לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
5014 מאמרים 1519 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

שרות ושימור לקוחות

מאמרים בנושא שרות ושימור לקוחות , כתבות,מידע ומאמרים בתחום שרות ושימור לקוחות

4 מאמרים
תת נושא
התנתקות והתחברות לחברות תקשורת: מה אתם צריכים לדעת לפני? התחברות/התנתקות מחברות תקשורת וכבלים יכולה להיות משימה לא פשוטה. עם זאת, אם לוקחים קצת זמן לשקול כמה משתנים מרכזיים, אליהם נתייחס במאמר זה, יוקל עליכם במשימה
פורסם על ידי Koranga לפני 1 שנים 2 חודשים
תקן ישראלי - מרכזי שירות וקשרי לקוחות תחום השירות הולך וגדל וכתוצאה מכך תקינה בתחום השירות הפכה להיות הכרחית והיא נמצאת בשנים האחרונות בליבת הפיתוח של ארגון התקינה הבין לאומי ISO. שני התקנים הבין לאומיים בתחום מרכזי שירות הלקוחות עתידים לצאת לאור כתקנים ישראליים בשפה העברית בחודשים הקרובים. אימוצם של תקנים אלו ע"י ארגונים עסקיים המפעילים מרכזים לשירות לקוחות או לקשרי לקוחות יהיו מרכיב נוסף של מצוינות בניהול השירות בארגונים אלו. התקנים מציעים שורה של מדידות ומדדים המאפשרים ניהול ביצועים כשבסוף הדרך נמצא החשוב מכולם...מקבל השירות שיישום התקנים ישפר את שביעות רצונו וחשוב מכך את נאמנותו לארגון הלקוח.
פורסם על ידי Amnon9081 לפני 5 שנים 4 חודשים
כיצד ניתן לשפר את רמת השירות בארגון? שירות לקוחות מהווה חלק חשוב מהצלחה של כל ארגון. שינוי בשירות צריך להתבצע הן ברמת העובד הפרטי והן ברמת ההנהלה. אימוץ תרבות עבודה השמה דגש על שירותיות ושיתוף פעולה יסייעו לקידום ופיתוח הארגון.
פורסם על ידי insideoutsidecoil לפני 7 שנים 2 חודשים
מה זו מערכת CRM ולמה כל ארגון צריך אותה? מה זו מערכת CRM ומדוע כל ארגון זקוק לה? מה הם היתרונות של מערכת ניהול לקוחות עבור עסק? וכיצד פועלת המערכת בפועל? במאמר הבא נסביר הכל על מערכת CRM וחשיבותה עבור ניהול לקוחות נכון ויעיל, שבסופו של דבר מתורגם ליעילות ורווחיות גדולה יותר עבור הארגון עצמו.
פורסם על ידי זאב לפני 8 שנים 3 חודשים