לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4255 מאמרים 1289 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

תעשיה

מאמרים בנושא תעשיה , כתבות,מידע ומאמרים בתחום תעשיה

13 מאמרים
תת נושא
למה חשוב אריזות ממתקים? ביחס לכל השאר, שמדברים על אריזות ממתקים מדברים על עולם שלם ועל היכולת להגדיל ולהעצים את המתנה או הפינוק שנועד לכם הפעם באמצעות ממתקים אבל לא רק, הפעם הממתקים יגיעו באריזה מדהימה שהיא למעשה אחת מיני אריזות ממתקים מדהימות שהופכות כל מתנה או ממתק למשהו מדהים ביותר.
פורסם על ידי cohenarik18 לפני 10 חודשים 4 שבועות
אריזות ממתקים הבחירה באותן אריזות ממתקים יכולה לעשות את ההבדל באופן משמעותי ביותר, האריזה מחליטה כך או כך על הרכישה, לא משנה עד כמה יהיה הממתק מדהים וטעים, אם האריזה לא מושקעת התוצאות כמו ידועות מראש, לכן כאשר בוחרים אריזות ממתקים חשוב ביותר לבחור אריזה מושכת את העין, משהו מותגי, משהו שיווקי שיכול על הדרך לשכנע את הצרכנים לבחור בו ביחס לכל שאר המתחרים האחרים.
פורסם על ידי cohenarik18 לפני 10 חודשים 4 שבועות
אריזות מזון – עד כמה זה באמת חשוב? כחושבים על כך, אריזות מזון זה עניין משמעותי ביותר שנחוץ בכל ענף וענף של מזון וזה הרבה מעבר לשמירת טריות המזון, כאן מדברים למעשה על שמירה על תקנים מחמירים כי אחרי הכול במזון עסקינן והדבר האחרון אותו ירצו היצרנים זה שהמזון הזה יסכן את הכלל.
פורסם על ידי cohenarik18 לפני 10 חודשים 4 שבועות
סוגי כננות הרמה חשמליות הקיימות בשוק השוואה בין סוגים שונים של כננות הרמה מחייבת התייחסות לשורה ארוכה של פרמטרים. במאמר הבא נסביר מה אפשר לעשות עם כננת, לאיזה משימות היא מתאימה ואיך בוחרים את מנגנון ההפעלה שלה
פורסם על ידי tziud-harama לפני 1 שנים 3 ימים
כל סוגי מתקני ההרמה הקיימים - מדריך מהם סוגי מתקני ההרמה הקיימים ולמה משמש כל אחד? אם זה מעניין אתכם - המדריך הזה בדיוק עבורכם.
פורסם על ידי tziud-harama לפני 11 חודשים 1 שבועות
מוצרי מסוע גלילים במאמר זה אודות מסוע גלילים נרצה למסור מידע שונה אודות מוצר זה המיוצר על ידי אופטימק ישראל. בנוסף, המאמר שלנו כולל פרטים טכניים על המוצר, תמונות וסרטונים. אנו רוצים גם לחלוק מידע על המסועים שאנו מייצרים.
פורסם על ידי YCY לפני 2 שנים 2 חודשים
מידע על מחליפי חום פלטות מחליפי חום ברובם מבוססים על העיקרון של שני חומרים הזורמים בצינורות בעלי דופן משותפת ובכך מתאפשר מעבר חום מהזורם הראשון אל הזורם השני.
פורסם על ידי michal_shavit לפני 2 שנים 11 חודשים
גדר לאתרי בנין כיום לכל אתר של בניה, לא מעט רשויות מקומיות מחייבות לבצע הדפסה מרעננת לגדר החיצונית לטובת שיפוי פני העיר, אווירה מרעננת במקום אתר מאובק שלא נעים לנו, העוברים והשבים לעבור בקרבתו, זהו מהלך מבורך.
פורסם על ידי ariel levy לפני 3 שנים 3 חודשים
מכונות אריזה לפס ייצור מכונות אריזה לפס ייצור, מסייעות לארוז ביעילות, מוצרים שיוצאים מקו הייצור. מכונות האריזה, פועלות במפעלים שונים, בהצלחה רבה.
פורסם על ידי שלמה פרי לפני 6 שנים 2 שבועות
שלטי נגישות לתעשיה מה חשוב לדעת כאשר נרצה לרכוש שלטי נגישות לתעשיה
פורסם על ידי AliKabilio לפני 4 שנים 3 שבועות
שקיות ניילון בתחילת שנות ה - 60 מהנדס שוודי בשם גוסטב סטן ת'ולין פיתח את את הרעיון של שקיות ניילון על ידי קיפול יריעות פלסטיק וייצר לראשונה את שקיות הניילון המוכרות לנו. שקיות הניילון מיוצרת בדרך כלל מחומר הנקרא פוליאתילן המשתייך אל קבוצת החומרים התרמופלסטיים, המתאפיין במשקלו הקל וגמישות חלקית.
פורסם על ידי Prosites.Pro לפני 4 שנים 7 חודשים
מהם הכללים המחייבים לשינוע משאות כבדים העמסת והובלת משאות כבדים יש לבצע בהתאם לתקני בטיחות מחייבים. שינוע משאות כבדים למרחקים חייב להתבצע בהתאם לאישורים המתאימים ועל פי כל כללי הזהירות הנדרשים במהלך הובלת המטענים.
פורסם על ידי itay123 לפני 6 שנים 2 שבועות
מדבקות בגלילים לנור הינה חברה ליצור ועיבוד נייר בגלילים . החברה הוקמה בשנת 1989 ע\"י גילאון שהם מעצב תעשייתי בוגר בצלאל ף דור שלישי בדפוס הישראלי.בשנת 1911 הוקם ביפו דפוס הרוטציה הראשון בישראל ע\"י סבו , אביו ז\"ל המשיך בדפוס שהם בתל אביב.גילאון דבק בניסיון אשר רכש והקים מפעלו בערד שבנגב. החברה מייצרת מדבקות ותגיות עתירות תחכום תוך התבוססות על לקוחות הטובים ביותר בארצנו , שדרוג מתמיד של יכולת ייצור ושרות שהם נר לרגלנו.
פורסם על ידי 121212 לפני 5 שנים 3 חודשים