לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

ביובית בנתניה וביובית בהוד השרון

פורסם בתאריך 19/09/2015      /      נכתב ע"י omeromer

ביובית בהוד השרון וביובית בנתניה

בשנים האחרונות אנו שומעים כמעט כל חורף על הצפות באזורים שונים במרחב השפלה, ובפרט בנתניה והוד השרון. התנאים הגיאוגרפיים בערים אלו, בדגש על העובדה שאזור זה הוא אזור מישורי הופכים את מערכת הניקוז בערים אלו לבעייתית מאוד. בנוסף לתנאים הגיאוגרפים, סגנון החיים המודרני בערים אלו, וריבויי המפעלים בהן, אחראים להזרמה של כמויות גדולות של פסולת למערכות הביוב. כמויות הפסולת האדירות גורמות לא פעם לחסימה במערכת הביוב. הדרך הטובה ביותר, ולמעשה הדרך היחידה שמומלצת לטיפול בתקלות במערכת הביוב היא באמצעות שימוש בביובית. השימוש בביובית בהוד השרון וביובית בנתניה היא הפתרון המהיר והיעיל ביותר לפתיחת חסימות ולניקוי מערכת הביוב.

חרף העובדה שכמעט כולנו שמענו פעם את השם הביובית, רובנו לא ממש יודעים מה היעוד שלה ואיך היא פועלת. אז אם אתם מעוניינים להשלים את הפער כדאי שתקראו את השורות הבאות. ביובית בהוד השרון ניתן למצוא באתר הזה: http://allplumbers.co.il/%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8%D7%99%D7%9D/%D7%91%D7%99%D7%95%D7%91%D7%99%D7%AA-%D7%91%D7%94%D7%95%D7%93-%D7%94%D7%A9%D7%A8%D7%95%D7%9F

ביובית- שתי פונקציות המשרתות מטרה אחת

ביובית היא מערכת הכוללת כלי רכב גדול המזכיר במראהו מכלית גדולה. מהמכל הגדול המונח על גבי הביובית יוצא צינור גדול שלמעשה מהווה את "הזרוע המבצעת" של הביובית. הצינור היוצא מהביובית כולל שתי פונקציות המשרתות את אותה מטרה- ניקויי מערכת הביוב מגורמים לא רצויים.

הפונקציה הראשונה עליה נדבר היא פונקציית השאיבה של הביובית. לביובית יש יכולת שאיבה בעוצמה גבוהה המסוגלת לנקות את מערכת הביוב מכמויות גדולות מאוד של פסולת. למעשה ניתן להסתכל על הביובית כסופר שואב אבק, המקביל בעוצמתו לעשרות, אם לא מאות שואבי אבק ביתיים. במקרים של חסימה במערכת הביוב מחדירים את הצינור של הביובית לתוך הביוב, ושואבים מהביוב את כל אותם גורמים המפריעים לזרימה השוטפת של המים במערכת. לאחר סיום השאיבה מערכת הביוב תוכל לשוב ולהזרים מים כמצופה ממנה.

האפשרות השנייה של פתיחת סתימות באמצעות ביובית מתבססת על היכולת של הביובית לייצר זרם מים בעוצמה אדירה. מצינור הביובית ניתן להזרים מים בעוצמה גבוהה שיכולה לנקות את דפנות מערכת הביוב מכל אותם גורמים המפריעים לזרימת המים, בין אם מדובר בשאריות של פסולת, ואפילו כשמדובר על שורשים שחדרו לתוך המערכת.

ביובית- הפתרון המושלם במקרים של הצפה

השימוש עם ביובית בנתניה נפוץ מאוד גם במקרים של הצפות בבתי מגורים ובחניונים תת קרקעיים. הכמויות הגדולות של המשקעים באזור, ומערכת הניקוז הבעייתית גורמות מדי חורף להצפות של בתים, ואף שכונות שלמות. במקרים של הצפות בקנה מידה כה גדול, יכולות הקיבול של הביובית הופכות אותה לשיטת ההתמודדות הטובה ביותר עם כמויות המים הגדולות.

אז בפעם הבאה שתתקלו בבעיות בביוב, או בסתם הצפה, תדעו שביובית היא הפתרון בשבילכם.

2298 צפיות
44 כניסות
מאמרים נוספים מאת omeromer
פתיחת סתימות ביוב מאמר על פתיחת סתימות ביוב
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 8 שנים 2 חודשים
דרכים מודרניות לקידום עסקים מאמר מפורט על דרכים עכשוויות ומודרניות שיסייעו לקדם את העסק שלכם
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 7 שנים 5 חודשים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 7 שנים 5 חודשים
משאבות לביוב מאמר על משאבות לביוב
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 8 שנים 1 שבועות
טיולי ג'יפים בגליל מאמר זה עוסק בטיולי ג'יפים ברחבי הגליל היפהפה
פורסם בקטגוריית טיולים בארץ, לפני 7 שנים 4 חודשים