לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4668 מאמרים 1449 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

פלילי

מאמרים בנושא פלילי , כתבות,מידע ומאמרים בתחום פלילי

10 מאמרים
הסוגים של עבירת הונאה הסוגים של עבירת הונאה
פורסם על ידי David_kaza לפני 5 חודשים 2 ימים
להיות אנושי, זה להיות רוצח ? התנ"ך תומך ברוע אנושי, יצר האדם רע והרוע האנושי קיים מאז שנוצר היקום. אין חדש ולא יהיה חדש תחת השמש. ההוכחה: טבח של שני מיליון בשבטים באפריקה, טבח שבטים של 2 מיליון נפש, פירוק יוגוסלביה של העמים ביניהם: טבח סרברניצה היה הטבח הגדול ביותר שאירע ברצח העם הבוסני, בתהליך השמדה המונית שתוכנן בקפידה מזה חודשים בידי הכוחות הסרבים. רצח הסרבים ביוגוסלביה על ידי הקרואטים ועוד ועוד. היום 10 ארגוני טרור מאיימים על יותר ממיליארד בני אדם מתוך כ- 8 מיליארד אוכלוסיית העולם!!!
פורסם על ידי יעקב רוב לפני 8 חודשים 2 שבועות
כיצד לבנות הגנה חזקה מפני אישום תקיפה בנסיבות מחמירות? אישומי תקיפה בנסיבות מחמירות הם מהאישומים הפליליים החמורים ביותר שניתן להתמודד איתם. אם אתה עומד בפני אישום כזה, חשוב לבנות הגנה חזקה כדי להגן על זכויותיך
פורסם על ידי MOY1212 לפני 11 חודשים 1 ימים
מה עושה עורך דין פלילי? עורכי דין פליליים עוסקים במגוון רחב של תיקים פליליים, לרבות נהיגה תחת השפעת אלכוהול, גניבה, הונאה, תקיפה, רצח ופשעי מין. היקף עבודתם נע בין חקירת פסיקה, חוקים, כללי סדר דין פלילי, לחקירת תיקים, ראיונות עדים, ניהול משא ומתן עם תובעים, ניסוח, הגשת בקשות ומאבק למען לקוחותיהם בבית המשפט.
פורסם על ידי Anny לפני 1 שנים 7 חודשים
איך להתמודד עם אישום בעבירות מין אישום בעבירות מין לפעמים יכול להיות מורכב מאוד, זה יכול להתחיל מסטוץ' קצר שאפילו היה בהסכמה ולרגע אחד הנערה החליטה שהיא לא היתה מעונינת וכל הדברים הופכים מורכבים מאוד.
פורסם על ידי מגנטים לאירועים לפני 3 שנים 6 חודשים
אור ירוק לעיני האמונים על הערכאה המשפטית בישראל ד"ר יעקב רוב בישראל טוענים לקיפוח ואי צדק במערכת המשפט
פורסם על ידי יעקב רוב לפני 1 שנים 9 חודשים
שופטים חייבים להיות מודעים להטיות המשפט שלהם שפוגמות בעשיית צדק. ההליך האנושי בבתי המשפט , במודע ושלא במודע, מהווה גורם הטיה להליך המשפטי המצדד בחיפוש האמת כדי לעשות דין צדק. ההכרעה של השופט מושפעת בין היתר מגורמים אינטרה- פסיכיים (אישיות, אמונה דתית, עמדות אתניות) לצד תהליכים אקסטרה-פסיכיים (יריבות בין הצדדים, התקשורת, לחצים מצד עמותות חברתיות) בגין ריבוי משפטים בישראל ושחיקה נפשית הנלווית לכך
פורסם על ידי jacob rub לפני 4 שנים 1 חודשים
10 דברים שחייבים לדעת לפני חקירה במשטרה זה יכול לקרות לכל אחד מאתנו. יום אחד אתם מסתובבים חופשי ככל אדם, ובבת אחת אתם נעצרים על ידי המשטרה ונלקחים לחקירה ממושכת. עוד לפני שאתם מבינים מה קורה, אתם נלקחים לחדר חקירות הקר שבו שואלים אתכם שאלות נוקבות וצולבות. ישנם אנשים שקיימת בקרבם תפיסה שאם הם שלמים עם היושר שלהם ולא עשו דבר, הם יכולים לצאת מהמצב בשלום. אך טעויות בחדר החקירות עלולות לעלות ביוקר ולהוביל בסופו של דבר להרשעה בלתי נמנעת. לפיכך, גם אם אתם בטוחים שנהגתם כראוי לאורך כל הדרך, ישנם כמה דברים שאתם חייבים לדעת כשעוצרים אתכם.
פורסם על ידי solo לפני 4 שנים 3 חודשים
חשבתם שאתם במדינה דמוקרטית? אתם ממש לא במדינה דמוקרטית! עובדים עליכם תקראו חשבתם שאתם במדינה דמוקרטית? אתם ממש לא במדינה דמוקרטית! עובדים עליכם תקראו ותבינו מסיפור אחד איך מתנהלת משטרה ישראל שקוראת לעצמה דמוקרטית
פורסם על ידי prisonersrights2019 לפני 4 שנים 9 חודשים
גניבה על דרך מציאה מאמר פרי עטו של עורך דין פלילי שמספר על מקרה מהחיים שסוקר מהו דינו של אדם המוצא ארנק מושלך ברחוב שבתוכו חפצי ערך כגון כסף או תכשיטים? האם כשנוטל הוא החפצים הללו לרשותו, נחשב הוא למבצע עבירת גניבה?
פורסם על ידי eddiavinoam לפני 8 שנים 1 חודשים