדרכה בתהליך הבקשה. בין אם אתה שואף להתחבר מחדש למורשת הרומנית שלך או להרחיב את אופקיך, הבנת הנתיב לאזרחות רומנית היא הצעד הראשון.
פורסם על ידי shvartz552 לפני 2 שבועות 5 ימים
הוצאת דרכון רומני מדוע כדאי להוציא דרכון רומני? קבלת דרכון רומני היא יותר מסתם רכישת מסמך נסיעה; מדובר באימוץ שלל הזדמנויות המגיעות עם אזרחות במדינת האיחוד האירופי. הדרכון הרומני הוא שער לנסיעות ללא הגבלה ברחבי האיחוד האירופי, ומציע קלות תנועה וחופש לחיות, לעבוד וללמוד בכל מדינה חברה. עבור אלו עם מורשת או קשרים רומניים, זו הזדמנות להתחבר מחדש לשורשיהם וליהנות מהיתרונות של אזרחות כפולה, מבלי לוותר על הלאום המקורי שלהם. בין אם מדובר ביתרונות המעשיים של נסיעות בינלאומיות קלות יותר או המשמעות האישית של שמירה על קשר עם המורשת הרומנית, תהליך הוצאת דרכון רומני הוא מאמץ יקר ערך עבור רבים.
פורסם על ידי shvartz552 לפני 2 שבועות 5 ימים
דרכון רומני כיצד קבלת דרכון רומני יכולה לשדרג את חייך? בחינת הדרכים לאזרחות כפולה וההטבות הנלוות אליה, דרכון רומני בולט כאור של הזדמנות עבור אלו המחפשים להרחיב את אופקיהם. מסמך זה לא רק מאשר את זהותו ולאומיותו של אדם, אלא גם משמש כמפתח לפתיחת שלל הטבות ברחבי האיחוד האירופי. מנסיעה ללא ויזה ועד גישה לרמת חיים גבוהה, חינוך והזדמנויות תעסוקה, היתרונות של החזקת דרכון רומני הם משמעותיים. מאמר זה צולל לתוך האופן שבו קבלת מסמך נסיעה יקר ערך זה יכול לשפר משמעותית את איכות חייך ולפתוח דלתות לעולם של חופש ואפשרויות.
פורסם על ידי shvartz552 לפני 2 שבועות 5 ימים
עו"ד קריספין- עורך דין ייפוי כח מתמשך מהו ייפוי כוח מתמשך? ייפוי כוח מתמשך (DPOA) הוא מסמך משפטי חיוני, המעניק סמכות לאדם מיופה כוח, הידוע גם כסוכן או מיופה כוח, לקבל החלטות מכריעות בשמך. סמכות זו חולשת על מגוון רחב של תחומים, לרבות החלטות פיננסיות, משפטיות ורפואיות, במיוחד כאשר אינך מסוגל לעשות זאת בשל אי כשירות או סיבות אחרות.
פורסם על ידי gilkrispinlaw134 לפני 3 שבועות 10 שעות
עורך דין לתביעות דיבה: להגן על המוניטין שלכם מתי כדאי לפנות לעורך דין לתביעות דיבה? מה עושה עורך דין לתביעות דיבה? מהם היתרונות של פנייה לייצוג משפטי בתחום. אודות כל זאת במאמר הבא
פורסם על ידי lawpener לפני 3 שבועות 4 ימים
עורך דין צוואות הוא המומחה שיכול לסייע לך להבטיח שרצונותיך האחרונים יכובדו מה עושה עורך דין צוואות? מתי כדאי להיעזר בעורך דין צוואות? מה לחפש בעורך דין צוואות? טיפים לעריכת צוואה
פורסם על ידי lawpener לפני 3 שבועות 4 ימים
כיצד עורך דין לפשיטת רגל יכול לעזור לך לנווט במצוקה פיננסית? ניווט במצוקה כלכלית יכול להיות משימה מרתיעה עבור יחידים ועסקים כאחד. אי הוודאות והמורכבות של התחייבויות פיננסיות עלולות להוביל לתחושת ייאוש. עם זאת, חשוב להבין שמצב זה אינו מסמן את הסוף. קיימים מסלולים משפטיים שיכולים לספק קו הצלה בתקופות מאתגרות אלה. פנייה לייעוץ משפטי מעורך דין לפשיטת רגל היא צעד חיוני לקראת הבנת האפשרויות שלך וקבלת החלטות מושכלות. עורך דין מומחה יכול להדריך אותך במסגרת המשפטית, תוך הבטחה שתנצל את כל הכלים הזמינים להתאוששות הכלכלית שלך. צעד ראשוני זה לא רק מניח את היסודות לפתרון בעיות פיננסיות, אלא גם מציע תקווה ואסטרטגיה לפתיחת דף חדש, תוך הדגשת החשיבות של ייעוץ משפטי מקצועי בניווט בדרך ליציבות פיננסית.
