לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4447 מאמרים 1318 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

רפואה

מאמרים בנושא רפואה , כתבות,מידע ומאמרים בתחום רפואה

14 מאמרים
תת נושא
הליקובקטר פילורי - האם יש דרך להיפטר ממנו? אנשים רבים סובלים מהליקובקטר פילורי, הם סובלים כאבים ופונים אל הרופא לקבלת טיפול. במאמר הבא נסביר אילו עוד סוגי טיפול קיימים מעבר לטיפול האנטיביוטי.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 4 חודשים 3 שבועות
איך כולסטרול גבוה קשור לעייפות? בגוף שלנו יש המון תופעות שאנו לא תמיד מקשרים אותן למה שמתרחש בתוך כלי הדם שלנו. אחת התופעות היא עייפות שיכולה להיגרם מכל מיני סיבות, כאשר אחת מהן היא כולסטרול גובה. איך שני הדברים האלו קשורים? במאמר הבא נסביר את הקשר.
פורסם על ידי rsseowebz לפני 7 חודשים 2 ימים
יואל קסלר - מה זה פרמקוויג'ילנס ולמה זה חשוב? תופעות לוואי הם נושא בלתי נפרד מתרופות. המיקוד בתחום זה הוא בקבלת נתונים על חוסר אפקטיביות התרופה, טעות בלקיחת מינון התרופה. במאמר זה נסביר מה זה פרמוקוויג'ילנס ולמה זה חשוב.
פורסם על ידי שרונה לפני 9 חודשים 1 שבועות
ד"ר יואל קסלר - איך תרופה עובדת? כשאנחנו לוקחים טבליה או כל תרופה שהיא, אנחנו לא תמיד חושבים על המסע שהתרופה עוברת. אנחנו מוציאים את הטבליה מהקופסא, קוראים על תופעות הלוואי בלי לדעת אפילו כמה מחקרים וכמה שנים עבדו המדענים על כל תופעה.
פורסם על ידי שרונה לפני 11 חודשים 3 שבועות
איך משתמשים במכשיר דפיברילטור? הדגמה במאמר מכשיר דפיברילטור הינו מכשיר המציל חיים בכל שנה ושנה. מרחוק המכשיר ניראה מסובך אולם למעשה הינו אחד המכשירים הקלים יחסית לתפעול.
פורסם על ידי אריאל מדיק הדרכות וציוד רפואי לפני 6 שנים 2 חודשים
לחצן מצוקה - לשים את עצמכם בידיים טובות על מנת לשים את הפחדים והחששות הכבדים האלו בצד, כדאי שתכירו את השירות של מיי דוקטור, שמאפשר לכם להתקין לחצן מצוקה בבית ולהנות משירות וסיוע רפואי מידיים.
פורסם על ידי expert לפני 2 שנים 4 חודשים
טיפול אקנה בלייזר השינוי שמתחיל מבפנים טיפול באקנה בלייזר הטיפול שעושה את ההבדל - תוצאות מוכחות במינימום טיפולים בזמן קצר.
פורסם על ידי ycl11 לפני 3 שנים 5 חודשים
הכשרת עזרה ראשונה: תקציר כללי על קורסי ההכשרה לעזרה ראשונה האם התעניינתם בקורסי עזרה ראשונה המגוונים? במאמר זה תוכלו למצוא תיאור מעמיק יותר על ההבדלים השונים בין הקורסים
פורסם על ידי linoyka לפני 4 שנים 1 חודשים
חשיבותו של טיפול בחרדות אצל ילדים ילדים סובלים מחרדות. לא כל פחד מוגדר כחרדה.
פורסם על ידי שרון קל לפני 7 שנים 5 חודשים
אולטרסאונד לבלוטת התריס – איך הבדיקה עוזרת לאיתור הבעיה אחת הבדיקות ההדמיה החשובות ביותר שקיימות בעולם הרפואה, היא בדיקת אולטראסאונד. נהוג להשתמש בבדיקה זו לצרכים רבים, בין אם זה על מנת לראות מה מתרחש בפנים הגוף, בין אם זה על מנת לאתר בעיות רפואיות שונות ובין אם זה על מנת לאשש מצבים מסוימים.
פורסם על ידי morale לפני 4 שנים 8 חודשים
משקפים לכם את המצב פורום אולטרסאונד הוא המקום שבו תוכלו לקבל את התשובות לכל שאלה בתחום ההדמיה והאולטרסאונד. ישנן שאלות רבות בנושא ולא תמיד נמצא מומחה שיוכל להשיב לכם את התשובות המדויקות. הפורום הוא פתוח וכל מה שצריך בשביל להשתתף בו זה להירשם ללא כל התחייבות. היתרון הוא בכך שאתם יכולים לקבל תשובות גם על הנושאים הכי פרקטיים ללא כל עיכוב. תוכלו לברר כמה עולה השירות. מה מומלץ לעשות ומתי וכיצד ניתן להזמין את השירות.
פורסם על ידי adva2 לפני 4 שנים 11 חודשים
משווקים את הרפואה היום קיימים שירותים רפואיים שונים שאיננו מודעים אליהם. זה יכול להיות מכון דימות המגיע לבית הלקוח כדי לערוך סדרה של צילומם או תכשיר רפואי חדש המיועד לטפל באלרגיה שכיחה. כך או אחרת, בזכות שיווק נכון ומקצועי ניתן בהחלט לקדם את העסק הרפואי, וזאת במטרה לתרום למטופלים השונים בארץ ולפעמים גם בעולם. אז אם יש לכם עסק בתחום הרפואה, שיווק רפואי נכון הוא כל מה שאתם צריכים.
פורסם על ידי adva2 לפני 5 שנים 1 חודשים
כיצד הדפיברילטור מציל חיי אדם שאין להם מחיר? דפיברילטור בשעת מצוקה משמש כמדריך רובוטי. מהו המחיר שעלינו לשלם תמורת הצלת חיי אדם? מחיר דפיברילטור ומחיר ידע בסיסי בהפעלתו. זה הכל
פורסם על ידי אריאל מדיק הדרכות וציוד רפואי לפני 6 שנים 2 חודשים
האם הילד שלך סובל משבר בטבור? מהו בעצם שבר בטבור ואיך ניתן לזהות אותו? האם הוא מולד או נרכש וכיצד ניתן לטפל בו? כל התשובות במאמר הבא.
פורסם על ידי DrLILI לפני 7 שנים 9 חודשים