לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
1972 מאמרים 400 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

כתיבת תוכן שיווקי

פורסם בתאריך 23/07/2017      /      נכתב ע"י TalDarb

היום ניתן לראות יותר ויותר ביקוש עבור כותבי תוכן איכותיים ומקצועיים. אנשים התחילו להבין את החשיבות העצומה של כתיבת תוכן שיווקי, היות וזוהי הדרך הפשוטה והאפקטיבית ביותר לשווק ולקדם מוצרים ושירותים שונים. היום לא ניתן כמעט לקדם אתר אינטרנט, ללא השקעה בתוכן איכותי ועדכני. לא ניתן להסתפק במספר מאמרים באיכות נמוכה, היות והדבר פוגע בגולשים ומדיר את רגליהם מהאתר. לכן חשוב להקפיד לפרסם באתר אך ורק תוכן איכותי ורלוונטי, אשר מעניק ערך לגולשים. גוגל יודע לזהות אתרים בעלי תוכן איכותי, ולקדם אותם במעלה רשימת התוצאות שלו. לעומת זאת, אתרים המפרסמים מאמרים באיכות ירודה, יורדו לאט – לאט ברשימת התוצאות עד שיהפכו ללא רלוונטיים.

כתיבת תוכן שיווקי – טיפים לכתיבה יעילה יותר

כאשר מדובר על כתיבת תוכן, יש לשים דגש על תוכן מעניין ומקורי. המטרה היא למשוך את הגולשים, להעניק להם ערך מוסף ולאפשר להם לשהות באתר לאורך זמן. חשוב להקפיד על כותרת מעניינת שמושכת את העין של הקורא. לאחר שהקורא סוקרן מספיק כדי להתחיל לקרוא את המאמר, יש צורך למשוך אותו יותר פנימה בעזרת הפסקה הראשונה. זוהי הפסקה החשובה ביותר במאמר, אשר אמורה להציג את הצורך של המאמר והתועלת שיפיק הקורא מכך שיקרא אותו. חשוב שיהיה קשר בין הפסקאות השונות, על מנת לשמור את הקורא ממוקד ומרוכז. חשוב לא למרוח את התוכן ולא לחזור על אותו הדבר במילים שונות, היות והדבר ישר קופץ לעין ומעצבן את הקורא.

לסיכום, כתיבת תוכן שיווקי נחשבת לאחת הדרכים המוצלחות ביותר לקדם שירות או מוצר מסוים. עם זאת, חשוב להבין היטב לאיזו מטרה נכתב המאמר, האם מדובר על פוסט בפייסבוק? תוכן שיווקי עבור הניוזלטר של החברה? יש להתאים את צורת הכתיבה בהתאם לסוג המאמר הדרוש.

473 צפיות
0 כניסות
מאמרים נוספים מאת TalDarb
אימון אישי עוזר להתפתחות האדם אנשים רבים מגיעים לשלבים בחיים שהם בקיעים בהם, אינם יודעים כיצד להתקדם, מה צריך לעשות בשלב הזה, וכן הלאה. ישנם המון סיטואציות שהן חוזרות על עצמן מפעם לפעם אצל כל אדם, והסיטואציות הללו הן סיטואציות שכל אדם זקוק להדרכה. על מנת לעשות זאת, מבצעים אימון אישי אצל כל אדם שצריך.
פורסם בקטגוריית אימון אישי, לפני 11 חודשים 2 שבועות
מקרן להשכרה כאשר אתם זקוקים להובלה של דירה לא תלכו לקנות משאית לצורך העניין. בדרך כלל מה שתעשו זה להתקשר לחברת הובלות טובה והם כבר יגיעו עם המשאית שלהם ויעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר.
פורסם בקטגוריית עסקים אחר, לפני 8 חודשים 4 שבועות
מסטקטומי . נשים רבות בישראל סובלות ממחלת סרטן השד ונאלצות להתמודד עם טיפולים שונים כמו קרינה, כימותרפיה או מסטקטומי – כריתת שד מלאה
פורסם בקטגוריית בריאות נשים, לפני 9 חודשים 3 ימים
כריתת שד אך במקרים חמורים יותר יש צורך לעבור ניתוח כריתת שד. לפני ביצוע הפעולה, מקבלת המטופלת את כל המידע הדרוש לה.
פורסם בקטגוריית בריאות נשים, לפני 9 חודשים 3 ימים
השתלות שיניים בראשון לציון כאשר אנו שומרים על השיניים שלנו, מצחצחים אותן פעמיים ביום ודואגים לבריאותן הסיכוי למחלות כמו עששת ודלקות שונות יהיה נמוך מאוד.
פורסם בקטגוריית רפואת שיניים, לפני 9 חודשים 3 ימים