פורסם על ידי gilkrispinlaw2022 לפני 2 חודשים 1 שבועות
עורך דין דיני עבודה עורך דין דיני עבודה מנוסה ומומחה יעזור לך להתמודד עם כל האתגרים המשפטיים בעבודה שלך. מהיום הראשון תוכל לקבל ייעוץ משפטי מקצועי ולהגן על זכויותיך.
פורסם על ידי gilkrispinlaw2022 לפני 11 חודשים 1 שבועות
עמק הסיליקון: ביקוש גובר לעורכי דין בתחום הבינה המלאכותית ההשפעה המהפכנית והתפתחויות האחרונות בשילוב בינה מלאכותית (AI) בתעשיית המשפט. הביקוש המתרחב לעורכי דין המתמחים בבינה מלאכותית, וכיצד טכנולוגיות AI כמו GPT-4 מציבות אתגרים והזדמנויות חדשות בתחום. השאלות המשפטיות העכשוויות והעתידיות הקשורות ל-AI, ומצפה גידול בתפקידם של מומחים אלה בעולם המשפט.
פורסם על ידי לפידות וינברגר לפני 4 חודשים 1 שבועות
משקפיים בהתאמה אישית משקפי ראייה מותאמים אישית לעומת דגמים רגילים, הפונקציונאליות של משקפיים וכמה יעלו משקפיים כאלו. אודות כל זאת ועוד תוכלו לקרוא במאמר הבא.
פורסם על ידי werubel1234 לפני 10 חודשים 3 ימים
עבירות תכנון ובניה - מה כדאי לדעת עבירות תכנון ובניה - הבנת השטח המשפטי, ייעוץ מוקדם וציות, חקירה ובניית תיקים ועוד. אודות כל זאת ועוד תוכלו לקרוא במאמר הבא.
פורסם על ידי lawplanning לפני 10 חודשים 20 שעות
עורך דין נזקי גוף עורך דין נזקי גוף - הגיע הזמן לשים את התיק בידיים של מי שידע ומבין. פנה עכשיו והתחיל לקבל את העזרה המשפטית שאתה זקוק לה.
פורסם על ידי gilkrispinlaw2022 לפני 11 חודשים 1 שבועות
עורך דין ייפוי כוח מתמשך מחפש עורך דין ייפוי כוח מתמשך ? עו"ד אסתי קריספין כאן לשירותכם. משרד המתמחה בנוסף בפשיטת רגל, שירות נוטריון, צוואות וירושות וכמובן גם התמחות בנושא ייפוי כוח מתמשך
פורסם על ידי gilkrispinlaw2022 לפני 11 חודשים 1 שבועות
פשיטת רגל ככלי משפטי לשחזור כלכלי האם אירוע פשיטת רגל השאיר את העסק שלך במצוקה? אל תניח שאין מה לעשות. עם עורך דין פשיטת רגל מנוסה, תוכל לקבל את הפיצויים המתאימים לנזקים הכלכליים שנגרמו לעסק שלך.
פורסם על ידי gilkrispinlaw2022 לפני 11 חודשים 1 שבועות
החשיבות של עורך דין בתאונות דרכים- הגנה והצלחת התביעה התאונה שלך לא תישאר בלתי פתורה. חשוב לך לקבל את הפיצוי שמגיע לך? עורך דין תאונת דרכים המומחה בתחום הפיצויים יכול לסייע לך.
פורסם על ידי gilkrispinlaw2022 לפני 11 חודשים 1 שבועות
ייפוי כוח מתמשך - השליטה בגורלנו בעידן המשפטי החדש בעידן המודרני הזה, בו מתקדמים טכנולוגיה, רפורמות חברתיות ושינויים תרבותיים, גם תחום המשפט מתפתח ומתקדם. בתחום המשפט המשפחתי, תהליך ייפוי כוח מתמשך הוא כלי חדש שמאפשר לכל אדם לשלוט מראש בגורלו במקרה בו הוא לא יכול לנהל את ענייניו.
פורסם על ידי gilkrispinlaw2022 לפני 11 חודשים 1 שבועות
מחפשים עורך דין במודיעין? המאמר הזה מיועד עבורכם! מה ההבדל בין עורכי דין במודיעין לבין שאר חלקי הארץ, מה החשיבות של בחירת עורכי דין מקומיים וכיצד בוחרים את עורכי הדין המתאימים. אודות כל זאת ועוד תוכלו לקרוא במאמר הבא
פורסם על ידי naim-law לפני 11 חודשים 3 שבועות
הסכם משמורת משותפת הסכם משמורת משותפת נחתם בין בני זוג שמתגרשים ולהם יש ילדים. מהו ההסכם, ולמה חשוב לפנות לעו"ד גירושין דווקא?
פורסם על ידי אריאל מני לפני 11 חודשים 4 שבועות
איזה בדיקות יכול עורך דין מקרקעין לבצע עבורך ? יש בדיקות מקדימות שאתם יכולים לבצע עצמאית ויש כאלו שכדאי שרק עורך דין קניית דירה יעשה עבורכם.
