לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4576 מאמרים 1385 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר
מילות מפתח
פתיחת סתימות ביוב

פתיחת סתימות ביוב

פורסם בתאריך 19/09/2015      /      נכתב ע"י omeromer

 

פתיחת סתימות ביוב

התמודדות עם סתימות ביוב היא כנראה אתגר איתו רבים מאתנו נדרשים להתמודד מדי תקופה. שאריות הפסולת שאנו מזרימים למערכת הביוב שלנו, ושורשים שחודרים לתוך המערכת גורמים לעיתים לא כל כך רחוקות לחסימות במערכת המצריכות התערבות של בעל מקצוע. בעוד שישנם אנשים בעלי ידע ומוטיבציה לפתור את בעיות האינסטלציה בעצמם, מרבית האנשים מעדיפים להזמין איש מקצוע שיבצע את העבודה בשבילם בצורה מקצועית. בחלק גדול מהמקרים אינסטלטור טוב יוכל לפתור לנו את הבעיה, אך ישנם מקרים רבים, ובפרט במקרים של כניסה לתעלות ביוב גדולות, המצריכות שימוש בכלים מיוחדים לטובת מתן פתרון לבעיה.

שאיבת בורות ביוב זה לא משחק ילדים

בניגוד לבעיות אינסטלציה פשוטות, להן כל אינסטלטור מיומן יכול לתת מענה, בעיות המצריכות פתיחת סתימות ביוב אינן יכולות להיעשות באמצעות האמצעים אותם יש לכל אינסטלטור. כמות המים האדירה, והגזים הרעילים מצריכים שימוש באמצעי שאיבה מיוחדים. האמצעי הנפוץ ביותר לצורך התמודדות עם כמויות גדולות של מים הוא הביובית. לביובית יש יכולת שאיבה חזקה מאוד, המסוגלת לנקז כמויות גדולות מאוד של פסולת ומים ללא כניסה של בני אדם לתעלת הביוב. בנוסף ליכולת השאיבה, לביובית יש גם יכולת להזרים מים בעוצמה גבוהה המסוגלת לפתוח סתימות במערכת הביוב.

פתיחת סתימת ביוב- לא להתפשר על טיפולים זמניים

חשוב שנדע שבדרך כלל סתימות בביוב אינן מתרחשות במקומות אקראיים. במקרים רבים כאשר אינסטלטור מגיע לביתו של לקוח, הלקוח כבר יודע להצביע על המיקום הקבוע שבכל פעם מתרחשת בו סתימה. הסיבות לתקלות במערכת הביוב שלנו הן שונות ומגוונות, החל מחדירת שורשים למערכת, דרך מערכות שהונחו בצורה לא נכונה, ועוד מספר רב של גורמים. לאלו מאתנו שלא מרגישים צורך עז לפגוש את האינסטלטור שלהם מדי תקופה, מומלץ לבקש מהאינסטלטור המגיע אליכם הצעה לטיפול יסודי שיפתור את הבעיה לתמיד, ולא רק ייתן מענה נקודתי לסתימה שלשמה הוא נקרא.  לאחר איתור גורם הבעיה, וטיפול נכון בו נוכל ליהנות ממערכת ביוב שתעבוד בצורה תקינה לאורך זמן. אמנם במבט ראשון חלקנו נרתע מהסכום אותו נאלץ לשלם כאשר נרצה לטפל בשורש הבעיה, אך אם נשווה בין הסכום אותו נוציא באופן חד פעמי, לבין הסכום הכולל של כל הפעמים בהם נדרש להזמין אינסטלטור לטיפול נקודתי, כנראה שנבין שמשתלם יותר לטפל בבעיה פעם אחת באופן יסודי, במקום כל פעם להתמודד בצורה נקודתית.

1852 צפיות
3 כניסות
מאמרים נוספים מאת omeromer
ביובית בנתניה וביובית בהוד השרון בשנים האחרונות אנו שומעים כמעט כל חורף על הצפות באזורים שונים במרחב השפלה, ובפרט בנתניה והוד השרון. התנאים הגיאוגרפיים בערים אלו, בדגש על העובדה שאזור זה הוא אזור מישורי הופכים את מערכת הניקוז בערים אלו לבעייתית מאוד.
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 8 שנים 2 חודשים
דרכים מודרניות לקידום עסקים מאמר מפורט על דרכים עכשוויות ומודרניות שיסייעו לקדם את העסק שלכם
פורסם בקטגוריית בריאות, לפני 7 שנים 5 חודשים
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 7 שנים 5 חודשים
משאבות לביוב מאמר על משאבות לביוב
פורסם בקטגוריית עסקים, לפני 8 שנים 1 שבועות
טיולי ג'יפים בגליל מאמר זה עוסק בטיולי ג'יפים ברחבי הגליל היפהפה
פורסם בקטגוריית טיולים בארץ, לפני 7 שנים 4 חודשים