לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4907 מאמרים 1492 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

תיאטרון

מאמרים בנושא תיאטרון , כתבות,מידע ומאמרים בתחום תיאטרון

4 מאמרים
תת נושא
חיים נוי
המופע של צח חרמון (צחי חרמון) - מרגש, מפתיע ומרתק בא לכם לבלות ערב לא-שגרתי, מיוחד, מצחיק (אבל גם קצת עצוב), מעורר-מחשבה ורגש? קראו אודות המופע של צח חרמון (צחי חרמון).
פורסם על ידי אדווהגרניט לפני 1 חודשים 2 ימים
יומן חוף ברייטון – תיאטרון בית ליסין- מחזהו הנודע של ניל סיימון – חוויה תיא "יומן חוף ברייטון" העולה בתיאטרון בית ליסין הוא מחזה נודע פרי עטו של המחזאי ניל סיימון שזכה להפקות רבות, אך ההצגה בבית ליסין היא מרשימה במיוחד. הבמאי רועי שגב להטט עם להקת השחקנים והתוצאה היא חוויה תיאטרלית דרמטית קומית, מרגשת ומעניינת.
פורסם על ידי haimnoy1 לפני 1 חודשים 2 שבועות
ביקורת: שבעה - מחזהו של שמואל הספרי – נוקב, קולח ומרגש– בית צבי שבעה העולה בבית צבי ברמת גן הוא המחזה הנועל של הטרילוגיה שכתב המחזאי שמואל הספרי, קידוש, חמץ ושבעה, העוסקת בהוויה הישראלית במשך עשור . המחזות עוסקים בטקס היהודי הדתי ששזור לכל אורך ההצגות הללו. שבעה מקרין זרקור על חיי המשפחה, מריבות וסכסוכים והוא נוקב, קולח ומרגש.
פורסם על ידי haimnoy1 לפני 1 חודשים 3 שבועות
ביקורת - הקומדיה על שוד הבנק - משכיבה בצחוק פרוע את הקהל –התיאטרון הקאמרי הקומדיה על שוד הבנק, העולה בתיאטרון הקאמרי היא הצגה מטורללת, המשכיבה מצחוק את הצופים , בתנאי שהם אוהבים הומור אנגלי משובח , חידודי לשון והברקות טקסט . הבמאי אמיר י. וולף להטט עם להקת שחקנים נפלאה והתוצאה היא הצגה שהיא משב רוח עולץ, פסק זמן במצב הרוח בימים טעונים וקשים אלה, שזורים בימים חמים ולחים.
פורסם על ידי haimnoy1 לפני 1 חודשים 3 שבועות