פורסם על ידי signup לפני 1 שנים 1 חודשים
מהם הבדיקות שצריך לעשות לפני קניית דירה? קניית דירה היא הוצאה גדולה עבר כל מי שמעורב בה. לרוב מדובר על ההוצאה הגדולה ביותר שבנאדם או משפחה עושים בחייהם עד לאותו הרגע. בדיוק בשל כך יש לערוך בדיקות יסודיות כדי לוודא שהעסקה אמינה ולהימנע מהפתעות לא נעימות במהלך הבנייה. הדרך הטובה ביותר לכך היא באמצעות עורך דין מקרקעין.
פורסם על ידי signup לפני 1 שנים 1 חודשים
מה תפקידו של עורך דין פלילי עורך דין פלילי הוא אדם העוסק בעריכת דין כדי לייצג לקוחות המואשמים בפלילים. הם יכולים להיות מועסקים על ידי מדינה או ממשלה פדרלית, או שהם יכולים לשמש קבלן עצמאי. תפקידו של עורך דין פלילי הוא להגן על זכויות לקוחותיו, והוא עשוי גם לספק ייעוץ לגבי דרך הפעולה הטובה ביותר עבור הלקוח. עורך דין פלילי יעבוד בדרך כלל עם רשויות אכיפת חוק וגורמים אחרים המעורבים בתיקים שהוגשו לבתי המשפט.
פורסם על ידי David_kaza לפני 1 שנים 2 חודשים
למה חשוב להתייעץ עם עורך דין לפני חקירה פלילית? כל מה שצריכים לדעת על החשיבות של ייעוץ עם עורך דין לפני חקירת משטרה
פורסם על ידי David_kaza לפני 1 שנים 7 חודשים
כיצד בוחרים עו"ד לליווי קניית דירה להשקעה? נמצאים לפני עיצומה של רכישת דירה לצורכי השקעה? אין כל חוק המחייב בשכירת שירותיו של עורך דין, אולם בהחלט מומלץ לשכור איש מקצוע שיספק עין משפטית בוחנת לכל אורכה של העסקה מתחילתה ועד למסירת הנכס.
פורסם על ידי oferA לפני 2 שנים 6 חודשים
עורך דין דיני עבודה עולם דיני העבודה, בשונה מהדין האזרחי, מכוון על ידי חוקי דיני העבודה ועל כן הוקם בית דין העוסק בתחום יחודי זה על מנת לפתור סכסוכי עבודה, להעניק לעובד את זכויותיו או להגן על מעסיק מפני נסיונות לקבל כספים שאינם על פי דין.
פורסם על ידי shellyger@gmail.com לפני 5 שנים 10 חודשים
פנייה לעורך דין גרמני עבור הוצאת אזרחות גרמנית צאצאים של אזרחים גרמנים מקבלים אוטומטית אזרחות, אך קיימות עוד הוראות שונות לקבוצות מסוימות. במאמר הבא נסביר למה חשוב לפנות לעורך דין גרמני כדי להשלים את התהליך ומה ההבדל בינו לבין עורך דין אחר
פורסם על ידי אריאל מני לפני 1 שנים 6 חודשים
8 דרכים בהם עורך דין לענייני משפחה יכול לסייע לכם כיצד עורך דין לענייני משפחה יכול לסייע לכם ביישוב סכסוכים או משברים משפחתיים.
פורסם על ידי Anny לפני 1 שנים 7 חודשים
עורך דין לרישום סימן מסחר חשבתם על שם מיוחד, שמציג את השירות שלכם באופן המיטבי ועדיין לא קיים בעולם. אך, אתם חוששים כי ביום מן הימים אדם אחר ינסה לבחור בשם זהה לחברה שלו. אם מדובר בשתי חברות באותו התחום, הדבר עשוי לגרום לבלבול בקרב הלקוחות. לכן, חשוב לרשום סימן מסחר לכל שם מוצר, מותג או אפילו לוגו, שיש סיכוי שחברה אחרת תנסה לנכס לעצמה בעתיד.
פורסם על ידי המקדם שלי לפני 1 שנים 11 חודשים
איפה מוצאים שליחויות לעורכי דין? מקצוע השליחויות הינו מקצוע שמתחלק לאין ספור משלחי יד ובפרט למשלחי יד רגישים המצריכים את מלוא תשומת הלב והבחירה וכאן, בדיוק כאן, רצינו לדבר אתכם על שליחויות לעורכי דין ובפרט שליחויות משפטיות מחירון לרבות ההבדל בין שליחויות לעורכי דין לבין מסירות משפטיות מחירון וכל היוצא בזה.
פורסם על ידי tamara לפני 2 שנים 3 שבועות
מתי כדאי לערוך הסכם ממון? מתי הזמן הנכון לערוך הסכם ממון, למה לפני הנישואין ומה זה יתן לכם על השאלות הללו נענה במאמר הבא.
פורסם על ידי naim-law לפני 1 שנים 10 חודשים
באילו נושאים פונים לעורך דין משפחה? אם אתם מעוניינים לדעת באלו נושאים פונים לעורכי דין למשפחה במאמר הבא תוכלו לקרוא על כך.
