לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

איך לצלם סרטונים בסמארטפון

פורסם בתאריך 22/06/2017      /      נכתב ע"י solo

מי שיקליד בגוגל את השאילתה, "איך לצלם סרטונים בסמארטפון" ימצא עשרות מדריכים שונים שמבקשים ללמד את הנושא. מדריכים אשר נכתבו על ידי בני נוער, מדריכי צילום, צלמים, ועוד שורה של אנשים שמתעסקים בתחום באופן מקצועי או שרואים את עצמם כמומחים מעצם זה שהם מצלמים סרטונים על בסיס קבוע.

אך האמת היא, בשביל לדעת איך לצלם סרטונים בסמארטפון, יש לקחת קורס מקצועי בתחום. בדיוק כמו שיש קורסי צילום סטילס ווידיאו, אשר מועברים על ידי אנשי מקצוע, כך בשנים האחרונות נפתחו קורסים של צילום וידיאו מהסמארטפון.

זה אך טבעי, שכן יותר ויותר אנשים משתמשים במכשיר הסלולר שלהם לצילום סרטונים מסוגים שונים, כמעט כל אחד עושה את זה, בין אם לצרכיו האישיים, צילומי משפחה, שמחות, מפגשים עם חברים, אירועי ספורט בהם הוא משתתף, מופעי מוזיקה ועוד, ובין אם זה לצרכים עסקיים. אנחנו יכולים לראות בעלי עסקים, חברות או ספקי שירותים, מצלמים סרטונים במטרה לעלות אותם לרשת ולהשתמש בהם לצורכי שיווק. זה יכול להיות מדריך טיולים שמצלם את הקבוצה שהוא מדריך, זה יכול להיות מאמן ריצה שמצלם את הקבוצה באימון וזה יכול להיות אינסטלטור שמצלם מדריך מצולם לפתרון בעיות סתימות בבית. לכן אנחנו יכולים למצוא שורה ארוכה של קורסים בהם לומדים, איך לצלם סרטונים בסמאטרפון.

למה אני צריך את זה?

ייתכן מאוד, שיש מי שישאל את עצמו, למה הוא צריך את זה. הרי מה ההיגיון לעשות קורס צילום בסמאטרפון. אם המטרה של הקורס היא ללמוד כיצד להפיק סרטונים לשימוש עצמי, אז אפשר גם להפיק סרטונים ברמה יותר נמוכה ולא להשקיע כסף וזמן בקורס. אם המטרה היא לצאת מהקורס ולהשתמש בהפקת סרטונים לצורכי עסקים, אז אולי עדיף לקחת איש מקצוע בשביל זה?

כן בדיוק הנקודה. אם אנחנו יכולים לעשות את זה לבד, למה להשתמש באנשי מקצוע? אנחנו יכולים ללמוד בקורס איך לצלם סרטונים בסמאטרפון ברמה גבוהה ולהפיק מהם תועלת, מבלי שנצטרך להשקיע הון עצום בהשכרת אנשי מקצוע.

אך גם אם אנחנו שוכרים אנשי מקצוע, הרי שהסרטונים שאנחנו מפיקים בעזרת המכשיר שלנו, יכולים להשתלב בסרט תדמית או כל סרט אחר שאנשי המקצוע יפיקו עבורנו, וזה יכול להועיל לנו הרבה יותר.

כיצד בוחרים את הקורס הנכון

תחילה יש לומר, בשביל ללמוד איך מצלמים סרטונים בסמארטפון, לא מספיק להשתמש במדריך שאנחנו מוצאים בגוגל, רצוי להירשם לקורס מקצועי בתחום. כך נלמד בצורה נכונה את הטכניקות השונות.

הדרך הטובה לעשות את זה, היא בעזרת קורס מקצועי, שמועבר על ידי אנשי מקצוע בתחום הצילום והפקת סרטונים, קורס שכולל מספר מפגשים, במהלכם אנחנו לומדים כיצד להשתמש במכשירים וגם יוצרים סרטונים משלנו. כך נלמד את רזי צילום וידיאו מהסמארטפון בצורה מושכלת וחכמה.

 

1374 צפיות
2 כניסות
מאמרים נוספים מאת solo
איך מתמודדים עם עבירות מין? עבירות מין נחשבות לעבירות חמורות ביותר מבחינת החוק הישראלי, והוא כולל פירוט של שורה ארוכה של עבירות אינוס, מעשי סדום, מעשי בעילה אסורה, סחיטה באיומים ועוד. מערכת המשפט רואה בעבירות מסוג זה עבירות חמורות ביותר, ועל כן בנסיבות מחמירות יכול הנאשם לקבל גם עונש של 20 שנים. אבל לפני הכול, חשוב להבין איך מתמודדים עם עבירות המין, ומה צריך לעשות לאחר הפגיעה.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 3 שנים 7 חודשים
עוגת יום הולדת מיוחדת למבוגרים כשהיינו ילדים חשבנו, שביום בו נגדל ולא נהיה עוד ילדים, גם נפסיק ליהנות מאותם דברים שדאגו לתת לנו בילדותנו. דברים שמתאימים לילדים. למשל עוגות יום הולדת. לשמחתנו, אנחנו יכולים לקנות היום עוגת יום הולדת למבוגרים בשלל עיצובים, על פי בחירתנו. במאמר זה אביא מספר דוגמאות של עוגות מיוחדות לימי הולדת של מבוגרים.
פורסם בקטגוריית אירועים שונים, לפני 6 שנים 5 חודשים
10 דברים שחייבים לדעת לפני חקירה במשטרה זה יכול לקרות לכל אחד מאתנו. יום אחד אתם מסתובבים חופשי ככל אדם, ובבת אחת אתם נעצרים על ידי המשטרה ונלקחים לחקירה ממושכת. עוד לפני שאתם מבינים מה קורה, אתם נלקחים לחדר חקירות הקר שבו שואלים אתכם שאלות נוקבות וצולבות. ישנם אנשים שקיימת בקרבם תפיסה שאם הם שלמים עם היושר שלהם ולא עשו דבר, הם יכולים לצאת מהמצב בשלום. אך טעויות בחדר החקירות עלולות לעלות ביוקר ולהוביל בסופו של דבר להרשעה בלתי נמנעת. לפיכך, גם אם אתם בטוחים שנהגתם כראוי לאורך כל הדרך, ישנם כמה דברים שאתם חייבים לדעת כשעוצרים אתכם.
פורסם בקטגוריית פלילי, לפני 3 שנים 11 חודשים
עבירות צווארון לבן עבירות צווארון לבן הינן עבירות המשלבות פן פלילי ופן כלכלי ועל כן גם דורשות מעורך הדין המייצג חשודים ונאשמים בעבירות אלו מיומנות מיוחדת, ידע משפטי וכלכלי כאחד וניסיון רב. במאמר זה תוכל/י למצוא מידע אודות עבירות צווארון לבן.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 5 שנים 3 חודשים
הוצאת דיבה בפייסבוק - מה עושים אם פגעו בשמך הטוב הוצאת דיבה ולשון הרע בפייסבוק וברשתות החברתיות הפכו לתופעה נפוצה. יחד עם היתרונות האדירים שהביאו איתן הרשתות החברתיות, הם גם יצרו מצב בו ניתן להכפיש את שמו של אדם בקלות ולהגיע למאות ואלפי גולשים בלחיצת כפתור.
פורסם בקטגוריית חוק ומשפט, לפני 6 שנים 3 חודשים