לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4571 מאמרים 1383 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

דלת זכוכית - בעיות נפוצות בדלת

פורסם בתאריך 06/07/2017      /      נכתב ע"י nadimanor@gmail.com

דלת הזכוכית היא כלי עבודה שאינו פוסק מלעבוד ולעיתים חוטף מכות או שימוש אגרסיבי בדלת, מה שמוציא את הדלת מכיוון. לכן יש לנו צורך לקרוא לעיתים למומחה בדלתות זכוכית אשר יגיע לאתר את הבעיה ולפתור אותה במקצועיות הגבוהה ביותר.

שימו לב כי בדלת זכוכית, השונה מדלתות אחרות, בעת תקלה, יש צורך לטפל מיידית בדלת בגלל

שדלת הזכוכית אינה נחה לרגע והיא אינה דלת רגילה, אלא עשויה מזכוכית העלולה להידבר ולגרום נזק רב וסיכון בפגיעה בחיי העוברים בדרך. סיכוניה בהתפוצצות הזכוכית

אז נוצר מצב בו עלי למשוך בחוזקה או לדחוף את הדלת מעט בכדי לסגור אותה.מעבר לכך, שימו לב כי כל בעיה הנגררת מחריפה ודינה לעלות הרבה יותר לבסוף.

מדוע עלינו לכוון את הדלת בכל פעם מחדש?

כל מוצר עליו נחשוב שהוא בתנועה כל היום, ממש כמו בני אדם, מתאמץ, נפצע, מקבל מכות לעיתים ודורש טיפול. ודלת הזכוכית העובדת כל היום ובאמצעותה משתמשים בדלת כאלה היותר עדינים וכאלה פחות, זהו חלק מהטיפול של דלת הזכוכית.

 

זה אחד המקרים הנפוצים ביותר בתקלות של דלתות זכוכית.

לבעיה הזו בדלת הזכוכית יכולים להיות מספר גורמים:

יש צורך לכוון את מחזיר הדלת הרצפתי. למה זה קורה כל פעם מחדש?

אחת הסיבות הנפוצות ביותר לבעיה הזו בדלת הזכוכית היא תנועתה הבלתי פוסקת של הדלת, התיישנותו של מחזיר הדלת והצורך להחליפו. במידה ואנו שמים לב כי הבעיה חוזרת על עצמה כל פעם שוב ושוב, עלינו למצוא מומחה בדלתות זכוכית שיבדוק את המחזיר ואת תקינותו

סנדל הרכב כבר אינו מחזיר כיאות את הדלת ובכל תזוזה שלה משתחרר הסנדל יותר ויותר עד שהדלת כבר אינה מכוונת. בדרך כלל כשהבעיה מקורה בסנדל התחתון שמחליק, מתלווה נקישה חזקה בפתיחתה או סגירתה של הדלת.
כתוצאה מהשימוש בדלת השתחררו חלק מצירי הדלת הנקראים סנדלים. מטרתם של הסנדלים היא לתפוס את דלת הזכוכית לציריה באמצעות לחץ ולקשר בינה לבין דלת הזכוכית. וכמובן לשנות ולכוון את תנועתה ומיקומה של הדלת. 

 

 

דלת זכוכית – יתרונות רבים ומגוונים לה

יופיה של דלת הזכוכית הוא מעל לכל הדלתות האחרות, מה גם שהיא מסוגלת להשתלב בתוך עיצובו הכללי של המקום בקלות רבה. למשל כחלק מקיר מסך או בחלקה הקידמי של החנות כהמשך רציף לחלון הראווה.

בכך לוקחת חלק דלת הזכוכית והופכת להיות חלק אינטגרלי מפרסום ותצוגת הפריטים הנמכרים בבית העסק. הלקוח יכול לראות את הקורה בחנות ללא הפרעה ועל אחת כמה וכמה בשעות שבהן החנות או בית העסק סגורים. יש באפשרותו להתבונן עוד לעומק החנות ואולי עינו תצוד פריט שאהב ואשר גרם לו להגיע למחרת או מיד ולקנות את הפריט. לכן, בעיני דלת הזכוכית היא חלק מהאקט השיווקי פרסומי של בית העסק.

חשוב/י כמה תחרות יש היום בין כל בית עסק ועסק על כל לקוח וכל יתרון ולו הקטן ביותר יכול להביא את הלקוח לצידך. תן ללקוח את הפיתוי שהוא צריך ודלת הזכוכית תוכל לעזור לך ביתר קלות אף אם אינך נמצא בחנות.

זה ממש כמו לחשוב על מוצר אותו קנית לשימושך בעסק המניב לך כסף. השקעה לכל דבר.

אחד היתרונות  הנוספים, עקיף אומנם, אך חשוב לאין ערוך הוא החובה בדר"כ להתקין מתחת לדלת הזכוכית מחזיר דלת רצפתי המאט את סגירת הדלת לפי רצונך, מקל על הלקוחות להיכנס לחנות בקלות

 

החלפת מחזיר הדלת הרצפתי בדלת הזכוכית

מחזיר הדלת הרצפתי, כשמו כן הוא.

זהו מחזיר הדלת היחיד למעשה המותקן בתוך הרצפה, בור אשר מכינים מבעוד מועד.

תפקידו הנוסף הוא לשמש כציר תחתון לדלת הזכוכית ובכך לשאת את כל משקלה של הדלת על גבי הציר. תפקידו של מחזיר הדלת הוא לסגור את הדלת בצורה איטית וללא זעזועים ובכך לשמור עלינו, העוברים בדלת, ועל הדלת עצמה וחלקיה שישארו תקינים ולא ישברו.

 

במידה וקרתה לך תקלה בדלת והיא אינה מכוונת כהלכה

נסגרת לאט או מהר מדי

משמיעה רעשים בסגירתה או פתיחתה

ולא להתעסק עם סגירת הדלת, כיוון שהדלת נסגרת בצורה אוטומטית ומאפשרת לנו גם לצמצם את האפשרות שאצבעותינו יתקעו בדלת.

 

 

דלת זכוכית – פרטים נוספים באתר סופר לוק דלתות זכוכית ומנעולנות כללית
 

http://super-lock.co.il/index.php/2013-09-16-18-53-16/%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%9E%D7%A9%D7%A8%D7%93%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%91%D7%AA%D7%99-%D7%A2%D7%A1%D7%A7/187-%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%9F-%D7%93%D7%9C%D7%AA-%D7%96%D7%9B%D7%95%D7%9B%D7%99%D7%AA

 

קחו בחשבון כי דלתות זכוכית זו המומחיות שלנור

דעוז לכם כי להעניק שרו לכם לקוחותינו זו האהבה שלנו

 

 

 

 

1359 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת nadimanor@gmail.com