פורסם על ידי naim-law לפני 1 שנים 10 חודשים
מהו הליך התנגדות לצוואה? הרצון להגיש התנגדות לצוואה זהו דבר שאנו משתדלים לא לחשוב עליו ביום יום. זהו נושא רגיש ועדין. אך לפעמים אנשים נקלעים למצב בו אין מבחינתם ברירה אלא להיות חלק מהליך התנגדות לצוואה. אם גם אתם זקוקים למידע בנושא - אנו ממליצים לכם לקרוא את מאמר זה.
פורסם על ידי lawyer&toenrabani לפני 2 שנים 4 שבועות
מהו הליך שיקום כלכלי שיקום כלכלי הוא תהליך של שיקום או שיפור מצבו הכלכלי של החייב על ידי ביצוע תשלומים לנושים. ישנם שלושה סוגים עיקריים של שיקום כלכלי...
פורסם על ידי mokest1982 לפני 2 שנים 4 חודשים
הפן המשפטי בהסכם ממון הפן המשפטי בהסכם ממון
פורסם על ידי ndbwhly לפני 3 שנים 6 חודשים
חתונה בקפריסין בזמן הקורונה חתונה בקפריסין בזמן הקורונה
פורסם על ידי ndbwhly לפני 3 שנים 6 חודשים
חדלות פירעון של יחיד מאמר בנושא חדלות פירעון של יחיד
פורסם על ידי gotop לפני 2 שנים 9 חודשים
טיפים לבחירת עורך דין חברות היצע עורכי-הדין בישראל עולה משנה לשנה, נכון להיום רשומים בתחום למעלה מעשרים ואחת אלף עורכי דין, הבחירה הפכה לקשה ולכן אספנו לכם כמה טיפים
פורסם על ידי barz111 לפני 2 שנים 9 חודשים
עו"ד ברחובות דרור הראל מחפשים עו"ד מומלץ בעיר רחובות? משרד עו"ד דרור הראל ברחובות עומד לרשותכם! תושב רחובות שנגרם לו נזק ע"י אדם אחר, שהפרו לו חוזה או שמסרבים לשלם לו סכום כסף שמגיע לו, ירצה להגיש תביעה לבית משפט באמצעות משרד עו"ד שנמצא קרוב אליו כדי שיהיה לו נוח להגיע לפגישות. קראו עוד.
פורסם על ידי המקדם שלי לפני 3 שנים 2 חודשים
עורך דין פשיטת רגל בתל אביב - עו"ד רונן דלאל רונן דלאל הינו עורך דין מקצועי בסוגיית ובתחום פשיטת הרגל. מקרים רבים אשר הגיעו לחוסר עצמאות כלכלית הגיעו אל משרדו של רונן דלאל ובעזרת מהלכים מקצועיים, חוקיים ואמינים כגון איחוד תיקים, גביית חובות, ביטול עיקולים ועוד, עזר ללא מעט לקוחות לקבל את ההפטר ולחזור למסלול של עצמאות כלכלית.
פורסם על ידי עו"ד רונן דלאל לפני 4 שנים 5 חודשים
נגיף הקורונה וחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי נגיף הקורונה מכה בכלכלת העולם כולו וגם בישראל כמובן ונידמה שלא היה טיימינג טוב יותר לחוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי שעבר בחודש ספטמבר 2019.
פורסם על ידי signup לפני 3 שנים 10 חודשים
בדיקות מקדמיות למכירת דירה החלטתם שאתם רוצים לשדרג את הקיים ולמכור את דירתכם הקיימת? מכירת נכס לרוב נתפסת על-ידי רבים כתהליך פשוט יותר מאשר קנייתו ועל-כן מוותרים על קבלת שירות מטעם עורך דין מקרקעין. עם זאת, מדובר בטעות נפוצה שכן כל עסקת מקרקעין באשר היא, מביאה עמה מורכבות משפטית עליה מוטב לתת את הדעת. להלן מספר דוגמאות נפוצות לבדיקות מקדמיות הנערכות על-ידי עורך דין נדל"ן. חשוב לציין: ניתן לבצע את הבדיקות הללו גם באופן עצמאי. אין חובה בקבלת שירות משפטי, ומטרתו היחידה הינה לספק הגנה הרמטית ככל הניתן ולהבטיח את ביטחונם של המוכרים.
פורסם על ידי Olegpirsum לפני 3 שנים 6 חודשים
מס הרכישה מס הרכישה הוא המס שמשולם בקניית דירה, זהו סוג של מה לא ישירי, מכיוון שבדרך כלל משלמים מיסים לא עבור הרכישה של דברים , אלא עבור רווח, שכר וכו'. קיימים שני הסגוים של מס הרכישה: 1. למי שקונה דירה יחידה 2. ולמי שקונה דירה נוספת. בנוסף לכך גובה המס שתצטרכו לשלם תלוי במחיר הנכס. מס הרכישה הוא מס מדורג, להלן הדרגות של מס הרכישה ברכישת דירה יחידה בין התאריכים 16/01/19 עד 15/01/20:
פורסם על ידי Olegpirsum לפני 3 שנים 6 חודשים
נוטריון ברומנית שירותים ותרגום מסמכים נוטריון ברומנית שירותים ותרגום מסמכים
פורסם על ידי ndbwhly לפני 3 שנים 6 חודשים
אילו תעודות ניתן לקבל עבורן תרגום נוטריוני לאנגלית? אילו תעודות ניתן לקבל עבורן תרגום נוטריוני לאנגלית?
