לוגו אתר מאמר.נט
שלום אורח
התחבר לאתר או הרשם לאתר מאמר.נט
3655 מאמרים 1082 כותבים 447 קטגוריות הוספת מאמר

חקירות פרטיות - ביצוע מעקבים ותצפיות

פורסם בתאריך 24/07/2017      /      נכתב ע"י shlomy.m

אודות ביצוע מעקבים

תהיה, חשש, אי וודאות וצורך בראויות חותכות הם רק חלק מהשיקולים שמובילים אנשים להיעזר בשירותי חוקרים פרטיים מנוסים. צורך מעין זה עשוי להתרחש כאשר הורים מבקשים לדעת האם הילד שלהם מצוי בסכנה עקב צריכת סמים או חברה רעה, כאשר חברה מבקשת לשלול חשד שעובד מעביר חומר רגיש לחברה המתחרה, כאשר חברת הביטוח מבקשת להוכיח שאין צדק לשלם פיצויים ללקוח שמתחזה לנפגע, כאשר בני זוג חושדים בבגידה, כאשר מתעורר חשש לזיוף מוצרים וכדומה.

אמצעים משלימים

מלאכת ביצוע מעקבים הינה מלאכה אשר דורשת לא מעט עבודה, אמצעים, ניסיון ואף ציוד ייעודי כגון תוכנות מיחשוב ייעודיות או GPS. אי לכך, לא כל בלש במשרד חקירות יעטה משקפי שמש, יחזיק ביד עיתון ויישב ברכב, וזאת כי גם דרוש אופי מיוחד עבור משימה מעין זו, ואף דרוש לא מעט שנות ניסיון ואף דרוש ללמוד לא מעט בתחום – כאשר פה ניתן למצוא מגוון מוסדות רלוונטיים עבור הכשרה מתאימה.

עבודה מקדימה

רגע לקראת שיוצאים למעקב, יש ללמוד היטב אודות ארוחות חייו של מושא המעקב. כך למשל יש ללמוד מהו הלו"ז היומי שלו, מהם המנהגים שלו, כיצד הוא נוטה להתנייד, אל אלו מוקדים הוא מגיע באופן קבוע, מי הם החברים שלו וכדומה - כלומר כל פיסת מידע עשויה להיות משמעותית, כאשר שעות תצפות רבות עשויות להיות מוכרעות בידי שתי דקות מסוימות, ועל כן ערנות ודריכות הם ממובילי המקצוע, ועל כן בין היתר מדובר בעבודה סיזיפית ומעייפת, אך מצד שני גם מאתגרת ויצירתית למי שמתאים.

עשה ואל תעשה

באופן כללי ניתן למצוא שלושה סוגי מעקבים: ראשית ישנו מעקב נייח ומעקב רכוב ובנוסף ישנו מעקב רגלי שלרוב מצריך יותר מאדם אחד, ולו על מנת להימנע מלעורר חשד. עוד נציין שעל מנת להיות בלש שעוסק בתחום, יש צורך במגוון תכונות אופי חשובות - כגון יצירתיות, עמידה בלחצים וסבלנות ובנוסף גם על הלקוחות ללמוד מה לעשות ומה לא לעשות, ועל כן נציין שעל מזמין המעקב להמשיך להתנהג כרגיל, ואף מומלץ לשתף בדבר המעקב כמה שפחות אנשים, וזאת על מנת לא לעורר את חשדו של מושא המעקב. 

1137 צפיות
6 כניסות
מאמרים נוספים מאת shlomy.m
גירושין למה זה קורה? אחוז הגירושין לצערנו רק הולך ועולה, והיום כבר כ-30% מהזוגות הנשואים בישראל מתגרשים לאחר כמה שנים של נישואין. יש לכך סיבות שונות מהן מודרניות ומהן מסורתיות, ומה שבטוח הוא שהיום קדושת הנישואין כבר לא קיימת כפי שהיא הייתה בעבר. היום יש בגידות רבות יותר מהכמות שהייתה בעבר ולמודרניזציה יש חלק ניכר בבעיה הזו (החשיפה למדיה המתקדמת) ויש יותר דאגות וסכסוכים בין זוגות נשואים
פורסם בקטגוריית גירושין, לפני 5 שנים 2 שבועות
לפרוסקופיה מהו? המונח לפרוסקופיה הינו מונח כללי אשר מתייחס לניתוחים המבוצעים בשיטה פולשנית זעירה מאוד. ניתוחי לפרוסקופיה מבוצעים באמצעות מכשיר אופטי זעיר מאוד המאפשר לבצע פעולות ניתוחיות בחלל הבטן כמו טיפול במצבים של היריון מחוץ לרחם,
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 2 שנים 9 חודשים
היסטרוסקופיה ניתוחית מהי? שמעתם על המושג היסטרוסקופיה ניתוחית ורוצים לדעת יותר? קיבלת הפניה לביצוע ניתוח היסטרוסקופיה ויש לך שאלות בנושא? קראי את המאמר הבא ותמצאי את התשובות.
פורסם בקטגוריית בריאות ורפואה, לפני 2 שנים 9 חודשים
מה זה בדק בית ולמה אתם צריכים את זה? נמצאים בתהליך רכישת דירה יד שניה או מקבלן? בטח שמעתם על המושג בדק בית, לפני שרוכשים דירה חושב לבצע מספר בדיקות בנכס אשר יאשרו את המפרט שקבלתם,
פורסם בקטגוריית נדלן, לפני 2 שנים 9 חודשים
איך לנקות ספות עור כאשר עומדים לרכוש ספת עור, המטרה שהספה תחזיק מעמד לאורך זמן, ולו כי מדובר ברכישה יוקרתית ואיכותית. עם זאת, טעות לחשוב שספת עור מצריכה פחות תחזוקה מספת בד, וזאת כי לולא טיפול נכון, היופי פשוט ידהה. על כן אספנו עבורכם מספר טכניקות יעילות עבור שימור איכות הספה:
פורסם בקטגוריית ניקיון, לפני 4 שנים 9 חודשים