לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3074 מאמרים 825 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

שיווק במייל

פורסם בתאריך 23/07/2017      /      נכתב ע"י TalDarb

שיווק במייל נחשב לאחת מאופציות השיווק הוותיקות יותר בעולם השיווק האינטרנטי. היום ניתן למצוא מגוון רחב של שיטות שיווק באינטרנט, שיהיו הרבה יותר מפותחות ומשוכללות מאשר השיווק באמצעות הדואר האלקטרוני. עם זאת, חשוב לזכור כי מדובר על שיטת שיווק יעילה ורלוונטית, רק צריך לדעת כיצד לעשות זאת נכון. בעבר אנשים רבים קיבלו עשרות מיילים שיווקיים בכל יום, דבר שגרם לרוב האנשים להתעלם מכל מייל פרסומי באשר הוא. כתוצאה מכך, הרבה יותר קשה לגרום לאנשים לפתוח מייל שיווקי, ועוד יותר קשה לשכנע אותם לעשות פעולה כלשהי דרך המייל. עם זאת, מי שעושה זאת נכון, זוכה להזדמנות אדירה להגיע לאלפי לקוחות פוטנציאלים חדשים.

שיווק במייל – טיפים שכדאי להיעזר בהם

הדבר החשוב ביותר שכדאי לזכור, הוא שמדובר על אנשים פרטיים ולכן כדאי לפנות אליהם בצורה אישית. ניתן לעשות מספר רשימות תפוצה שונות, ולהפיץ את המייל השיווקי בהתאם למאפיינים של כל קבוצה. בצורה כזאת, הגישה של כל מייל תהיה הרבה יותר אישית, ואנשים יטו לפתוח ולקרוא אותם. מומלץ לא להציף את האנשים במיילים רבים מידי, אלא לשלוח מייל רק כשיש מה להגיד או מה לחדש. אופציה נוספת היא לשלוח מייל אחת לתקופה קבועה, וכך ליצור ציפייה אצל הלקוחות. חשוב שהמייל יהיה שימושי עבור הלקוח, חשוב להעניק לו ערך מוסף ולתת טיפים או עצות שימושיות. חשוב להקפיד על כותרת בולטת למייל, על מנת למשוך את תשומת הלב ולא לתת למייל לשקוע בין שאר המיילים בתיבה.

לסיכום, אין ספק כי כל התחום של שיווק במייל עודנו רלוונטי וחשוב, היות ומדובר על טקטיקת שיווק יעילה ואפקטיבית. חשוב להקפיד על כתיבה נכונה ומעניינת של המייל, לחלק ערך לגולשים ולהציע טיפים או מבצעים אטרקטיביים דרך המייל.

860 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת TalDarb
בגדי עבודה לחורף בגדי עבודה לחורף צריכים להיות עמידים במיוחד אך לא על חשבון החימום והמראה החיצוני שלהם. כיום אין כל צורך להתפשר על מראה
פורסם בקטגוריית ביגוד, לפני 2 שנים 5 חודשים
כיצד לבחור קבלן שיפוצים בחיפה? לא מעט אנשים מחפשים קבלן שיפוצים בחיפה, על מנת לשפץ ולשדרג את הדירה שלהם. כל אחד רוצה הרי לחיות בדירה נעימה ואסתטית, ולצורך כך...
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 10 חודשים
חברות תרגום - הצורך שלכם בהם על מנת להצליח במשימה זו, אנו נשכיר את שירותיהן של חברות תרגום, ונבקש מהן תרגום של כל הדברים שאנו צריכים.
פורסם בקטגוריית תרגום, לפני 2 שנים 7 חודשים
הכל על משיכת כספי פנסיה הגעתם לגיל הזהב? מזל טוב! הגיע הזמן למשוך את כספי הפנסיה שלכם ושתתנהלו מולם נכון. עוד לא הגעתם לגיל הזהב? אתם זקוקים דחוף לבצע משיכת כספי פנסיה על מנת לסגור חוב כלשהו..
פורסם בקטגוריית פרישה ופנסיה, לפני 2 שנים 8 חודשים
משרד עורכי דין בירושלים קיימים חוקים רבים, אך לא כולם מכירים אותם מהסיבה שאין להם עיסוק יום יומי בחוקים אלו. לכן, קיים משרד עורכי דין בירושלים
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 שנים 11 חודשים