פורסם על ידי ndbwhly לפני 3 שנים 6 חודשים
אישור נוטריוני באנגלית אישור נוטריוני באנגלית
פורסם על ידי ndbwhly לפני 3 שנים 6 חודשים
נוטריון שירותים נוטריונים כשלוחה של הרשות השופטת
פורסם על ידי ndbwhly לפני 3 שנים 6 חודשים
תרגום וחתימת נוטריון – אנגלית תרגום וחתימת נוטריון – אנגלית
פורסם על ידי ndbwhly לפני 3 שנים 7 חודשים
נוטריון באוקראינית שירותים ותרגום מסמכים נוטריון באוקראינית שירותים ותרגום מסמכים
פורסם על ידי ndbwhly לפני 3 שנים 7 חודשים
מה שאתה צריך לדעת על מציאת עורך דין טוב ​בין אם אתה התובע ובין אם הנתבע, שכירת עורך דין טוב היא חשובה. אם כן, מצאת את המקום הנכון. זה מספק לך את כל העצות שאתה צריך כדי למצוא עורך דין נהדר. דאג לבקש את היסטוריית עבודתו של עורך דין לפני קבלת החלטת העסקה. זה שהוא עורך דין מורשה לא אומר שהם טובים בתפקידם. ברגע שתדע את הרקורד שלו, תוכל לקבל החלטת שכירה חכמה.
פורסם על ידי Kirill לפני 3 שנים 7 חודשים
איך עורך דין יכול לעזור לך ליישב סכסוכים משפחתיים אתה לא צריך לתת לעולם המשפט להפחיד אותך או להכריע אותך. למרבה המזל, באמת ניתן ללמוד מספיק על עורכי דין ומה גורם לאיש מקצוע נהדר לבחור מישהו שיוכל לספק את השירותים שאתה באמת זקוק להם. המשך לקרוא כדי לברר הכל על שימוש בעורך דין.
פורסם על ידי Kirill לפני 3 שנים 7 חודשים
עו"ד פלילי – הגנה ממעצר וזכויות משפטיות זכות המעצר מוקנית עפ"י חוק לאנשים המורשים לכך. כדי להיכנס לעובי הקורה, עלינו להבין כי מעצר בהגדרתו המשפטית הכללית, הינו כליאתו של אדם מאחורי סורג ובריח, או לפחות הגבלת תנועותיו על-פי החלטה.
פורסם על ידי law-zur לפני 3 שנים 8 חודשים
ביחרו נכון עורך דין מיומן ומקצועי בנושא תאונות עבודה וקבלו את הפיצוי הגבוה כל תפקידם של עורכי הדין הוא להוות כמעין מתווכים בין הציבור הרחב לבין הרשות המשפטית. עורכי דין לומדים במשך ארבע שנים לכל הפחות במטרה לסיים את שנות התואר במשפטים לקבל את רישיונם להתחיל לעסוק בתחום זה. חשוב להבין כי מעבר לעובדה כי עורכי הדין מכירים היטב את כל פרטי הפרטים בחוקה הקשורים לתחום ההתמחות בו הם בחרו, הם גם מבינים היטב את השפה המשפטית המקצועית כך שידעו להעניק את השירות המיטבי עבור כל לקוח.
פורסם על ידי vasili885 לפני 3 שנים 8 חודשים
מהו חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי? במשך שנים ארוכות כל מי שלא עמדו בתשלומים השונים שעמדו לחובתם, בין אם מדובר בעסק עצמאי או באדם פרטי (שכיר\\מובטל), הפתרון היחיד לעצור מעט את מחול השדים היה להכריז על פשיטת רגל
פורסם על ידי signup לפני 3 שנים 9 חודשים
כיצד מתנהל הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי? הליך חדלות פירעון ושיקום כלכלי מהווה בשורה חדשה לציבור החייבים בישראל.
פורסם על ידי signup לפני 3 שנים 10 חודשים
מתי יש צורך בייפוי כוח מתמשך החברה המודרנית דורשת קבלת הכרעות תמידית. כאשר אדם מאבד את עצמאותו ואת יכולתו לקבל הכרעות באופן עצמאי, יש לעיתים קרובות צורך בייפוי כוח מתמשך. ייפוי הכוח המתמשך, למעשה מעביר את האחריות לחייו של האדם אל אדם אחר, שיכול להיות בעל מקצוע, חבר או בן משפחה. ייפוי כוח מתמשך הוא ייחודי, מאחר והוא מעניק סמכויות לאורך זמן רב, בשונה מייפוי כוח סטנדרטי.
פורסם על ידי Kirill לפני 3 שנים 8 חודשים
איך חייבים שלהם חובות גדולים יכולים לפתוח דף חדש בחיים? חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי מהווה בשורה חדשה לחייבים אשר להם חובות גדולים מאוד בהוצאה לפועל או חובות לנושים כאלה ואחרים.
