לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3074 מאמרים 825 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

כתיבת תוכן שיווקי

פורסם בתאריך 23/07/2017      /      נכתב ע"י TalDarb

היום ניתן לראות יותר ויותר ביקוש עבור כותבי תוכן איכותיים ומקצועיים. אנשים התחילו להבין את החשיבות העצומה של כתיבת תוכן שיווקי, היות וזוהי הדרך הפשוטה והאפקטיבית ביותר לשווק ולקדם מוצרים ושירותים שונים. היום לא ניתן כמעט לקדם אתר אינטרנט, ללא השקעה בתוכן איכותי ועדכני. לא ניתן להסתפק במספר מאמרים באיכות נמוכה, היות והדבר פוגע בגולשים ומדיר את רגליהם מהאתר. לכן חשוב להקפיד לפרסם באתר אך ורק תוכן איכותי ורלוונטי, אשר מעניק ערך לגולשים. גוגל יודע לזהות אתרים בעלי תוכן איכותי, ולקדם אותם במעלה רשימת התוצאות שלו. לעומת זאת, אתרים המפרסמים מאמרים באיכות ירודה, יורדו לאט – לאט ברשימת התוצאות עד שיהפכו ללא רלוונטיים.

כתיבת תוכן שיווקי – טיפים לכתיבה יעילה יותר

כאשר מדובר על כתיבת תוכן, יש לשים דגש על תוכן מעניין ומקורי. המטרה היא למשוך את הגולשים, להעניק להם ערך מוסף ולאפשר להם לשהות באתר לאורך זמן. חשוב להקפיד על כותרת מעניינת שמושכת את העין של הקורא. לאחר שהקורא סוקרן מספיק כדי להתחיל לקרוא את המאמר, יש צורך למשוך אותו יותר פנימה בעזרת הפסקה הראשונה. זוהי הפסקה החשובה ביותר במאמר, אשר אמורה להציג את הצורך של המאמר והתועלת שיפיק הקורא מכך שיקרא אותו. חשוב שיהיה קשר בין הפסקאות השונות, על מנת לשמור את הקורא ממוקד ומרוכז. חשוב לא למרוח את התוכן ולא לחזור על אותו הדבר במילים שונות, היות והדבר ישר קופץ לעין ומעצבן את הקורא.

לסיכום, כתיבת תוכן שיווקי נחשבת לאחת הדרכים המוצלחות ביותר לקדם שירות או מוצר מסוים. עם זאת, חשוב להבין היטב לאיזו מטרה נכתב המאמר, האם מדובר על פוסט בפייסבוק? תוכן שיווקי עבור הניוזלטר של החברה? יש להתאים את צורת הכתיבה בהתאם לסוג המאמר הדרוש.

910 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת TalDarb
בגדי עבודה לחורף בגדי עבודה לחורף צריכים להיות עמידים במיוחד אך לא על חשבון החימום והמראה החיצוני שלהם. כיום אין כל צורך להתפשר על מראה
פורסם בקטגוריית ביגוד, לפני 2 שנים 5 חודשים
כיצד לבחור קבלן שיפוצים בחיפה? לא מעט אנשים מחפשים קבלן שיפוצים בחיפה, על מנת לשפץ ולשדרג את הדירה שלהם. כל אחד רוצה הרי לחיות בדירה נעימה ואסתטית, ולצורך כך...
פורסם בקטגוריית בנייה ושיפוצים, לפני 2 שנים 10 חודשים
חברות תרגום - הצורך שלכם בהם על מנת להצליח במשימה זו, אנו נשכיר את שירותיהן של חברות תרגום, ונבקש מהן תרגום של כל הדברים שאנו צריכים.
פורסם בקטגוריית תרגום, לפני 2 שנים 7 חודשים
הכל על משיכת כספי פנסיה הגעתם לגיל הזהב? מזל טוב! הגיע הזמן למשוך את כספי הפנסיה שלכם ושתתנהלו מולם נכון. עוד לא הגעתם לגיל הזהב? אתם זקוקים דחוף לבצע משיכת כספי פנסיה על מנת לסגור חוב כלשהו..
פורסם בקטגוריית פרישה ופנסיה, לפני 2 שנים 8 חודשים
משרד עורכי דין בירושלים קיימים חוקים רבים, אך לא כולם מכירים אותם מהסיבה שאין להם עיסוק יום יומי בחוקים אלו. לכן, קיים משרד עורכי דין בירושלים
פורסם בקטגוריית עורכי דין, לפני 2 שנים 11 חודשים