לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
4581 מאמרים 1388 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

מיתוג עסקי

פורסם בתאריך 24/07/2017      /      נכתב ע"י creauto.web@gmail.com

מיתוג עסקי

 

[מיתוג עסקי | חברת מיתוג | משרד מיתוג | מיתוג לעסק]

מיתוג עסקי | חברת מיתוג | משרד מיתוג | מיתוג לעסק

במשך השנים צברנו ניסיון רב וביצענו מאות פרויקטים של מיתוג לעסק, קריאוטו יודעת מה עושה פרויקט מיתוג לפרויקט מוצלח. פיתחנו שיטת עבודה שמפחיתה משמעותית את מורכבות הפרויקט, ממקסמת את הזדהות הלקוחות עם המותג, מבטיחה התאמה ליעדים העסקיים שלך – ומשיגה תוצאות. התהליך שלנו מכיל 3 שלבים עיקריים.

ייעוץ והכוונה למותג, בניית מותג והוצאת המותג לאור

ייעוץ – חשיפת מטרות המותג

בתהליך הייעוץ במיתוג עסקי אנחנו נכנסים לתוך ראש העסק שלך – כולל אסטרטגיות השיווק, התנהגות השוק, לקוחות ומתחרים. בנוסף אנחנו משתפים פעולה עם העובדים והלקוחות שלך כדי לקבל עוד אינפורמציה. המטרה שלנו בתהליך הייעוץ במיתוג עסקי הוא בעצם להבין את האתגרים והמטרות. כל לקוח הוא שונה אבל תהליך הייעוץ כולל מספר נטבחים:

בניית המותג

במהלך בניית המותג במיתוג עסקי אנחנו משתמשים בכל המידע שצברנו יחד עם הניסיון והיצירתיות כדי למצב את המותג שלך – הייחודיות, הרלוונטיות והאמון מול השוק. לאחר מכן אנחנו מפתחים אלמנטים תומכים שיחזקו את המותג. אם המותג צריך לוגו ונראות חדשה, הצוות היצירתי שלנו יעשה זאת בעבודה איכותית.

תהליך זה כולל :

סיפור המותג, מסר עיקרי
מבנה המותג
שם המותג
לוגו וזהות מותג

הוצאה לפועל

בתהליך זה של מיתוג עסקי, אנחנו נפיח חיים במותג שלך. ויזאולית, מילולית בכל נקודה ונקודה בערוצים והמדיות השונות. אנחנו נפתח את המותג שלך החל מתבניות, כרטיסים , מעטפות , ברושורים, דוחות, חתימות, אריזות, בניית אתר אינטרנט, תבניות וורד ומצגות, פונטים, תמונות, פלטת צבעים. נעזור לך להבין מי הקהל שלך ולהציג מטרות למותג, קהל, מסר. בנוסף ננהל את המותג שלך בצורה אפקטיבית, ננתח תוצאות ונסיק מסקנות.

אתם עשויים להתעניין גם בבניית אתר רספונסיבי לעסק שלכם.

צרו איתנו קשר עכשיו ונבנה לכם תכנית למיתוג עסקי

 

1443 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת creauto.web@gmail.com
בניית חנות וירטואלית מאות סקרים חושפים שהשוק הולך לעשות שינוי וצועד בצעדי ענק לעבר תחום החנויות הוירטואליות ב5 שנים האחרונות. בימים אלו 51% מהאוכלוסיה מעדיפה לרכוש בחנות אינטרנטית מאשר בחנות פיזית. עם עלייתה של החנויות החברתיות והאינטרנטיות, האינטרנט של הדברים , חשוב מאוד לאפשר ללקוחות שלך פתרונות רכישה באינטרנט.
פורסם בקטגוריית בניית אתרים, לפני 6 שנים 4 חודשים
חברה מומלצת לבניית אתרים כפי שאתם יודעים, ואם לא אז זה הזמן : אתר אינטרנט לעסק הוא חיוני לעסק והוא בעצם המראה של העסק באינטרנט וחברה מומלצת לבניית אתרים תבטיח שתקבלו מוצר איכותי. כיום יש משתמשים במאפיינים טכנולוגיים חדישים שמעבירים למשתמשים באתר גלישה נעימה יותר שגורמת לו לקבל רושם חיובי מהעסק ולבסוף לרכוש את אמון הלקוח בכך שתוכלו לתת לו את המענה הטוב ביותר.
פורסם בקטגוריית בניית אתרים, לפני 6 שנים 4 חודשים
שירותי תרגום קריאוטו מובילה בשירותי תרגום לעסקים קטנים ובינוניים בזכות שירות הלקוחות ומערכת ההזמנות היעילה. עסקים בוחרים בקריאוטו בגלל שהם דורשים איכות מצויינת וערך מעולה.
פורסם בקטגוריית תרגום, לפני 6 שנים 4 חודשים
בניית אתרים למסעדות איך אנחנו יכולים לעזור? חברות מגיעות אלינו לקבל 4 שירותים עיקריים: בניית אתרים למסעדות, שיווק באינטרנט, SEO ותוכן.
פורסם בקטגוריית בניית אתרים, לפני 6 שנים 4 חודשים
קידום אתרים בחיפה עולם שלנו לאט לאט עובר מפיזי לדיגיטלי ולכן גם צורת השיווק שלנו. הימים ששיווק היה רק דרך ערוצי מדיה פיזיים השתנה. היום כל עסק וחברה מקדמים עצמם בערוצים דיגיטליים כמו : קידום אורגני בגוגל, קידום ממומן בגוגל, שיווק ברשתות חברתיות, קידום באמצעות תוכן, שיווק באמצעות מייל וכולי. הם הבינו את חשיבות המיקום שלהם מול לקוח פוטנציאלי במרחבי הדיגיטל.
פורסם בקטגוריית קידום אתרים, לפני 5 שנים 8 חודשים