פורסם על ידי signup לפני 3 שנים 9 חודשים
עורך דין ירושה – גיא קמרי מהו תפקידו של עורך דין ירושה? מתי מומלץ להסתייע בשירותיו של עו"ד בענייני צוואה וירושה
פורסם על ידי guykam לפני 4 שנים 4 חודשים
עורך דין פלילי מסייע לכם לצאת מהבעיה זה אפשרי, יש מישהו שיכול לגוון בתיקים הפליליים ולדעת בדיוק מה לעשות כדי להוציא אתכם מהמצב אליו נקלעתם. עבירות פליליות? מעבר לעורך דין מטעם המדינה, אולי כדאי לשמוע אודות עורך דין שיודע ויכול לספק לכם תשובות בזמן הקצר ביותר וכך למעשה למנוע סיכונים מיותרים.
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 6 שנים 3 חודשים
היתרונות המשמעותיים של עריכת ייפוי כוח מתמשך במאמר עו"ד דורון מושלם מסביר מדוע צריך לבצע ייפוי כוח מתמשך ולא להסתפק רק באפוטרופוס
פורסם על ידי kidumyashir לפני 4 שנים 2 חודשים
משרד הביטחון אגף השיקום משרד עורכי הדין שחר המאירי ושות’ עוסק בתחום תביעות משרד הביטחון וכן בדיני משפחה וירושה. המשרד דוגל במתן מענה אישי מיידי ומקצועי ללקוחותיו, קטנים כגדולים. בראש המשרד עומדים עורכי הדין מירב ושחר המאירי.
פורסם על ידי Moti1986 לפני 4 שנים 2 חודשים
אלי ביבי - עורך דין נוטריון עו"ד אלי ביבי הינו עורך דין נוטריון בעל ניסיון רב בתחומי דיני נזיקין, דיני חוזים, עסקאות נדל"ן ליטיגציה ועוד.
פורסם על ידי EliBibi1 לפני 4 שנים 8 חודשים
עו״ד אסתר שלום - עורך דין גירושין | עורך דין דיני משפחה עו"ד אסתר שלום הינה עורכת דין לדיני משפחה וגירושין בפרט בעלת משרד בוטיק בו תקבלו אווירה חמה ונינוחה שתרגישו כמו בבית. באמתחתה של עורכת הדין אסתר שלום אפשר למצוא תיקים ומקרים רבים הנחשבו לחסרי פתרון וללא דרך מוצא, עורכת הדין אסתר שלום מייצגת כבר שנים רבות שלל לקוחות העומדים בפני תהליך ארוך ומתיש, בעזרת ידע, ניסיון ורגישות רבה מצליחה עורכת הדין אסתר שלום להביא תיקים רבים ההוגדרו כחסרי תקווה להצלחה רבה. זוגות רבים התוודו ליכולות חסרות התקדים ולהצלחות רבות על ידי עו"ד אסתר שלום.
פורסם על ידי Esthers1 לפני 4 שנים 6 חודשים
עורך דין לשון הרע והוצאת דיבה בחיפה והקריות כתבו עליכם משהו שפגע בכם? אתם חושבים שזה עלול לגרום לכם לנזק במקום העבודה? במערכת היחסים או מכל סיבה אחרת? יש לכם עילה לתביעת לשון הרע!
פורסם על ידי signup לפני 5 שנים 3 חודשים
עו״ד אסתר שלום - עורך דין גירושין | עורך דין דיני משפחה משרדה של עורכת הדין אסתר שלום עוסק בדיני משפחה לרבות גירושין, ירושה וצוואות.
פורסם על ידי Esthers1 לפני 4 שנים 8 חודשים
רונן דלאל - עורך דין פשיטת רגל עו"ד רונן דלאל הינו עורך דין בעל משרד המתמחה בתחום פשיטת רגל, הוצאה לפועל, כינוס נכסים ועוד.
פורסם על ידי ronen3231 לפני 4 שנים 8 חודשים
נוטריון ברחובות ייפוי כח להלוואת משכנתא ברחובות
פורסם על ידי ndbwhly לפני 4 שנים 8 חודשים
מתי יש לפנות למבקר פנים? ביקורת פנים היא חלק משירות שניתן על ידי אנשי מקצוע עבור קהל יעד מגוון ובו חברות פרטיות, ארגונים מסחריים ומוסדות ציבור. בכל אחד מהמוסדות הללו, יש לפנות אל המבקר כאשר עולה חשש להתנהלות לא תקינה מצד המנהלים או העובדים. במקרים מן הסוג הזה, נקודת ההנחה היא שמבקר פנים יכול לחשוף את הליקויים ואף להביא לשיפור בפעילות הארגון בטווח הקצר והארוך.
פורסם על ידי Kirill לפני 4 שנים 9 חודשים
משרד עורכי דין בירושלים קיימים חוקים רבים, אך לא כולם מכירים אותם מהסיבה שאין להם עיסוק יום יומי בחוקים אלו. לכן, קיים משרד עורכי דין בירושלים
פורסם על ידי TalDarb לפני 6 שנים 9 חודשים
זומנת לחקירה במשטרה? כמה דברים שחשוב לדעת זומנת לחקירה במשטרה? ישנם כמה דברים חשובים והכרחים שעליך לדעת!
