לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4255 מאמרים 1289 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

תוכנה

מאמרים בנושא תוכנה , כתבות,מידע ומאמרים בתחום תוכנה

5 מאמרים
תת נושא
החשיבות של מערכת פניות לעסקים שיווק מפה לאוזן תמיד היה חלק חיוני בצמיחה העסקית. מערכת הפניה היא דרך לרתום את הכוח של שיווק מפה לאוזן ולמנף אותו כדי להניע מכירות וצמיחה. במאמר זה, אנו בוחנים את החשיבות של מערכת הפניה לעסקים
פורסם על ידי Oarticles לפני 1 חודשים 1 ימים
תוכנה לניהול קשרי לקוחות CRM תוכנה לניהול קשרי לקוחות היא כלי רב ערך לעסקים בכל הגדלים. זה עוזר לחברות לנהל ולנתח אינטראקציות ונתונים של לקוחות לאורך כל הדרך של הלקוח, במטרה לשפר את קשרי הלקוחות ולהניע את צמיחת המכירות.
פורסם על ידי Oarticles לפני 2 חודשים 4 שבועות
היתרונות של תוכנה לניהול עסקים תוכנת ניהול עסקים היא סוג של תוכנת מחשב המסייעת לעסקים לנהל היבטים שונים בפעילותם, כולל כספים, קשרי לקוחות ופרודוקטיביות עובדים
פורסם על ידי Oarticles לפני 3 חודשים 4 ימים
עץ המוצר : תוכנת המיצרת כלי חזותי רב עוצמה לניהול מלאי ושיפור איכות העסק הרעיון הבסיסי של עץ מוצר בתוכנת אתגרית ERP מדמה את שורשי העץ, הגזע, הענפים והעלים של העץ. השורשים מייצגים את מרכיבי הבסיס וניתן לרשום תכונות משתנות חלופיות שעוברות למעלה בתוך הענפים והעלים.
פורסם על ידי etgarss@gmail.com לפני 6 חודשים 3 שבועות
סקירת תוכנה משפטית - לוג׳יק | LawGic כשנחשפנו לראשונה ללוג׳יק הצהרת הערך שלה - Claim To Faim - נשמעה לנו יומרנית מידי: תוכנה שהופכת עבודה של שעות לשניות... מדובר על יעילות של למעלה מ-99%... מה כבר יכול לעשות דבר כזה חשבנו? אבל ככל ונכנסו לעובי הקורה התברר לנו שהאבטחה אכן מתממשת ובאופן מפתיע מציעה שכבות נוספות של יעילות.
פורסם על ידי Daniel Coen לפני 2 שנים 10 חודשים