לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3469 מאמרים 986 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
מעקב וידאו

מעקב וידאו בבית העסק

פורסם בתאריך 29/06/2017      /      נכתב ע"י 121212

רקע כללי

בשנים האחרונות אנו עדים להתפתחות אדירה בכל הנוגע לציוד מעקב בכלל ומצלמות נסתרות בפרט.  גודלן הממוצע של המצלמות הנסתרות ירד באופן ומשמעותי וכך גם המחיר שלהן. כתוצאה מכך המצלמות הנסתרות הן כיום מוצר נגיש ואפשרי לרכישה עבור כמעט כל אדם הזקוק לשירותי מוצר זה.

מלבד הירידה בגודל הפיסי ובמחיר ניתן להבחין בשיפור עצום בביצועי המוצרים הנמכרים בשוק וביכולתם לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, בין אם מדובר באיכות וידאו ובין אם מדובר באיכות שמע אין ספק כי המוצרים הנמצאים בשוק כיום עולים בעשרות מונים על המוצרים שהיו זמינים בעבר.

כמות המצלמות הנסתרות והמגוון שלהן מאפשר לכל בעל עסק למצוא את המוצר אשר הולם את צרכיו ומבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, כיום אין עוד צורך בפשרות בנושא ציוד המעקב, תודות לפיתוחים חדשים ועדכניים כל אחד יוכל למצוא את הציוד המתאים ביותר בשבילו.

מעקב בבית העסק

אין ספק כי מציאת עובדים רציניים ומהימנים היא לא תמיד משימה פשוטה,  בעלי עסק רבים מוצאים עצמם במצבים בעייתיים אשר במהלכם עליהם למסוך על עובדים חדשים שעדיין לא הוכיחו את אמינותם. בין השאר מדובר במקרים כמו זבן חדש בחנות אשר נשאר לבד עם הקופה והמוצרים, מכונאי חדש במוסך שנשאר ללא השגחה עם ציוד רגיש, עובד חדש בחברת פרסום שחשוף לחומר משרדי רגיש וכולי.

על מנת למנוע אי נעימויות וחשדות מיותרים ניתן להשתמש בציוד מעקב וידאו בבית העסק. אחד מכלי המעקב היעילים ביותר שניתן לרכוש עבור בית עסק הוא מצלמה נסתרת זעירה. מצלמה זו מותקנת כאשר פניה מופנים לעבר אזור רגיש ומתעדת את כל אשר קורה בזמן שבעל העסק לא נוכח, בצורה זו ניתן בקלות לוודא את אמינותו של עובד כזה או אחר, למנוע ולהרתיע גניבות מכל הסוגים ולהישאר רגוע ושקט גם כאשר אינך נוכח בבית העסק.

רבים מבעלי העסקים אשר משתמשים בציוד מעקב מדווחים על הפסקת הגניבות וירידה בכמות החוסרים בקופות השונות, אין ספק כי מצלמה נסתרת היא כלי רב עוצמה כאשר מדובר בשמירה על בית עסק, הן מפני עובדים בלתי מהימנים והן מפני איומים חיצוניים שונים.

985 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת 121212
צימרים בערד לנפוש ליד ים המלח בקצה העיר ערד הקסומה והמבודדת בשכונה פסטורלית ושקטה עם נוף מדברי. חופשה לזוגות ולמשפחות שרוצות לצאת מהשגרה ולבלות יחד באזור המתוייר של ישראל.
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 3 שנים 9 חודשים
צימרים בערד, צימרים בים המלח, צימרים בדרום לנפוש ליד ים המלח בקצה העיר ערד הקסומה והמבודדת בשכונה פסטורלית ושקטה עם נוף מדברי. חופשה לזוגות ולמשפחות שרוצות לצאת מהשגרה ולבלות יחד באזור המתוייר של ישראל.
פורסם בקטגוריית תיירות ונופש, לפני 1 שנים 7 חודשים
מצבות בארץ קיים מספר רב של חברות לייצור המצבות. אך חברת גברו סלע בולטת מבניהן וזה הודות לשמה הטוב, עובדיה המקצועניים וגישתה החדשנית והיצירתית. מיום הקמתה בשנת 1983 ע”י האומן סלבה יצחק החליטה חברת גברו סלע ללכת במסלול שונה. במקום לעבוד לפי הסטנדרטים הקיימים בתחום בחרה החברה להציב סטנדרטים משלה, סטנדרטים של אומנות אמתית, עבודה אינדיבידואלית עם הלקוח ועיצובים אקסקלוסיביים מסוגי אבנים שונים
פורסם בקטגוריית עסקים אחר, לפני 3 שנים 9 חודשים
Cosmeceuticals manufacturer Dan Pharm ltd. is a Cosmetics, Phyto-Cosmeceuticals and Natural Medical Devices manufacturer based in Beer-Sheba, Israel. We specialize in the manufacture of a wide range of innovative products: Natural Cosmetics, Toiletries, Phyto-Cosmeceuticals, Medical Devices (natural health therapy products) and custom-made product development and formulation. Since our inception over a decade ago, we have been producing Skin Care, Face, Hair, Body, Spa and Aromatherapy products. In addition we are specializing in the production of several unique Treatment Creams, Gels and Sprays. Our products are well known for their high quality and performance in all our markets (local & overseas).
פורסם בקטגוריית קוסמטיקה, לפני 3 שנים 3 חודשים
מדבקות בגלילים לנור הינה חברה ליצור ועיבוד נייר בגלילים . החברה הוקמה בשנת 1989 ע\"י גילאון שהם מעצב תעשייתי בוגר בצלאל ף דור שלישי בדפוס הישראלי.בשנת 1911 הוקם ביפו דפוס הרוטציה הראשון בישראל ע\"י סבו , אביו ז\"ל המשיך בדפוס שהם בתל אביב.גילאון דבק בניסיון אשר רכש והקים מפעלו בערד שבנגב. החברה מייצרת מדבקות ותגיות עתירות תחכום תוך התבוססות על לקוחות הטובים ביותר בארצנו , שדרוג מתמיד של יכולת ייצור ושרות שהם נר לרגלנו.
פורסם בקטגוריית תעשיה, לפני 3 שנים 3 חודשים