פורסם על ידי דביר רייכרט שורץ - משרד עורכי דין פלילי לפני 5 שנים 5 חודשים
תחומי התמחות חג'ג' בוכניק משרד עורכי דין משרד עורכי דין נמדד ומוערך על פי מגוון השירותים הרחב שמציעים ללקוחותיו תחומי התמחותו.
פורסם על ידי hbw לפני 5 שנים 6 חודשים
עורך דין הטרדה מינית בעבודה כיצד תזהו האם מדובר בהטרדה מינית ומה אפשר לעשות בנידון?
פורסם על ידי Nirlidor18@walla.co.il לפני 5 שנים 7 חודשים
איך לבחור עורך דין פלילי זה יכול לקרות לכל אדם שני, חוסר ראיות, אין אשמה, אלו רק חלק מהדברים שבהם יש צורך לדרוש עורך דין פלילי כדי שזה יחלץ אתכם מהבעיה אליה נקלעתם. עורך דין פלילי הינו אדם המתמחה למעשה במשפט פלילי ויכול לייצג אתכם בעבירות פליליות חמורות, באשמתכם או שלא באשמתכם. כאמור, יש לא מעט אנשים שאין להם עבר פלילי ונקלעים למצבים שלא ציפו שכך.
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 5 שנים 7 חודשים
משרד נוטריון בחיפה כולל שירותי נוטריון באנגלית ונוטריון בספרדית משרד עו\\\"ד אשר מוסמך להעניק אישור נוטריוני מהווה לעתים נדבך בסיסי והכרחי לכל הליך פורמלי. בין אם מדובר בהליך משפטי מול רשויות שיפוטיות ובין אם מדובר בהליכי הגשת מסמכים לגופים סטטוטוריים או מוסדות שונים אשר דורשים אישורים נוטריונים בעת הגשת מסמכים. משרד נוטריון בחיפה מעניק שירותי לכל אזור הצפון ובמקרים מסוימים קיים יתרון משמעותי לכך ששירותי הנוטריון נגישים וזמינים בקרבתם של מוסדות בהם נדרש אשור נוטריוני בעת הגשת מסמכים או פניות שונות.
פורסם על ידי Prosites.Pro לפני 6 שנים 3 חודשים
ניהול תיק ראיות באמצעות עורך דין פלילי בתל אביב משפט פלילי ידרוש מכם לא פעם שירות וליווי אישי של עורך דין פלילי, מתגוררים בתל אביב? זו בהחלט עיר שמאפשרת לכם ייצגו של עורך דין פלילי בתל אביב מתאים. הרעיון הוא כי אותו עורך דין נבחר יספק לכם סיוע משלב החשדות ועד להכנה של חקירה משטרתית לרבות ייצוג בערכאות המשפטיות בסופו של דבר. כך גם יכולת לתת מענה אל מול כל הערעורים שיידרש להגיש אל בית משפט המחוזי, השלום, הצבאי וכל השאר.
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 5 שנים 10 חודשים
איך בודקים רישום פלילי במשטרה? רישום פלילי זה למעשה תיעוד ברור של כל ההרשעות אודות האדם או אודותייך, זה קריטי משום שזה מה שגורם במקרים לא מעטים לקושי גדול בחיים. מיותר לציין את בעיות ההשתלבות בחיים, בחברה ואפילו בשוק העבודה. מן הסתם, הדברים הללו יוצרים בעיה חברתית, כלכלית וכן אישית. כדאי למנוע את זה, ראוי וקריטי למחוק כמה שיותר מהר רישום פלילי במשטרה אבל איך עושים זאת נכון?
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 5 שנים 11 חודשים
איך מוצאים עורך דין פלילי יותר ויותר אנשים נתקלים בעל כורחם במצבים בו הם זקוקים לשירותיו של עורך דין פלילי שיושיע אותם מצרה אליה נקלעו. כדי לצאת מהמצב הזה חשוב מאוד לבחור עורך דין פלילי טוב כדי להשאיר את ההסתבכות בפלילים בצד וכדי למנוע את אי הנעימות בפועל כמה שיותר מהר ובדרך הטובה ביותר.
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 6 שנים 1 חודשים
איך בוחרים עורך דין פליילי בתל אביב? נקלעתם לבעיה כזו או אחרת? הונאה, אישום ברצח או אפילו ניסיון לפריצה? יש מקרים בהם אנשים נמצאים במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון ומכאן שהם חייבים, אבל חייבים לתת תרופה למכה באמצעות עורך דין פלילי מתאים. מתגוררים באזור תל אביב? השוק מוצף עורכי דין פליליים ומכאן חשוב מאוד לבחור עורך דין פלילי בתל אביב שייתן לכם מענה מהיר ונכון לבעיה כדי שזו לא תיתפס לממדים קשים או גדולים יותר.
