לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4581 מאמרים 1388 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

קבלה

מאמרים בנושא קבלה , כתבות,מידע ומאמרים בתחום קבלה

7 מאמרים
תת נושא
בני ברוך
אדם בעקבות גורלו אנשים רבים, בעבר ובהווה, התעמקו במשמעות המילה גורל, ובמוחלטות של הגורל והשפעתו על חיי האדם. מהו הגורל על פי חכמת הקבלה והאם הוא אכן מוחלט? לצוות המרצים של בני ברוך תשובות והסברים.
פורסם על ידי baruchbiniamin לפני 7 שנים 10 חודשים
הסוד שמאחורי נרות השבת מה משמעות מנהגי השבת? נרות השבת הלבנים , הברכה, כיסוי העיניים עם הידיים קעורות...הג'חנון? החמין? מה מכל זה באמת חשוב? התשובה מתחילה מחוכמת הקבלה, כלומר מקבוצת בני ברוך, לומדיה.
פורסם על ידי baruhbaruh לפני 7 שנים 1 חודשים
קריאת מחשבות או חיבור פנימי לא מכבר נרשמה הצלחה ראשונה בניסוי מדעי בהעברת מחשבות, למרות שכבר משנות ה-80 של המאה ה-20 מנסות המעצמות לפתח יכולת כזו.
פורסם על ידי baruchbiniamin לפני 7 שנים 10 חודשים
מערכת ההפעלה של האנושות העולם מאשים את היהודים בכל הרע שמתרחש בעולם. על פניו זה נראה הזוי וההקשרים שנעשים בין הדברים מוזרים במיוחד, אך, למעשה, הם צודקים, אם כי בדרך אחרת לגמרי ממה שהם חושבים, כיוון שהכעס שלהם על היהודים הוא פנימי ותת מודע.
פורסם על ידי beni baruch לפני 7 שנים 10 חודשים
מה זאת אהבה החיפוש המתמיד אחר אהבה הוא צורך הטבוע בנפשו של כל אדם. האהבה הייתה מאז ומתמיד מושא נכסף, אינספור יצירות אמנות נסובו סביבה והרגעים היפים ביותר בחיים הם הרגעים בהם אנחנו אוהבים ונאהבים. אולם אהבה היא דבר חמקמק, באה והולכת, מגיעה וחולפת. חכמת הקבלה מציעה לנו אהבה נצחית, אינסופית, שתמלא אותנו באושר תמידי. המרצים של בני ברוך מסבירים על הצורך העמוק שלנו באהבה ועל האפשרות להשיג אהבה אינסופית.
פורסם על ידי baruhbaruh לפני 7 שנים 10 חודשים
קבלה לעם היום אנו עומדים לפני המהפכה הגדולה ביותר בהיסטוריה האנושית. עד כה בכל פעם שאנחנו במשבר, כאשר עשינו קפיצות אבולוציוני, שינתה ציביליזציות אנחנו תמיד ניסינו לשנות את העולם סביבנו. אנחנו שיניתי את האידיאולוגיות, מערכות פוליטיות או כלכליות, שינינו ממשלות, שליטים ומנהיגים.
פורסם על ידי kabmlheb לפני 8 שנים 3 חודשים
בלי לבזבז זמן היום החברה שלנו עם השפעת התקשורת ושיווק המכרעת שלה בנויה להסיע אנשים צעירים אך ורק כלפי הנאות חומריות, הגשמה. אנחנו כל הזמן שטיפת מוח עם רצונות מלאכותיים למוצרים, הנאות אנחנו אף פעם לא באמת נחוצות ושהם מזיקים בעיקר. כתוצאה מכך אנחנו מבזבזים את כל החיים שלנו רודפים אחרי מתעלמים ממה שאנחנו צריכים להיות הכמיהה המיותרת
פורסם על ידי kabmlheb לפני 8 שנים 1 חודשים