לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3655 מאמרים 1082 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

הכרויות למטרת נישואין איפה עושים את זה?

פורסם בתאריך 24/07/2017      /      נכתב ע"י רון גל

הכרויות למטרת נישואין איפה עושים את זה?

קיימים היום לא מעט דרכים ואפשרויות להכיר בני זוג, כך שכדאי לבדוק את האופציות השונות ולא לשלול דבר על הסף. גם באינטרנט, אפשר למצוא זוגיות לקשר רציני ומספק. יחד עם זאת, יכול להיות שיש כזה דבר "יותר מדי דייטים"?

אם היינו בשנות ה-90, כנראה שאני הייתי שרה ג'סיקה פרקר, ואתם הייתם קהל שבוי שנמס בביתו תוך שהוא עד לעוד נשיקה עם מיסטר ביג, אבל אנחנו בשנת 2020 עוד מעט וסקס והעיר הגדולה מזמן הסתיימה, אז לרגע נתאפס, וניזכר שאם אתם לא חיות מסיבות שמסוגלות לפקוד 3 ברים בניו יורק (או תל אביב) בלילה בכדי לאתר בן זוג, אתם יכולים גם להשתמש באינטרנט. כרגע, יש כמה קוראים וקוראות שמעקמים את הפנים, כי הם בטוחים שאינטרנט נועד אך ורק לסטוצים. אז אנחנו נשמח ליידע שהמצב כבר מזמן לא ככה, אפשר למצוא זוגיות באינטרנט אפילו למטרת נישואין.
מתחתנים באינטרנט או ברבנות?
אולי הכותרת משעשעת, אבל כנראה שזה עניין של זמן עד שימציאו אפליקציית חתונה, בה הרבי מחובר אונליין ומקדש את הזוג המאושר. האמת? רעיון מושלם. רק צריך להמציא טבעת וירטואלית, כוס וירטואלית שנשברת, ורבי שמספיק אורתודוקסי וזורם בשביל לחתן ככה. אגב, יהיה ניתן לחתן אנשים שנמצאים בקצוות הפוכים בתבל – בין רגע. 

עד שימציאו את האפליקציה הזאת, אפשר בהחלט לנסות אתרי הכרויות עבור מטרת חתונה. רק דבר קטן, לא תמיד מומלץ להצהיר, בכרטיסי ההיכרויות שלכם, שאתם "מחפשים חתונה". זה בהחלט יכול להבהיל אנשים מסוימים, והאנשים הללו שאתם מבריחים, הם לא בהכרח לא מתאימים לכם. 

מה הכוונה? נסביר. 

יש מין גישה רווחת כזאת, שבאה ואומרת משהו בסגנון של: "זה מה שאני מחפש, ומי שלא מתאים לו אז שילך ל... אז אני ישר כבר מעדיף לכתוב על ההתחלה מה אני מחפש". במקרים מסוימים, הגישה הזו עשויה להתגלות כטעות פטאלית. זאת, משום שלוקח זמן להכיר אנשים. אל תעשו את הטעות של להנחית פצצות כבדות - לפני שאתם מכירים את הבנאדם שנמצא מולכם. חכו מעט, אל תצהירו ישר שאתם תרים אחר הכרויות למטרת נישואין וכאלה. זה שמישהו נבהל ממכם ישר בהתחלה, לא בהכרח אומר שהוא לא מתאים לכם, זה רק אומר שהוא צריך זמן כדי להכיר אתכם ולהבין אם חתונה זו הפואנטה כאן, או אולי קשר מסוג אחר. גם תחשבו על זה לרגע, אתם בעצמכם – הייתם מעוניינים במישהו או מישהי שמאיצים קשר (זכויות שמורות לאדון חפר גורי בפרק "מאיצת קשר" ברמזור) ככה בלי להכיר את הבנאדם מולם? מה זה אומר בעצם? שאתם מוכנים להתפשר? שהעיקר חתונה ולא משנה עם מי?

הכרויות למטרת נישואין איפה עושים את זה?

 

1399 צפיות
1 כניסות
מאמרים נוספים מאת רון גל
פדיקור לחולי סכרת בבית הלקוח מומלץ להזמין פדיקוריסטית בעלת תעודה ונסיון רב חולת סוכרת שאחת מבהונות הרגליים שלה נקטעה טענה כי רשלנות רפואית בזמן פדיקור היא הגורם לכך. בית המשפט תמך דווקא בגרסת הפדיקוריסטית, אך בכל זאת חייב אותה לשלם פיצוי חלקי
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 4 שנים 2 חודשים
ההשפעה על הגוף: ויאגרה, קמגרה ג'ל, סיאליס, ויאגרה למציצה מתי כדאי ליטול את התרופה? עם או בלי אוכל? מדוע יש ליטול תרופות מסוימות פעם ביממה, ואחרות כמה פעמים? מהו ציפוי, ממה מורכב, ומדוע הוא חשוב? מהן תופעות לוואי, ומדוע הן קורות? מה אתם יודעים על התרופות שאתם נוטלים
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 3 שנים 11 חודשים
יד 2 גובים כסף בעזרת תחבולות לא הוגנות – יותר משתי מודעות תן ת'כסף אם יוצא שפרסמת למכירה יותר משתי מודעות לדוגמא באזור הרכב למכירה החשבון נחסם. כנראה ש- יד2 חושבים שהפופולריות שלהם מספיק גדולה שהגיע הזמן לסחוט תשלומים ולעבוד על הצרכנים. הצרכן לא מודע לנושא מפני שהתנאי אינו בולט בשום מקום ונקלע למצב של אי-ודאות ונעלץ לשלם - לא הוגן. לכן, אם נקלעתם למצב זה רצוי מאוד לעבור ולפרסם את מודעתכם באתר אחר ולא לתת למישהו לעשות עליכם מניפולציות רק מפני שיכול.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 4 שנים 1 שבועות
האם ויאגרה כשרה? ויש את סוגיית החולה הקשה שניזון בזונדה – האם על התזונה להיות כשרה לפסח? כאן, מסתבר, דווקא מותר לאכול חמץ. למי שבכל זאת מתעקשים, אסור להחליף סוג הזנה ללא התייעצות עם
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 3 שנים 10 חודשים
ויאגרה וסיאליס גם זיקפה וגם סיכונים מחקר רחב היקף שכלל מעל 11 אלף גברים גילה כי אלה שנטלו תרופות לזיקפה דוגמת ויאגרה, סיאליס ולביטרה היו בסיכון כפול לאובדן שמיעה. הערכה: בעת נטיפלת התרופה, גוברת זרימת הדם לאוזניים - תהליך שעלול להוביל לאובדן שמיעה.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 4 שנים 4 חודשים