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 6 שנים 2 חודשים
מה תפקידו של עורך דין תכנון ובניה? למרות, שעל פי הפרסומים, ישנה הצפה של מסיימי לימודי משפטים בכל שנה, מספרם של עורכי הדין המתמחים בתחום התכנון והבניה נחשב לקטן יחסית, ויתרה מכך: לא כל עורך דין המציג את עצמו כמתמחה בדיני מקרקעין, אוחז בידע מספק בדיני תכנון ובניה, ולא כל עורך דין אשר מתמחה בדיני התכנון והבניה מכיר לעומקו את המשפט הפלילי בהיבטי התכנון והבניה.
פורסם על ידי hbw לפני 6 שנים 2 חודשים
איך לבחור עורך דין פלילי נקלעתם לבעיה או לתרחיש המעמיד אתכם בפני סכנה של עבירה פלילית? למי כדאי לפנות? כיצד תדעו כי בחרתם עורך דין ייעודי שיסייע לכם לצאת מהתסבוכת?
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 6 שנים 4 חודשים
שאלות ותשובות בנושא עורך דין פלילי נקלעתם למצב לא נעים בו אתם עומדים לפני חקירה או פתיחת תיק נוכח משהו שלא ביצעתם? חושבים שאתם חפים מכל אשם? כדי לדעת מה אתם עושים, איך אתם בוחרים ואיך בעיקר לא חוזרים על טעויות של אחרים?
פורסם על ידי שיווק נכון לפני 6 שנים 5 חודשים
עורך דין ביטוח לאומי על פי חוק, יש לכם את הזכות המלאה לרכוש עורך דין ביטוח לאומי, שיסייע לכם בכך.
פורסם על ידי TalDarb לפני 6 שנים 6 חודשים
מתי נקבל צו ירושה צו ירושה – מהו? אין עוד דבר נורא יותר ממוות של אדם ומפטירתו בטרם עת. כל אחד איבד קרוב משפחה יודע עד כמה מדובר בדבר איום ונורא ולמעשה אנחנו לעולם לא מתגברים על פטירתו של אדם קרוב והוא נשאר חקוק בליבנו לעד
פורסם על ידי yoni@shtik.co.il לפני 6 שנים 6 חודשים
משרד עורכי דין בירושלים אם אתם מתגוררים באזור הדרום וזקוקים לשירותיו של עורך דין מקצועי ומנוסה כדאי לבחון משרד עורכי דין בירושלים. בעיר אולי המרכזית בארץ, עם כמות התושבים הגדולה ביותר, ישנו ביקוש רב לייעוץ משפט במגוון תחומי החיים, החל מדיני משפחה, דרך ענייני צבא וביטחון ועד לנושאי מקרקעין, מסים ופשיטות רגל. כאשר יש מקרה מסוג המצריך עורך דין אתם רוצים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.
פורסם על ידי TalDarb לפני 6 שנים 6 חודשים
עורך דין נזיקין מקצועי – טיפים לתובע סבור שמי שמולך ביצע נגדך עבירת נזיקין? מעוניין לתבוע אותו? עורך דין נזיקין מקצועי ממליץ על צעדים בטוחים לביצוע בטרם התביעה
פורסם על ידי לינה קירזון לפני 8 שנים 2 חודשים
תאונות תלמידים והדרך להתמודדות אפשרי לומר היום כי תאונות תלמידים זהו דבר מאוד נפוץ. יותר ויותר תלמידים נפצעים בשטח בית הספר ורבים אינם יודעים כיצד להתמודד עם הדבר.
פורסם על ידי שרון קל לפני 6 שנים 11 חודשים
נוטריון לצרפתית מה חשוב לדעת? זקוקים לחתימה או אישור של מסמכים משפטיים או אזרחיים בצרפתית? מחפשים אחר שירותי נוטריון לצרפתית המתמחה באימות, אישור ועריכה של מסמכים משפטיים ואזרחיים? זה הזמן לדעת יותר על פעילותו המקצועית של נוטריון לצרפתית.
פורסם על ידי yehuda1811@gmail.com לפני 7 שנים 1 חודשים
נוטריון לספרדית מהם שירותי נוטריון לספרדית ומה חשוב לדעת על השירות? על כך ועוד בשורות שלפניכם.
פורסם על ידי yehuda1811@gmail.com לפני 7 שנים 1 חודשים
עסקאות מכירה ובנוסף רכישה של בתים פרטיים עסקאות מכירה ובנוסף רכישה של בתים פרטיים
פורסם על ידי נוי קידום לפני 8 שנים 1 ימים
רוני לואיס הוא האדם הנכון לבניית ממ"דים בצפון: שלום רב לכולם, שמי מרטין בוקסדורף, אני פועל בתחום התמ"א 38 בעיקר באזור הצפון ובמקומות אחרים במדינה אבל אני תושב נהריה גאה, כולל את הורי שהגיעו לנהריה לפני חמש וחמש שנים, ומאז כולנו שם, אנחנו לא רוצים לעבור וגאים לגור בצפון.
פורסם על ידי מרטין בוקסדורף לפני 8 שנים 8 חודשים